Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miladu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 8. února a svátek slaví Milada.

Ať už je to vaše kamarádka, kolegyně nebo členka rodiny, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát.

Hezké přáníčko k svátku Miladě určitě udělá její sváteční den krásnější.

Pokud hledáte inspiraci, jste dnes na správném místě. Napsali jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky, speciálně pro vaši oslavenkyni.

Navíc všechna přání jsou zcela zdarma, takže je kopírujte jak je libo!

Klasické přání k svátku pro Miladu

Nastal Miladin velký den a vy hledáte způsob, jak jí ho udělat krásnější? 

Pošlete jí jedno z těchto milých, formálních a hlavně srdečných blahopřání k svátku. S jedním z našich přání dnes rozhodně nešlápnete vedle.

Inspirujte se z našich milých textů jak si jen přejete. Pro nás je hlavní, abyste našli to pravé pro vaši oslavenkyni.

Přáníčko bude vypadat nádherně nejen v obyčejné sms, ale také ve vlastnoručně vyrobené papírové gratulaci, kterou si můžete zkusit vyrobit.

Milá Milado, k tvému dnešnímu svátku bychom ti chtěli přát, aby se ti v životě vždy ve všem dařilo, aby jsi byla šťastná, zdravá a věci vycházely přesně podle tvých představ. Ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Naše milovaná Milado, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody. K tomu samozřejmě hodně úspěchů nejen v osobním, ale také i v kariérním životě. Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
Drahá Milado, za sebe i celou mou rodinu bych ti chtěla popřát, ať se máš vždy báječně, vždycky tě všude doprovází štěstí a pohoda a tvůj dnešní sváteční den si užiješ na maximum. Přeji ti všechno nejlepší a nádherný svátek. Tvá…
Milovaná Milado, z celého srdce si přejeme, ať ti tento speciální den vyjde přesně podle tvých představ. Připomínáme ti, ať zapomeneš na všechny starosti a zajdeš si s osobou, kterou máš ráda na něco dobrého! Samozřejmě ti přejeme spoustu zdraví, lásky a pohody. Všechno nejlepší k svátku!
Naše nejmilejší Milado, moc si přejeme, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání, aby jsi byla navždy veselá a šťastná a aby ten tvůj nádherný úsměv nikdy nezmizel z tvé tváře. Máme tě rádi. Nádherný svátek ti přejí… !
Milá Milado, rok se s rokem sešel a my máme opět tu největší počtu ti popřát k svátku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, pohody, úsměvů a nezapomenutelných zážitků! Užij si svátek naplno. Pusu a gratulaci posílá…
Naše milá Milado, velice nás mrzí, že ti letos bohužel nemůžeme popřát osobně, ale nemysli si, že to spolu neoslavíme později! K dnešnímu dni ti přeji spoustu lásky, štěstí, pohody a na prvním místě zdraví. Krásně si dnešek užij. Všechno nejlepší k svátku ti přejí…
Naše milovaná Miládko, nemusíš se nijak strachovat, že bychom na tebe letos zapomněli. To bychom si nedovolili! K tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu lásky, kamarádů, pohody a hlavně krásných zážitků. Ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Přáníčko k svátku s kresleným červeným srdíčkem.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Miladu

Krátká textová přáníčka jsou sice fajn, ale není to to pravé pro vaši oslavenkyni? Potěšte ji v její velký sváteční den hezkou básničkou! 

Pokud však nejste zrovna rozeným básníkem a napsat řádky veršů pro vás není jednoduché, nebojte se, básničky k svátku pro Miladu jsme napsali za vás! 

Jednoduše si vyberte tu, která se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete vaší milé osobě.

