Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alexeje na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 3. května a svátek slaví Alex. 

Je pro vás oslavenec speciální osobou a chcete oslavit jeho velký den? 

Tahle milá přání k svátku Alexe moc potěší a vykouzlí mu úsměv na tváři. 

Přemýšlíte však nad perfektní gratulací a vaše myšlenky nemohou najít konce? 

Nezoufejte, všechny krásná přáníčka, básničky a dokonce i obrázky jsme dali dohromady za vás. 

Na vás už tedy jen zbývá vybrat si to blahopřání, které se vám líbí nejvíce.

Tak s chutí do toho! 

Klasická přání k svátku pro Alexe

S tímto přáníčkem potěšíte svého manžela, kamaráda a dokonce i kolegu. Hodí se tedy opravdu pro kohokoliv a vyznačují se svojí krásou a jednoduchostí. Právě ta přáníčka, která svůj význam předají přímo a bez zbytečných kudrlinek jsou ta, které muži ocení nejvíce. 

Náš Alexíku, tvůj úsměv je zářivější než jakákoli svíčka. Přejeme ti překrásné jmeniny s tím nejkrásnějším úsměvem na tváři. Moc si dnešek užij. S láskou …
Drahý Alexi, tvá láska je jako svíčka, která bude navždy zářit v mém srdci. Do mého života jsi vnesl jen světlo a radost a já mohu jen doufat, že tu pro tebe budu i v dalších letech, jako jsi tu byl ty pro mě. Nádherný svátek ti přeje…
Náš milovaný Alexeji, uběhl další rok, máš další jmeniny, ale nezdá se, že by ses nějak změnil. Naopak jsi stále stále úžasnější! Ten nejkrásnější sváteční den ti přejí …
Ali, přeji ti všechno nejlepší k svátku a děkuji ti za všechny fantastické vzpomínky. Ať jich tento rok přinese ještě více! S pozdravem …
Alexi, i když ne vždycky jsem si tě vážil, když jsem vyrůstal, teď si tě vážím a jsem šťastný, že jsi v mém životě. Měj se dnes hezky a užij si svůj svátek. S pozdravem …
Milovaný Alexi, ať už dnes dostaneš jakékoliv dary, nemohou se rovnat tomu, co každý den dáváš druhým. Přeji ti fantastické jmeniny. Pusu a gratulaci posílá …
Přání k svátku s dítětem a rodičem.
pixabay.com

Přání pro syna

Ať už je váš syn ještě žáček základní školy nebo plně vystudovaný student, rozhodně mu nezapomeňte poslat blahopřání k svátku. Tahle jsou plná lásky, radosti a vzpomínek na krásné společně strávené časy. 

Můj nejmilejší synu, jsi dokonalým příkladem všeho, co se v mém životě povedlo. Ať jsou tvé jmeniny naplněny mořem zábavy, smíchu a dárků. Máme tě moc rádi. S láskou …
Můj synu, ani nedokážu pochopit, jak se z toho momentu, kdy jsi sotva dokázal sevřít mé prsty stalo pevné držení mé ruky. Čas za ta léta utekl tak rychle, ale jedna věc zůstane navždy stejná: moje láska k tobě. Všechno nejlepší k svátku, Alexi!
Milovaný synu, k svátku ti do života přejeme mnoho věcí: lásku, štěstí a taky to bohatství. Doufáme, že vždycky nezapomeneš zůstat věrný sám sobě a budeš pamatovat na všechno, co jsme se tě snažili naučit. S láskou …
Náš nejmilejší synu, kdykoli budeš prožívat těžké chvíle a budeš se cítit na dně, vzpomeň si na lásku svých rodičů, protože bez ohledu na tvé životní problémy ti budeme vždycky krýt záda. Moc si užij tvůj dnešní svátek, Alexi!

Překonal někdo z vašeho okolí náročnou nemoc? Projevte mu vaši radost pomocí milého přáníčka k uzdravení.

Básničky k svátku pro Alíka

Poezie se hodí pro každou příležitost, ale pro takový svátek je přímo perfektní! Vymyslet krásné verše však může být často náročné, a proto jsme vám ušetřili trápení a vaším jediným úkolem je vybrat si ty verše, které vám přijdou nejkrásnější!

