Nejkrásnější blahopřání pro Bohdanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. ledna a svátek slaví Bohdana. 

Máte nějakou slečnu a nebo paní s tímto krásným jménem ve svém okolí? 

Milé přání k svátku Bohdanu jistě potěší. 

Připravili jsme pro vás výběr těch nejhezčích básniček, textů a obrázkových gratulací. 

Všechna blahopřání jsou ke stažení zdarma, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Bohdanu

Máte rádi rýmovaná přání k svátku ale zrovna vás nic nenapadá? Ani nemusí, napsali jsme verše k svátku za vás. Už je jen na vás kterou básničku si vyberete.

Bohdana dneska svátek slaví, přejeme jí mnoho zdraví. A k tomu taky mnoho štěstí, a nikdy žádné neštěstí. Bohdano, přeje ti ten nejkrásnější svátek!
Venku už je velká zima, i tak ale oslava bude prima. K svátku to nejlepší ti přejeme, ke gratulacím se připojujeme. Bohdanko, přejeme ti nádherný svátek!
Bohdanka dnes slaví svátek, je to ale skvělý poznatek. Přejeme samé krásné zážitky, a ať ti muž stále nosí kytky. Přejeme ti krásné jmeniny, Bohdano!
Krásný svátek rádi bychom ti popřáli, doufáme že jsme tě u srdce zahřáli. Přejeme ti mnoho zdraví, a užij si dnešní oslavy. Přejeme ti krásné jmeniny, Bohdano!
Dneska je tvé jméno v kalendáři, přejeme ti ať moc se daří. To nejlepší k svátku ti přejeme, a myslet na tebe budeme. Bohdano, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska je tady tvůj den sváteční, jsme za tebe moc vděční. Moc na tebe myslíme, a snad se zase brzy uvidíme. Bohdanko, přejeme ti nádherné jmeniny.
Jméno tvé je v kalendáři, a tvé oči stále září. K svátku posíláme tyhle rýmy, snad nevadí ti tyhle šprýmy. Bohdanko, přeje ti nádherný svátek!
Je tady zase ten tvůj den, my přejeme ti zdraví jen. K tomu mnoho spokojenosti, a taky hromady štěstí. Přejeme ti nádherný svátek, Bohdano!

Vtipná rýmovaná blahopřání

Básničky se vám líbí, ale dáváte přednost těm vtipným básničkám? I ty jsme napsali za vás. Pokud má Bohdana smysl pro humor a ráda se zasměje, budou tyhle rýmovačky pro pravé.

Tvůj svátek je tady zase po roce, snad oslavíme to divoce. Už na tebe v baru čekáme, a letos tě střízlivou nenecháme. Bohdano, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše kočička, na ledu už se chladí lahvička. Přijď se s námi dneska napít, a tvůj svátek pořádně zapít. Bohdano, přejeme ti ty nejhezčí jmeniny!
Bohdanko naše milovaná, proč stále ještě nejsi vdaná? Krásný svátek ti přejeme, a chlapa ti k němu najdeme. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Vidíme tvé jméno v kalendáři, uniknout oslavě se ti nepodaří. Už na tebe u nás čekáme, a panáka na tebe si dneska dáme. Bohdanko, přejeme ti nádherné jmeniny!
A hele kdo dneska svátek slaví, to se dneska pořádně oslaví. Už se nám chladí víno, tak přijď k nám dívčino. Bohdanko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše kráska, už by mohla přijít i ta láska. Dneska ti my budeme muset stačit, tak přijď si s námi zatančit. Přejeme ti nádherný svátek Bohdano!
Kytice růžových tulipánů k svátku.
zdroj: pinterest.com

Milé gratulace k jmeninám

Dáváte přednost radeji klasickým milým blahopřáním k svátku? Tak si jistě vyberete jeden z těchto textů k jmeninám. Můžete ho poslat samostatně ve zprávě a nebo ho můžete napsat do papírového blahopřání. 

Naše milá Bohdano, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho radosti, lásky, zdraví a štěstí. To vše ti ze srdce přejí …
Bohdanko, dneska máš jmeniny a my ti přejeme aby se ti ve všem dařilo a abys byla stále tak spokojená a veselá jako jsi do teď. Krásný svátek ti přejí …
Milá Bohdanko, dneska je tvé jméno v kalendáři a my ti k tomuto svátečnímu dni přejeme mnoho radosti, pohody a lásky. To vše ti srdečně přejí …
Bohdano, i když ti letos nemůžeme popřát osobně, tak ti přejeme ten nejkrásnější svátek. Oslav ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslí a krásné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Bohdano, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a aby se ti splnila všechna tvá tajná přání. To ti přejí …
Bohdano, ani letos bychom na tebe nemohli zapomenout. K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší a hlavně to abys byla spokojená. Máme tě moc rádi. Krásný svátek ti přeji …
Naše drahá Bohdano, ani letos bychom na tebe nemohli zapomenout v tento významný den. Z srdce ti přejeme mnoho radosti, lásky, pohody a hlavně spokojenosti. Krásný svátek ti přejí …
Bohdano, dneska je den tvých jmenin a to znamená že by sis tento den měla užít jak nejlépe to jen jde. Přejeme ti spoustu lásky, pohody a zdraví. Máme tě moc rádi.
Drahá Bohdano, doufáme že si i letos svůj svátek užiješ tak jak se sluší a patří. Připojujeme se ke gratulacím a přejeme ti jen to nejlepší. Krásné jmeniny ti přejí …
Bohdanko, i když s tebou letos nemůžeme být tak ti přeje spostu štěstí, lásky, pohody a zdraví. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Krásný svátek ti přejí ….


Vtipné obrázkové přání

Místo textu byste raději pogratulovali veselým obrázkem? I na to jsme mysleli a vybrali jsme pro vás ty nejlepší GIF obrázky které se k tomuto dni skvěle hodí. Obrázek můžeme poslat samostatně a nebo ho doplnit vtipnou básničkou. 

GIF gratulace žena s přípitkem.
zdroj: giphy.com
GIF přání přípitek více lidí.
zdroj: giphy.com
GIF přání dědeček předávající kytici.
zdroj: giphy.com
GIF přání kočky v umyvadle s party čepicí.
zdroj: giphy.com
GIF obrázek gratulujícího psa v klobouku.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přání

Rádi dáváte vlastnoručně vyrobené dárky? Zkuste si podle tohoto jednoduchého návodu vyrobit papírové přání k svátku. Do hotového blahopřání pak můžete napsat jednu z našich básniček a nebo textů.

Už jste se rozhodli jako gratulaci letos pošlete? Ať už se rozhodnete jakkoliv, milé přání k svátku Bohdanu jistě moc potěší. 

Tento její významný den je jen jednou za rok, tak jí ho udělejte hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X