Nejlepší blahopřání k svátku pro Ondřeje na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 30.11. a svátek má Ondřej!

Víte, že v České republice má toto jméno více než 76000 osob?

Pokud taky nějakého znáte, neváhejte a popřejte mu k dnešním jmeninám!

Milé přání k svátku Ondřej určitě ocení.

Nelamte si hlavu s vymýšlením textu a vybírejte z naší databáze.

Krásné sms přání

Ukázat, že na někoho myslíte, je jednoduché a přitom silné gesto. Nemusíte kupovat drahé dárky ani pořádat velkolepé oslavy, stačí poslat Ondrovi jednoduché přání k svátku třeba v sms zprávě. Uvidíte, že ho to potěší, a o to přece jde.

Dnes je den všech Ondrášků a já jednoho znám. Je to ten nejlepší chlap na světě a nezapomenutelný kamarád. Díky Ondro. Krásný svátek.
Co k svátku ti přát? Možná jen, že rád tě mám. Tak na to nezapomínej, budu tu vždy pro tebe, Ondro. Krásný svátek.
Chtěla jsem ti dneska psát, ale šel si brzy spát. Tak má zpráva letí do snu, ať se ti něco hezkého zdá, když dneska ten Ondra svátek má!
Ten rok uběhl tak rychle, opět svátek máš. Proto ti píši tohle přání, ať se stále, Ondro, usmíváš. Všechno nejlepší.
Ondro, ty náš kluku. Víš co dnes za den je? Přece tvůj svátek, tvůj oblíbený dárkový den. A to ne, že ne. Gratulujeme.
Není nad dobrého parťáka, který na hory se mnou vyskáká. To všechno ty pro mě jsi! Všechno nejlepší k svátku, Ondřeji.

Žlutá růže nejen k svátku.
Zdroj: pixabay.com

Veršované básničky

Skládáte rádi básně? Ne? Nezoufejte, ani to není v tomto případě překážkou. Vtipné i dojemné básničky k svátku jsme totiž vytvořili za vás. Nyní už stačí jen vybrat tu pravou a poslat oslavenci třeba sms zprávou.

Ondro, Ondro, Ondráši, dnes svůj svátek máš. Sladký dar ti přinášíme, neboť o tobě dávno víme, co nejraději ze všeho ty máš. Tak všechno nejlepší k svátku!
Rychle zajdi do lednice, Překvápko tam čeká, snad ti kousek možná zbyde a ochutnat nám dáš. Je to sladký dort, co s láskou jsme ti napekli a rychle zase utekli, ať nás nic neprozradí a velké překvapení to zkazí. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Kalendář dává jasnou zprávu, že dnes má ten nejúžasnější kluk velký den. Tak honem pojďme do ulic, vykřičet to ven! Krásný svátek, Ondro.
Sladký svátek přeji. Krásná je ta doba, kdy nestačí žádná slova. O tom, že tě miluji, k svátku přání maluji, na zrcadlo prstem, večer si spolu trsnem. Všechno nejlepší k svátku, Ondrášku.

Vtipné přání k svátku pro Ondru

Kdo by si nechtěl na své jmeniny užít trochu legrace? Zapomeňte na chmury a pošlete oslavenci humornou gratulaci. Veselé přání k svátku Ondřej určitě ocení!

Svátek je ten den, kdy nemusíš jít ven. Kdy na gauči proválíš se do dalšího dne. Kdy můžeš říkat – já nic nechci. Ten den je vše jen Tvé! Užij si ho! Všechno nejlepší, Ondřeji
Není nad dobrého kamaráda, Kterým ty mi stále jsi. Není nad dobrého manžela, který pro mě všechno udělá.
Letí přání malé, vleze se do dlaně, Jako malý bonbónek, nesu ti i balonek. K svátku tobě Ondrášku, přeji všechno nejlepší!
Ondřeji, Ondřeji, proč tě holky nechtějí? Tak ti přeji, aby v tento den, splnil se ti dětský sen a jedna kočka se k tobě zatoulala, k svátku sladkou pusu dala. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Co takhle oslavence překvapit vlastnoručně vyrobeným přáníčkem? Podle videonávodu jej zvládne opravdu každý a jistě udělá velkou radost. tak se chopte nůžek a tužky a vzhůru do toho! Inspiraci najdete třeba v tomto videu:

Víte, že slavení jmenin je fenoménem především ve střední Evropě? Tato krásná tradice si určitě zaslouží pokračování i v budoucnu, tak nezapomeňte posílat přání k svátku Arnoštovi i dalším vašim známým. Určitě je to potěší!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X