Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Stanislavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. června a svátek slaví Stanislava. 

Znáte nějakou? A už jste jí dneska popřáli? 

Milé přání k svátku Stanislavě zvedne náladu. 

Přemýšlíte ale jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše obrázky, básničky či na klasické gratulace. 

Všechna přání můžete volně stahovat, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Stanislavu

S takovou gratulací nemůžete šlápnout vedle! Rýmovaná přáníčka jsou stále velmi oblíbena a tyhle jsou navíc přímo na míru oslavenkyni. Na vás už bude jen vybrat ten, který se nejvíc hodí pro tu vaši Staňku.

Svátek slaví naše milá Stanislava, to je ale skvělá zpráva. Jenom k tobě tohle přání letí, osobně tě pak čeká pusa a taky objetí. Staňko, přejeme ti krásné jmeniny!
Na oslavě nesmí chybět dort ani káva, obojí tady máme když slaví naše Stanislava. Pak si dáme i na tebe přípitek, snad bude tvůj dnešní svátek úžasný zážitek. Přejeme ti nádherný jmeninový den!
Jenom k tobě letí tahle milá slovíčka, svátek má totiž naše milovaná Stánička. Přijmi prosím od nás tuhle milou gratulaci, a dneska si užívej jenom legraci. Přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, třikrát sláva, v kalendáři vidím jméno Stanislava. Jenom k tobě letí tyhle sváteční věty, pak osobně dostaneš i voňavé květy. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Jmeniny dneska slaví všechny Stanislavy, my té naší nejmilejší přejeme hodně zdraví. Ať se stále jenom usmívá, a celé dny jen vesele si zpívá. Staňko, užij si dnešní sváteční den!
Ty máš dneska svátek moje milovaná Stáničko, přeju ti ať stále záříš jako sluníčko. Jen tobě letí tohle přání od srdíčka, a vše nejlepší ti přeje babička. Moje milá Staňko, užij si dnešní den!
Tahle básnička je jenom pro tebe, už tě chci mít zase vedle sebe. Povědět ti jak moc tě mám rád, a celý den se s tebou smát. Staňko moje milovaná, přeju ti nádherný svátek!
Venku je krásný letní den, tak pojď svůj svátek slavit s námi ven. Ten nejkrásnější svátek ti přejí kamarádi, a všichni tě máme moc rádi. Stanislavo, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Pokud chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Stanislavu veselé a aby ji pobavilo, tak budou tyhle verše to, co hledáte. Ať už je pošlete v rychlé textové zprávě a nebo je napíšete do papírového přání, oboje jistě potěší a pobaví na celý den. 

Snad nás nebude ráno bolet hlava, kdy má dneska oslavu naše Stanislava. Toho vína si dáme dneska jenom trochu, tak už brzdi, ty divochu. Stáničko, přejeme ti báječný svátek!
Jak má svátek Stanislava, to zase bude až do rána zábava. Až se těším na ten tanec divoký, až hezky vezmu tě za boky. Staňko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Už v dálce slyším cinkat skleničky, to bude oslava naší Stáničky. Dneska si můžeš dát cokoli, však zítra nemusíš do školy. Pořádně si užij svůj svátek!
Svátek dneska slaví naše Staňka, je pořád krásná a štíhlá jako laňka. Dneska to na své sváteční oslavě roztočí, a každý chlap se za ní otočí. Stáňo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Růžovo oranžové tulipány k svátku v černé dárkové krabici.
zdroj: vk.com

Klasická přání k svátku pro Stanislavu

Jednoduchá a upřímná přáníčka nemusí být nudná, právě naopak. Občas je právě klasika to, co potěší nejvíce. Takových krásných a milých přáníček jsme dali dohromady hned několik. Na váš už bude výběr toho, kterým v tento den uděláte radost.

Stanislavo, moc nám na tobě záleží a k tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší. Snad se ti bude vždy ve všem dařit a ty budeš stále spokojená a veselá, jako jsi teď. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Staňko, nemusíš se bát, že bychom ti letos zapomněli pogratulovat! Jako každý rok na tebe myslíme hned od rána a přejeme ti spoustu dobré nálady, zdraví a taky kopec štěstí. S láskou …
Drahá Stanislavo, po roce je tady zase tvůj významný den a my doufáme, že ho pořádně oslavíš se svými nejbližšími. K tomu ti přejeme také spoustu zdraví, lásky a pohody. Užij si dnešní den.
V kalendáři vidím jméno Stanislava a proto ti posílám hromadu pozdravů, dobré nálady a přeji ti jen to nejlepší. Přeju ti nádherný sváteční den!
Milá Staňko, celá naše rodina na tebe moc myslí a vzpomíná. V tento významný den ti přejeme spoustu dobrá nálady, krásných chvilkem a taky spoustu splněných přání. S láskou …
Dneska je den všech Stániček a my té naší nejmilejší přejeme úspěchy, lásku, zdraví, štěstí, pohodu a úsměv od ucha k uchu. Báječné jmeniny ti přejí …
Stanislavo, osobní gratulace by byla sice mnohem lepší, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Snad ti tohle přáníčko udělá radost a ty si tento den užiješ. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Staňko, dneska je tvůj den a to si můžeš přát cokoliv. Doufáme, že se vyplní všechna tvá tajná přání a tužby a ty budeš stále jen veselá a šťastná. Kouzelný svátek ti přejí …

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než je text a nebo básnička? Pak je tady ještě jedna možnost, a to jsou pohyblivé obrázky. Skvělé na nich je i to, že k nim není potřeba už nic psát a vše poví za vás. Můžete je ale doplnit třeba a o veselou básničku. Odeslání zvládnete raz dva. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Staňko!

GIF přání k svátku dvě slavící babičky.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní sváteční oslavu!

GIF blahopřání k svátku oslavující holka v klubu
zdroj: giphy.com

Přejeme ti skvělou sváteční oslavu!

GIF přání k jmeninám oslavující skupina lidí.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe!

GIF blahopřání k jmeninám kytka v ruce.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k svátku perská čiči s dortem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přání z papíru

Už jste někdy zkusili vyrobit přáníčko sami? Takové blahopřání k jmeninám Stanislavu určitě nadchne. Sice vám to zabere o něco více času, než poslat zprávu, ale věřte, že výsledek bude stát za to. A navíc už jen samotná výroba je zábava, při které výborně zabavíte i děti. Pak už jen stačí dopsat vaše věnování a krásné přáníčko je hotové.

Už víte, jaké přání k jmeninám Stanislavě pošlete?

Ať to bude papírové blahopřání a nebo jen rychlá sms zpráva, oboje jí jistě udělá radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X