Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Xenii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. listopadu a svátek slaví Xenie.

Máte nějakou ve svém okolí a zapomněli jste se na její výjimečný den řádně připravit? Nezoufejte!

My víme, že hezké přání k svátku Xenii udělá radost.

Ta nejkrásnější jmeninová blahopřání, veselé básničky či animované obrázky tady na vás už dávno čekají.

Vybírejte tedy jak je libo, protože všechna přání jsou zcela zdarma.

Kterým asi uděláte oslavenkyni největší úsměv na tváři?

Klasická přání k svátku pro Xenii

Myslíte si, že by klasické a formální gratulace k svátku Xenie ocenila? Pokud ano, podívejte se na tato srdečná přáníčka, která jsme napsali na míru vaší oslavenkyni. Mimořádně navíc vypadají ve vlastnoručně vyrobené papírové gratulaci, která nadchne sestru, maminku i kolegyni.

Milovaná Xenuško, tvé jmeniny jsou pro nás velmi výjimečným dnem, protože nám připomínají všechnu naději a radost, kterou každý den přinášíš do našich životů. Máme tě moc rádi. Překrásné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Má drahá Xenie, přeji ti krásný jmeninový den, štěstí a zdraví však navždy! Snad si dnešek užiješ přesně podle tvých představ. To nejkrásnější prožití dnešního dne ti přeje …
Naše nejmilejší Xenie, ze srdce ti přejeme ať se ti splní všechna přání a touhy! Doufáme, že budeš plná radosti, naděje a pohody nejen dnes, ale i v následujících dnech. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přejí …
Milovaná Xenuško, to právě díky tobě je svět jasnějším a krásnějším místem. Jsem skutečně ráda, že s tebou mohu sdílet společné vzpomínky. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přeje …
Xeninko, posílám ti tohle přání k jmeninám jako úžasné a inspirující osobě a doufám, že tvůj den bude naplněn radostí, štěstím, zábavou a novými cestami. Ty nejbáječnější jmeniny ti dnes přeje …!
Naše milá Xenuško, s úsměvem doufáme, že tvé jmeniny budou tak jasné, jako jsou hvězdy na noční obloze. Přeji ti ty nejkrásnější oslavy a doufáme, že se ti splní všechna tvá přání. S láskou přáníčko posílá …
Přání k svátku se zamilovaným párem na lavičce.
pixabay.com

Přání pro sestru

Sesterská láska sice může mít své vzestupy a pády když vám vaše sestra ukradne oblíbený kousek oblečení, ale i tak věříme, že si zaslouží tu nejkrásnější jmeninovou gratulaci na světě. Vyberte si z našich nejlepších tipů, které jí rozhodně zahřejí u srdce!

Má milovaná sestřičko, život bez tebe je opravdu nepředstavitelný. Jsem ráda za každou příležitost, kdy s tebou můžu strávit odpoledne. Moc mi na tobě záleží. Užij si tento výjimečný den naplno. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ti přeje …
Má nejdražší sestro, přeji ti srdečné a co nejlepší jmeniny! Jsi nejen ta nejmilejší sestra, ale také má kamarádka vždy, když tě potřebuji. Mám to štěstí, že jsme součástí stejné rodiny. Kéž ti Bůh žehná zdravím, bohatstvím a úspěchem. Přáníčko ti s láskou posílá …
Xenie, přeji ti srdečně život plný radosti, zázraků a prosperity. Je to pro mě velmi snadné, protože pro svou nejmilejší sestřičku chci vždycky jen to nejlepší. Ty nejbáječnější jmeniny ti přeje tvá …
Sestřičko, přeji ti k svátku skutečně jen to nejlepší! Jsi jako duha, která do mého života přináší sedm úžasných emocí – hněv, žárlivost, překvapení, sny, radost, smích a kamarádství. Děkuji, že tě mám. Krásný svátek ti s láskou přeje …

Rozrostl se svět o novou princeznu? Pošlete nastávajícím rodičům milé přání k narození holčičky!

Básničky k svátku pro Xenku

Chcete poslat báseň k jmeninám ale žádná vás ne a ne napadnout? Nemusíte si nad tím lámat hlavu, protože jsme sváteční verše napsali za vás. Stačí se jen vybrat básničku, která vás zaujala, zkopírovat a poslat vaší milované oslavenkyni.