Určitě ti dnes telefon zvoní, snad užiješ si jmeniny ještě víc než loni. My ti také to nejlepší přejeme, a moc ti k jmeninám gratulujeme. Alexi, přejeme ti ten nejkrásnější den!
Už nějaký pátek jsi na této zemi, proto k svátku ti posíláme my: mnoho láskyplných pozdravů a ať si dnes užiješ pořádnou zábavu. Alexeji, přejeme ti překrásné jmeniny!
Na den, co přichází v roce jen jednou, zasloužíš si oslavu velkou. Alexi, ať je tvůj jmeninový den plný úsměvů, a je ti každý den do zpěvu. Ali, přejeme ti fantastický svátek!
To nám to rychle utíká. Už zase je svátek našeho Alíka! Přejeme ti z čisté lásky jen to nejlepší, a snad tě naše přáníčko potěší. Ali, přejeme ti báječné jmeniny!
Je to tak, jsou tu tvé jmeniny! Tak užij si je v okruhu své rodiny. Nezapomeň si dát nějakou dobrotu, ta odežene všechnu temnotu. Všechno nejlepší k jmeninám, Alexi!
Zas je svátek Alíka, a já se měním v básníka. Snad vykouzlí ti úsměv na tváři, tohle krátké blahopřání. A v životě se ti vše daří, a tvé sny nejsou jenom zdání… Alexi, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Oplývá Alex skvělým smyslem pro humor a přejete si mu poslat gratulaci k svátku, která ho velice pobaví? Tak to máte dneska štěstí, protože tyhle humorné básničky jsme již dávno přichystali. Navíc vypadají nádherně ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přání, které si společně s námi můžete zkusit vyrobit.

Muž asi neocení kytičky, proto vytáhněte lahvičky. Přejeme ti, ať se dnes pořádně pobavíš, a jak se patří svátek oslavíš. Alexi, přejeme ti nádherný den!
Alexe se dnes oslava týká, a tomu nuda nic neříká. Večer budeme všichni pořádně slavit, a až do ranních hodin se bavit. Přejeme ti krásný svátek, Alexeji!
Když budete slyšet slony, po tom, co na půlnoc zvoní. Jsme to jen obyčejní my, co slavíme svátek Alexe! Tak jestli máš dárek v kapse, pojď se přidat za námi. Alexi, všechno nejlepší k svátku!
Až do rána bude hudba hrát, ukážeme ti proč se smát. První dáme na tvé zdraví přípitek, potom veselý taneček, ale neboj, neopijeme se jako dobytek. aby užil sis svůj sváteček. Všechno nejlepší k svátku, Alexi.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Obrázky jsou úžasným způsobem, jak byste mohli letošní gratulaci k svátku Alexovi oživit. Klasická přání jsou sice milá, ale jak krásně budou vypadat s veselým animovaným obrázkem na konci! Pokud se vám však letos nechce nic psát, nezoufejte. Klidně obrázek pošlete jen samotný! 

GIF gratulace k svátku se ženou a láhví alkoholu.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s Mickey Mousem.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s malou tančící holčičkou.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s usmívajícími se balónky.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Krásnou gratulaci už máte, ale přejete si mít blahopřání k svátku pro Alexeje, které mu vyrazí dech? Zkuste mu letos vyrobit přání sami! Našli jsme pro vás spoustu inspirace. Navíc je to skvělá zábava pro vaše malé ratolesti a jistě si samotnou výrobu velice užijete. Tak popusťte uzdu své kreativity a vytvořte milou vzpomínku, na kterou oslavenec jen tak nezapomene. S chutí do práce! 

Zajímavosti o jméně Alex

Alex je zkráceninou jména Alexej a sdíli proto stejný význam.

Pochází z řeckého důvodu a jeho význam přináší slovo „alexein“, které se překládá jako „bránit“, „pomoc“, „ochránce“. 

A jistě Alex váš milý ochránce je! 

Po České republice tohle jméno hrdě nosí pouze 631 můžu, ale vyskytuje se i v Německu, Francii či Holandsku.

Jedním z nejznámějších nositelů byl Alexej Nikolajevič Tolstoj, který se zapsal do dějin svými literárními díly. 

Článku už je konec, ale my doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Alexovi už vybrali.

Nikdy není špatný nápad dělat lidem kolem sebe radost!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X