Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jaromíra na jednom místě. Vyberte si!

Nechcete psát přání k svátku Jaromírovi moc dlouho? 

Zároveň ale nechcete, aby působilo, že jste se mu dostatečně nevěnovali? 

Nebojte se! V našich tipech najdete perfektní gratulace, kterými zaujmete a odlišíte se svou gratulací od těch ostatních!

Blahopřání ke jmeninám pro Jarka

Poblahopřejte Jaromírovi originálním způsobem. 

Jak? No přeci některou z následujících svátečních vět plných díků a povzbuzení! 

Jaromíre, všechno nejlepší k svátku! Děláš svět lepším a světlejším místem a já ti za sebe i za ostatní moc děkuji. Na zdraví a mnoho dalších společných oslav jmenin!
Všechno nejlepší k svátku, Jarku! Doufám, že tvůj den je stejně úžasný a výjimečný, jako ty. Posílám ti ke jmeninám spoustu lásky. Jsem moc vděčný/vděčná, že nás vesmír svedl dohromady.
Když ses narodil, svět dostal opravdu výjimečného člověka. Jsem za tebe nesmírně vděčný/vděčná. Všechno nejlepší k svátku!
Nejlepší přátelé jsou rodina, kterou si můžeš vybrat a já jsem moc rád/a, že jsme si vybrali jeden druhého. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Přeji ti den plný štěstí a rok plný radosti. Posílám ti radost a hodně sil do dalšího roku.
Doufám, že víš, jak moc tě všichni máme rádi, a to dnes i každý další den. Všechno nejlepší k svátku, Jarečku!
Všechno nejlepší k svátku mému nejoblíbenějšímu člověku na světě! Přeji ti úžasné prožití tvého výjimečného dne.
Přeji ti, aby tvá zítřejší kocovina, po dnešních oslavách, nebyla příliš veliká. Drž se a pořádně si dnešek užij. Všechno nejlepší k svátku!
Přeji ti den, který ti přinese stejný druh štěstí a radosti, jaký přinášíš ty mě. Vše nejlepší k svátku!
Moje přání pro tebe je, aby drinky tekly volně proudem a abys dnes večer našel na baru nějakou tu kočku. Užij si svůj svátek, parťáku!

Slaví svátek váš brácha? Pogratulujte mu některým z přání k svátku bratrovi!

Zamilované gratulace 

Využijte příležitosti jmenin a vyznejte Jarkovi lásku prostřednictvím své gratulace. 

Uvidíte, že oslavence velmi příjemně překvapíte.

Pusťte se do vybírání!

My dva se k sobě dokonale hodíme, miláčku. V mnoha ohledech se vzájemně doplňujeme. Kéž jsou tvé jmeniny krásnou příležitostí k zamyšlení nad neuvěřitelnou láskou, kterou sdílíme. Všechno nejlepší!
Jsem ráda, že jsme se dočkali dalšího roku, kdy jsme mohli společně oslavit tvé jmeniny. Ruku v ruce, od srdce k srdci, ať je náš příběh šťastný a nikdy nekončící. Miluji tě a přeji ti krásné jmeniny!
Jsi to nejlepší, co mě v mém životě potkalo. Jsi tak spolehlivý a dokonalý muž. Děkuji ti za všechno. Miluji tě a přeji ti krásné prožití jmenin!
I když jsme někdy od sebe, cítím, jako bychom byli spolu stále. Stále na tebe myslím a nosím tě v srdci. Nic nás nemůže rozdělit. Dnes a navždy jsi mým světlem v temnotách. Všechno nejlepší k svátku, sluníčko! Miluji tě!
Tvá slova jsou sladší než med a tvé polibky jsou lahodnější než to nejlepší víno! Jsem požehnaná, že mohu mít za přítele tak úžasného prince, jako jsi ty. Miluji tě, miláčku! Všechno nejlepší k svátku, Jaromírku!
Slova nestačí k vyjádření mých citů k tobě. Ale mé objetí ti pomůže pochopit, jak moc tě miluji. Přeji ti, abys byl stále šťastný a veselý a já se budu snažit o to, aby to tak bylo. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko! Vždycky tě budu milovat a věř mi, že to myslím skutečně upřímně. Užij si krásný den!
Trávit čas s tebou je moje nejoblíbenější věc na světě. Doufám, že vždycky budeš vědět, jak moc pro mě znamenáš. Miluji tě a jsem jen tvá” Všechno nejlepší k svátku!
Doufám, že tvé jmeniny jsou přesně takové, jako jsi ty… naprosto úžasné! Miluji tě a přeji ti, aby sis svůj sváteční den užil jak jen si přeješ. Krásné prožití svátku, můj miláčku!
Dneska slaví svátek více Jaromírů, ale jen ty své jméno umíš nosit a oslavovat lépe než všichni ostatní. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, můj králi!