Moc dobře vím o tvém svátku, Xenie, proto přeji ti svátek, přesně podle tvé fantazie. A já jsem převelice ráda, že ti můžu dnes přáníčko dáti, protože tě mám moc ráda, jsem šťastná, že jsme kamarádi. Xenuško, krásně si užij své jmeniny!
Že dneska slaví naše Xeninka? To je nutná oslava veliká! A my dneska přejeme ti z lásky jenom to nejlepší, ať všechny tvé problémy pryč letí a život je pohádka největší. Xenuško, všechno nejlepší k tvému speciálnímu dni!
Dnes je s láskou psáno Xeninka, tak pojď, dáreček na tebe čeká! I když každý den někdo slaví, a tak už to prostě bývá, dnes vyšla řada na tebe, tak až se každý na tebe dívá. Xenuško, přejeme ti fantastický svátek!
K jmeninám naší milé Xeny, přejeme ti starosti a problémy žádný. Ať svět je podle tvých představ, v ničem nebezpečném neplav, vždy si poraď v každé situaci, pevné zdraví, úspěch v práci. To a ještě mnohem víc chceme ti k svátku říct. Všechno nejlepší, Xenuško!
Naše milovaná Xenie, přejeme ti aby byl tvůj svátek krásný jako magie. Chtěli bychom ti říct ke dni tvému, ať jdeš po hlavě vstříc, životu naprosto překrásnému, víme, že máš na víc. Moc si užij dnešní den, Xenuško!
Mám dneska radost velmi, že můžu slavit svátek mé Xeny. Všechno nejlepší k svátku, píši ti na tomto řádku, a pak ještě řádek navíc, že nevyměnil bych tě za nic. Xenuško, přeji ti ze srdce ten nejkrásnější den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

A hele, tyhle básničky jsou o něco veselejší! Pokud je Xenie vaše kamarádka, která se ráda směje a má smysl pro humor, tak budou tyto rýmy trefa do černého! Rozesmějte ji v její významný den, protože smích je nejen lékem, ale také prostředkem ke skvělé zábavě.

Xenuška dneska svátek slaví, tak snad se to pořádně oslaví! My přejeme ti spoustu lásky a zábavy, a ať víno neleze ti do hlavy. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Xéňo!
Dneska svátek slaví naše Xenuška, my moc dobře víme, jaká to je divoška! V lednici už se sladké víno chladí, to nejlepší k svátku ti přejí kamarádi. Užij si svůj dnešní den, Xeny!
Venku už je skoro zima, ale to nám nevadí! Tvůj svátek nám to všechno vynahradí. Veselá oslava bude, to je jasné, dneska se pije a tím to hasne. Xenie, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Svátek je svátek naší milované holky, to zase budou veselé historky. Všechno nejlepší, Xenuško, naše bláznivá, snad ta kocovina nebude tak ošklivá. Drahá Xenčo, přejeme ti ten nejlepší svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Chcete vtipné blahopřání k svátku pro Xenii a texty nejsou úplně to pravé, co zrovna dnes hledáte? A co takhle zkusit jeden z těchto animovaných obrázků? K této příležitosti se hodí přímo skvěle a rozhodně oslavenkyni zvednou náladu. Navíc jsou takové obrázky vskutku originální a ujišťujeme vás, že takové přání nebude čekat!

GIF přání k svátku s tančícím batoletem.
tenor.com
GIF přání k svátku s vesele tančící holčičkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančícími lidmi.
giphy.com
GIF přání k svátku s velmi nadšenou oslavenkyní.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Máme pro vás jednu výzvu na závěr. Zkuste letos vlastnoručně vyrobit papírové přáníčko k jmeninám pro Xenii! I když by se to mohlo zdát jako náročný úkol, je to mnohem jednodušší než jste si mysleli. Pro inspiraci a nakopnutí vaší kreativity jsme pro vás našli jedno krásné video, podle kterého výroba gratulace bude hračka. Pokud chcete, můžete do procesu zapojit i malé ratolesti, které výrobou zabavíte třeba na celé odpoledne. Až budete mít hotovo, nezapomeňte napsat pár srdečných slov!

Zajímavosti o jméně Xenie

Jméno Xenie se u nás vyskytuje jen ojediněle, vzácný výskyt jménu přidává na hodnotě. 

Prastarý původ v řečtině a příjemný význam doplňuje atraktivní znění jména, které ze své nositelky dělá výjimečnou a obdivuhodnou ženu.

Bylo odvozeno od řeckého výrazu „xenios”, který se překládá jako „milující hosty”.

Domácky se jméno užívá jako Xeňa, Xéňa, Xena, Xenka, Xený, Xenuš, Xenuše nebo Nia.

V České republice se však vyskytuje pouhých 21 nositelek, které však mohou být na tvé jméno vskutku pyšné.

Jméno Xenie patří k populárním herečkám. Ze Slovenska je to například Xénia Grácová a Xénia Kubová.

V ostatních zemích je to například německá herečka a modelka Xenia Seeberg, kanadská herečka Xenia Siamas nebo lotyšská herečka Ksenia Solo.

Jak se vám přáníčka líbila?

Doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Xenie už našli a přesunuli jste se ke společnému oslavování!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X