Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dušana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. dubna a svátek slaví Dušan. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě popřejte!

Milé přání k svátku Dušanovi určitě zvedne náladu! 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Můžete vybírat z básniček, milých textů a veselých obrázků.  

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout!

Básničky k svátku pro Dušana

S takovým přáníčkem určitě nešlápnete vedle, protože milé jmeninové verše ocení snad každý. Ať už je oslavenec váš kamarád, bratr, kolega a nebo manžel, najde se tady pro každého něco!

Právě jsem vyčetla z poznámek, že má svátek můj milovaný Dušánek. Proto chci tě poznat večer na skleničku, a k tomu ti dát ještě na čelo hubičku. Dušane, přeju ti úžasné jmeniny!
Kdo má dneska svátek, to je ale hádanka! Správně, jsou to jmeniny našeho Dušánka. My mu přejeme ať se mu tento den podle představ vydaří, a má stále jen úsměv na tváři. Dušane, přejeme ti skvělý svátek!
Přejeme ti hromadu štěstí, když má dneska svátek Dušánek, k tomu taky lásky aspoň kapánek. Nesmíme zapomenout ani na zdraví, a naše srdečné pozdravy. Dušane, přejeme ti báječné jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku, náš milý Dušku, snad ti tohle přání udělá radost aspoň trošku. Přejeme ti ať tě láska a štěstí provází, a tobě v životě vůbec nic neschází. Dušane, přejeme ti úžasné jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, Dušane, chceme ti povědět jak moc tě rádi máme. Ať je tento den plný zábavy a radosti, a ty hodíš za hlavy všechny trable a starosti. Dušane, užij si dnešní jmeninový den!
Chceme ti popřát skvělé jmeniny, Dušane, snad tě tohle přání do dobré nálady dostane. Ať je tento den výjimečný, a ty jsi stále tak báječný. Dušane, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám 

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby vašeho oslavence jak potěšila, tak pobavila? Na to jsme taky mysleli a najdete tady i několik vtipných rýmovaček, ze kterých se mu určitě zachvěje bránice. Pokud máte po ruce telefon, tak ji můžete Dušanovi poslat klidně hned. 

Ty máš dneska svátek, náš milý Dušku, tak si dáme na oslavu aspoň celou flašku. Až tady chystáme na panáky skleničky, ale pozor, ať zase nepadáš ze židličky. Dušane, přejeme ti skvělý jmeninový den!
Bude se slavit až do rána, dneska je totiž svátek našeho Dušana. Vezmeme spolu bar útokem, a domů půjdeme velmi loudavým krokem. Dušane, přejeme ti skvělou oslavu!
Dneska můžeme zapomenout na spánek, jmeniny totiž slaví náš Dušánek. Pořádně to spolu roztočíme, a až nad ránem z klubu odkráčíme. Dušane, pořádně si užij dnešní svátek!
Večer musíme oslavit našeho Dušana, tančit budeme až se nám bude prášit pod nohama. Snad si tento den pořádně užiješ, a ve zdraví ho přežiješ. Dušane, přejeme ti báječné jmeniny!
Oslavující pár s flaškou bublinek.
zdroj: stocksy.com

Klasická přání k svátku pro Dušana

Občas je to právě jednoduchý a upřímný text, který udělá v tento den největší radost. Najdete tady spoustu přáníček, kterými dáte oslavenci najevo, jak moc je pro vás důležitý. Vybranou gratulaci můžete napsat také do papírového blahopřání.

Náš milý Dušane, ten rok neskutečně utekl a je tady zase tvůj svátek. My ti k němu chceme popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a taky pohody. S láskou …
Drahý Dušane, dneska je tvůj významný den a proto bys měl hodit za hlavu všechny starosti a měl bys ho pořádně oslavit. Skvělé jmeniny ti přeje …
Dušane, v kalendáři na mě zrovna vyskočilo tvé jméno a tak ti chci popřát spoustu nádherných chvil, pevné zdraví a taky mnoho splněných přání. Báječné jmeniny ti přejí …
Náš drahý Dušane, na tvé jmeniny bychom přece nemohli zapomenout! Přejeme ti k nim radost, lásku, porozumění a taky kopec štěstí. Úžasný svátek ti přejí …
Dušane, dneska nás od sebe dělí obrovská dálka, ale to neznamená, že jsme na tvoje jmeniny zapomněli. Pořádně si tento den užij a hlavně ho oslav s těmi, na kterých ti záleží nejvíce! S láskou …
Drahý Dušane, protože vím, že nejsi na nějaké velké proslovy, tak ti přeju prostě jen to nejlepší! Pořádně si užij dnešní jmeniny!
Milý Dušane, za celou naši rodinu ti chceme popřát nádherný svátek! Hlavně aby se ti podařilo vše, na co sáhneš a ty byl jen spokojený a veselý. Užij si dnešní jmeniny!
Náš milý Dušane, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti splnilo vše, co si jen přeješ a taky aby sis stále užíval života tak, jako doteď. Krásné jmeniny ti přejí …

Nevybrali jste žádnou básničku k svátku? Tady najdete veršovaných blahopřání k jmeninám celou hromadu!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než je text a nebo básnička? Blahopřání k svátku pro Dušana může být i obrázkové! Uvidíte sami, že se mu takové přání bude moc líbit. Vhodné GIFy už nemusíte nikde hledat, našli jsme je za vás. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat  poslat.

Tak na tebe, Dušane!

GIF přání k svátku přípitek dvou borců s pivem.
zdroj: giphy.com

Dušane, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující skupinka lidí.
zdroj: giphy.com

Už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám holčička posílá pusu.
zdroj: giphy.com

Ať je dnešní párty pořádně divoká.

GIF blahopřání k svátku oslavující lidi s party čepicemi.
zdroj: giphy.com

Dušane, už jedeme za tebou a těš se na pořádný večírek!

GIF přání k svátku žirafa v autě jede na mejdan.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Dušan ztratí dech! Není totiž lepší způsob, jak mu dát najevo, že je pro vás opravdu důležitý. Nemusíte se bát, zvládnete to i pokud to bude vaše premiéra. S návodem vám navíc pomůže tohle krátké video. Do hotového přáníčka pak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Dušanovi líbit a že mu tento významný den zpříjemníte.

Počítá se i rychlá sms zpráva!

Zajímavosti o jméně Dušan 

Tohle jméno u nás nosí 15 203 mužů a jedná se tak o 53. nejčastější křestní jméno. 

Jeho původ je srbský a považuje se za jihoslovanskou zkrácenou verzi slovanských jmen Duchoslav či Dušislav, i když tahle jména vznikla později. 

Význam jména jde vyložit jako „ten, kdo má duši“, „ten, kdo má silného ducha“, případně i  „odvážný, silný“ nebo „oduševnělý“.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X