Prozkoumejte také další láskyplná blahopřání k svátku pro vašeho miláčka a inspirujte se!

SMS přání k svátku Jaromírovi

Oceníte stručnost a víte o oslavenci, že ji ocení také? 

Využijte jednoduché a pohodlné elektronické cesty a pošlete svou gratulace skrze SMS.

Narodil ses a svět se stal lepším místem. Jsem nadšený/nadšená, že se známe a vděčný/vděčná za naše přátelství. Vše nejlepší k svátku!
Slavíš další jmeniny, ale nestárneš, jsi jen moudřejší, silnější a nabitý novými životními zkušenostmi. Vše nej k svátku!
Jsem požehnaný/požehnaná, že mám kamaráda, jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku, drahý příteli! Ať je tvůj výjimečný den nabitý štěstím a láskou.
Dnes je tvůj den, prožij ho, jako bys byl králem světa a nestarej se o to, co říkají ostatní. Tento den je jen tvůj. Všechno nejlepší k svátku, Jeronýme!
Všechno nejlepší k tvým jmeninám! Ať se dnes bavíš naprosto maximálně a zítra máš minimální kocovinu.

Znáte nějakého Mirka, který zanedlouho bude slavit také jmeniny? Pošlete mu některou ze svátečních gratulací Miroslavovi!

Obrázkové gratulace a gify

Vyberte si obrázkovou gratulaci nebo pohyblivý gif a ozdobte jím své blahopřání. 

Uvidíte, že oslavence mile překvapíte svou nápaditostí!

Zalesněný ostrov obklopený vodou s přáním k svátku Jaromírovi.
zdroj: unsplash.com
Přáníčko k svátku pro Jaromíra na pozadí žluté květiny v přírodě.
zdroj: unsplash.com
Živý plot se spadaným listím a blahopřáním ke jmeninám Jaromírovi.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání k svátku pro Jaromíra na pozadí kaštanu ve slupce.
zdroj: unsplash.com
Malované papírové přáníčko s nápisem "Všechno nejlepší, kamaráde!".
zdroj: unsplash.com

Znáte nějakého Míšu? Prozkoumejte gratulace ke jmeninám pro Michala a udělejte mu v den jeho svátku radost.

Gify k svátku

Pohyblivá animace s opičkou foukající na narozeninovou frkačku obklopenou padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com
Gif s jásajícími dětmi na narozeninové oslavě.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s mužem s narozeninovou čepičkou, vytvářející bubliny bublifukem na modrém pozadí.
zdroj: giphy.com
Gif s mužem s narozeninovou čepičkou ukazující prstem "Jsi jednička".
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Jaromíra? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Jaromír

Význam jména Jaromír pochází ze dvou staroslověnských prvků “arŭ/yáriy – zuřivý, hněvivý, dychtivý, prudký” a “mir – mír, klid, pohoda, vesmír, svět”. Ve výsledku můžeme význam jména přeložit jako “ten, kdo je silný v obraně míru”

V historii se můžete setkat s knížetem Jaromírem, který byl druhým synem Boleslava II. zbožného a Emy z Mělníka. V roce 1003 se vzbouřil proti svému staršímu bratrovi Boleslavu III. a ten ho nechal vykastrovat, ale nedokázal si zajistit trůn, který následně získal polský král Boleslav Chrabrý. 

Numerologie přisuzuje Jaromírům číslo tři a barvami, které těmto mužům sluší, jsou pastelové barvy a převážně hnědá a fialová

Jaromírové jsou velmi hodní a milí lidé. Jedná se o přátelské osoby, které snadno odpouštějí a bývají často lidmi využívání, a to právě pro jejich dobrou povahu. Jaromírové si cení upřímnosti, férového jednání a neradi lžou. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Jaromír mohou být Jaromírek, Jaroušek, Jarek, Jarda, Jára, Jaro a další.A kdy má svátek Jaromír? S těmito muži můžete společně oslavovat 24. září.

Zajímá vás, kdy má svátek Jaromíra? To a spoustu dalších informací zjistíte v přáních k svátku Jaromíře!

Přání k svátku Jaromírovi může obsahovat poděkování, poučení nebo dokonce vyznání lásky. 

Důležité je, promyslet si, co má oslavenec rád a jaký k němu máte vztah. Na základě těchto indicií už bude vytváření gratulace hračkou. 

Nebojte se rozepsat, ale víte-li, že Jaromír nemá rád dlouhé proslovy, své blahopřání zestručněte.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X