Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Čestmíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 8. ledna a svátek slaví Čestmír.

Chtěli byste se svým přáním k jmeninám Čestmírovi zazářit? 

S jedním z našich nejlepších gratulací se vám to rozhodně povede. 

Je libo klasické přání, básničku, a nebo snad hezký obrázek? 

Všechno u nás najdete! 

Tak neváhejte a vyberte si přáníčko, které se vám líbí. 

Které asi vyberete?

Klasické přání k svátku pro Čestmíra

Jestli jste se dostali do nepříjemné situace, že má dneska Čestmír svátek a vy pro něj stále nemáte přání, jistě si u nás přijdete na své. Tahle krásná a klasická blahopřání k jmeninám potěší a můžete s nimi krásně vyjádřit, co k oslavenci cítíte. Tak pojďte vybírat!

Milý Čestmíre, posílám ti své přání bez toho, aby mi to kdokoliv připomenul, tak doufám, že oceníš to, jak na tebe myslím! Snad dneska budeš mít pořádnou oslavu. Všechno nejlepší ti přeje!
Drahý Čestmíre, přeji ti ten nejkrásnější svátek. Doufám, že se ti všechna tvá oslavenecká přání a sny letos splní a budeš navždy spokojený. Všechno nejlepší!
Můj milý Čestmíre, doufám, že dnešek pořádně oslavíš, ale také že oslavy protáhneš třeba na celý víkend! Jsi úžasný člověk, a proto si pořádnou party zasloužíš. Všechno nejlepší a krásný svátek ti přeje…
Milovaný Čestmíre, doufám, že každičký kousek tvého dne bude krásný a užiješ si ho naplno. Máme tě moc rádi a přejeme ti jen to nejlepší. Krásný svátek!
Náš drahý Čestmíre, ať už si pro tebe svět nachystá cokoliv tak doufáme, že se ti bude vždy ve všem dařit a budeš plný lásky a dobré nálady. Báječné jmeniny ti přejí…
Náš milý Čestmíre, přejeme ti dnes krásný sváteční den plný lásky a dobrot. Zároveň ti přejeme dalších nádherných 365 dní, za kterých se tu zase na tvoji čest sejdeme. Všechno nejlepší ti přejí… !
Milý Čestmíre, tohle blahopřání je taky tvou připomínkou, že stárnutí je nevyhnutelné, ale dospělost je dobrovolná. Zůstaň proto vždycky sám sebou! Přejeme ti nádherný svátek!
Náš milovaný Čestmíre. Určitě tě čeká dobrodružstvím naplněný rok, který si naplno užiješ. Uvítejme ho tedy oslavou tvého svátku, která bude plná lásky a radosti, kterou vždycky vyzařuješ. Všechno nejlepší k svátku!
Květinové přáníčko k svátku.
pixabay.com

Přání k svátku pro syna

Chtěli byste vašemu synovi Čestmírovi poslat to nejkrásnější blahopřání k svátku, které si rozhodně zaslouží? Nenecháme vás na holičkách. Určitě si u nás hezké přáníčko vyberete, ať už je váš chlapec kytarista, umělec či velký sportovec.

Náš milovaný Čestmíre, vždy nám bylo obrovskou ctí sledovat tě, jak nám rosteš před očima. Vyrostl jsi v překrásného mladého muže a přinesl jsi radost do našich životů. Přejeme ti překrásný svátek, máme tě moc rádi!
Náš nejmilejší Čestmíre, už od momentu co jsi se narodil jsme věděli, že budeš speciální. Jsme na tebe velice pyšní. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek plný radosti a doufáme, že zažiješ ještě nespočet dalších. Všechno nejlepší!
Milý Čestmíre, ještě pořád si pamatuju den, co jsi se narodil, přesně jako by to bylo včera. Cítím se poctěn, že jsem mohl sledovat, jak rosteš ve velkého silného muže. Užij si dnešek přesně jak si přeješ. Nádherný svátek!
Milovaný Čestmíre, dnešek je překrásný nejen pro tebe, protože ty jsi náš oslavenec, ale také pro mě, protože si vždycky vzpomenu, jak ses ještě jako malé trdlo těšil na dobroty, které s dnešním dnem přichází. Užij si proto dnešní den. Přeji ti překrásný svátek!
Náš nejmilejší Čestmíre, doufáme, že tvůj další rok bude stejně dokonalý a úžasný, jako ty jsi sám a taky že si ho náramně užiješ s lidmi, které máš rád. Všechno nejlepší k svátku!