Když má svátek Milada, všude je veselá nálada. Ať máš dneska krásný den, a celou dobu máš radost jen! Ať máš hodně štěstíčka, jsi naše milovaná holčička. Miládko, užij si dnešní den na maximum!
Když je svátek Milady, na verše mám skvělé nápady. Tak ať tvé oslavy probíhají v milém duchu, a vždycky máš důvod usmívat se od ucha k uchu. Tak běž to hezky oslavit, a pořádně se pobavit! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …!
Kdo má svátek? Jsi to ty! Tak nalož si na talíř samé dobroty! Že jsi to ty je v kalendáři, tak ať tvář úsměvem září. Dnešní svátek krásně prožij, a oslavu si náramně užij. Milado, všechno nejlepší k svátku ti přeje …!
To nestává se každý pátek, že má oblíbená osoba má svátek. Je to tady v kalendáři, jasně to tu na mě záři. Proto přeju ti srdečně srdečně, ať vždycky se máš báječně. Miládko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je svátek Milady, a já si s přáním nevím rady. Zkusím napsat tyhle řádky, ať máš dnešek vskutku sladký. Svátek není každý měsíc, a proto si ho užij nejvíc. Miládko, přeji ti nádherný svátek!
Chci ti popřát hodně zdraví, ať tě dnešek vskutku baví. Užij si ho plnými doušky, přejdi všechny životní zkoušky a život si užívej, s milovanými ho prožívej. Miládko, všechno nejlepší k svátku!
Miládko naše nejmilejší, ať svátek tvůj je nejkrásnější. Užij si tvůj velký den, prožij ho jako ten nejkrásnější sen, a buď vždycky veselá, více než jen docela! Všechno nejlepší a báječný svátek ti přejí …
Přeji ti ať se ti vždy daří, a tvůj krásný úsměv vždycky září. Ať máš se vždycky jenom krásně, na světě se cítíš úžasně. Miládko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky už by mohlo být to, co pro vaši speciální osobu hledáte, ale postrádáte v tom dávku humoru? Tyhle vtipné verše budou tím pravým řešením! 

Vtipnou gratulaci k svátku Milada určitě ocení.

Tohle přáníčko se skvěle hodí pro osobu, která má dobrý smysl pro humor, ráda se směje a rozesmívá všechny okolo. Je to právě ona? Tak tohle přání bude perfektní!

Skvěle se hodí s nějakým vtipným dárkem nebo obrázkem.

Svátek naší Milady, musí mít zaručeně grády. Proto přejeme ti srdečně, ať vždycky se máš báječně, ať jsi vždycky veselá, dnes opijeme se docela. Miládko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes rozjedeme to jako za mlada, protože svátek slaví naše Milada. Je to slečna naše milovaná, proto musíme slavit až do rána. Nech mě tedy na tebe připít, a možná se příležitostně maličko opít. Miládko, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Když máš ten svůj sváteček, věnuji ti taneček. Jsi totiž naše oblíbená slečna, tak musíme slavit až do nekonečna. Už tu na tebe čekáme, do pohárků pomalu naléváme. Všechno nejlepší k svátku, Miládko!
Svátek naší Milady, nás dostane zase dohromady. Abychom ji mohli pořádně oslavit, a u toho se pořádně pobavit. Slečno naše, milá, krásná, snad to není první vráska? Miládko, všechno nejlepší k tomu tvému svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Jak je jistě dobře známo, posílání přáníček k svátku je už dlouholeté tradice. Napadlo vás však, že místo psaní dlouhých srdečných textů a básní můžete jednoduše poslat veselý animovaný obrázek? Ne nadarmo se říká, že obrázek může vydat za tisíc slov!

Pošlete přání k jmeninám Miladě v podobě hezkého obrázku. Vybrali jsme ty, které se pro tuhle příležitost hodí perfektně, a proto se budou oslavenkyni zaručeně líbit.

Jednoduše jej zkopírujte a pokud chcete, doplňte o milý text nebo básničku.

Přáníčko k svátku s veselým mužem.
giphy.com
Přáníčko k svátku s králíčkem
giphy.com
Přáníčko k svátku s tančícím veselým mužem.
tenor.com
Přáníčko k svátku Miladě s veselým pejskem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak tímhle přáníčkem k jmeninám Miladu zaručeně nadchnete! 

Místo dlouhých textů a básniček jí přání jednoduše vyrobte! Pokud nevíte jak na to, nemusíte se ničeho bát. Zvládne to opravdu každý a nezabere vám to ani moc drahocenného času.

Bojíte-li se, že nemáte dostatek inspirace, našli jsme pro vás video, podle kterého zvládnete přáníčko vyrobit hladce. Vyrobte Miladě dárek, na který se bude moct podívat i za pár let s úsměvem.

Tak s chutí do toho!

S úsměvem doufáme, že se naše přání budou Miladě líbit.

Vykouzlete jí nádherný úsměv na tváři v její sváteční den. Nic vás to nestojí a ukážete jí, že ji máte rádi.

Tak to, která gratulace to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X