Básničky k svátku pro Čestmíra

Uběhl rok a vy si s přáním opět nevíte rady? Právě proto jsme sepsali krásné básničky. Veršované přání k svátku Čestmír určitě ocení. Však ne nadarmo jsou básničky překrásným způsobem, jak své oblíbené osobě popřát.

Dneska svátek má ten náš Čestmír, a my přejeme si, ať k nohám se mu klaní celý vesmír. Ať nabije také nové vědomosti, a vždy se mu všeho dostane dosti. Všechno nejlepší k svátku, Čestmíre!
Dobře jsme si vědomi, že má svátek Čestmír. Tak snad vyhnou se mu démoni, a v životě mu vždy bude panovat mír. Čestmíre, přejeme ti překrásný svátek!
Náš milovaný Čestmír, je náš malý inženýr. Tak snad budeš mít krásný život, a k úsměvům vždy pořádný důvod! Čestmíre, přejeme ti ten nejkrásnější svátek.
Náš nejmilejší Čestmíre, máme tě moc rádi. Tak snad užiješ si krásné sváteční chvíle, a budeš mít dlouhé mládí. Čestmíre, všechno nejlepší k svátku!
Můj milovaný Čestmíre, nech mě ti popřát zdvořile. Mám tě opravdu tuze ráda, tak doufám, že nikdy neopustí tě dobrá nálada. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Milovaný Čestmíre, užij si dnes chvilky milé. A do dalších dní ti přeji lásku, a po tvém boku nějakou pořádnou krásku. Všechno nejlepší k jmeninám, Čestmíre!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

I když se muži mohou zdát, že na přáníčka moc nejsou, tohle ho zaručeně rozesměje. Vtipné blahopřání k jmeninám Čestmíra určitě moc pobaví a zahřeje u srdíčka. A navíc to jsou básničky! Verše jsou vždy krásné a speciální, a proto se v kombinaci s humorem perfektně pro svátek hodí.

Ty náš milý Čestmíre, ne že budeš slavit zběsile! I když dneska máš pořádný důvod, užívat si naplno svůj drahý život. Přejeme ti srdečně všechno nejlepší!
Můj milý, drahý Čestmíre, snad probudil ses v plné síle. Protože my tě dneska budeme pořádně bavit, a tvé jmeniny naplno slavit! Čestmíre, krásný svátek!
Dnešní svátek užij si moc, ne však abys potřeboval odbornou pomoc. Jediná pomoc budeme my, abychom ti pomohli otevřít láhve všechny! Všechno nejlepší k jmeninám, Čestmíre!
Náš veselý Čestmíre, snad splní se ti všechny cíle. Avšak dneska zapomeň na starosti, ať užijeme si spolu spoustu radosti. Čestmíre, přejeme ti báječný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Veselý obrázek přiměje se pousmát kohokoliv, ať už je to jakkoliv velký silák na pohled! Pošlete proto Čestmírovi  k svátku hezký animovaný obrázek. Vybrali jsme takové obrázky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Ať už k nim přidáte básničku či nikoliv, rozhodně se svým blahopřáním nezklamete.

GIF gratulace k svátku se šampaňským.
tenor.com
Veselé GIF přání s Mimioni.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám se šampaňským.
giphy.com
Vtipné GIF blahopřání s veselým mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Vyrobili jste někdy papírové přání? Pokud ne, tak byste to dneska měli rozhodně vyzkoušet. Právě takové přání vyrobené od srdce dokáže obměkčit i to nejodolnější srdce. A to za to stojí, ne? Ničeho se nebojte, příprava vám zabere pouze pár minut a inspiraci naleznete ve videu, které jsme pro vás našli. A až budete mít hotovo, vepište dovnitř nějaký hezký vzkaz!

Zajímavosti o jméně Čestmír

Jméno Čestmír se vykládá jako “ten, kdo ctí mír”, a proto je přesný význam jeho jména mírumilovný.

Tohle hezké jméno nosí v České republice 3586 lidí.

Významnými nositeli jsou například spisovatel Čestmír Jeřábek, producent Čestmír Kopecký a nebo bájná osoba ze Starých pověstí českých – rytíř Čestmír.

Jméno si také získalo oblibu v seriálu Václava Vorlíčka Létající Čestmír.

Doufáme, že se naše gratulace k svátku Čestmírovi bude líbit.

Určitě je to vaše milovaná osoba a milé přáníčko si zaslouží. Udělejte mu v jeho sváteční den radost!

A jak se přání líbila vám? Dejte nám vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X