Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jaromíru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. září a svátek slaví Jaromíra.

Hledáte originální gratulace, které zaručeně potěší?

Tahle přání k svátku Jaromíře vykouzlí úsměv od ucha k uchu.

Navíc vás výběr perfektního přáníčka nebude stát nic víc než pár minut vašeho času.

Krásné sváteční obrázky, básničky a gratulace vám totiž přinášíme zcela zdarma.

Tak se nechte inspirovat jak je libo!

Kterým asi dnes uděláte radost?

Klasická přání k svátku pro Jaromíru

Jste zastáncem decentních a milých přáníček k svátku? Na to jsme mysleli a sepsali jsme krásná blahopřání, které udělají v tento den radost svojí jednoduchostí a vykouzlí úsměv na rtech každé Jaromíře. 

Naše milovaná Jaromírko, narozeniny jsou především oslavou toho, že jsme na světě. A protože jsi tak úžasná, přejeme ti ať právě dnešní den ti přinese do života krásnou vzpomínku. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše nejdražší Jaromírko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho štěstí a radosti! Přejeme ti krásný den plný přátel, rodiny a dortu! Ten nejhezčí den plný oslav ti přejí …
Naše nejmilejší Jaromírko, kéž se ti v den tvého svátku splní vše, o co jsi si kdy přála! Hlavně ať ten tvůj krásný úsměv vždy zůstane na tvé tváři. Přeji ti úžasný den a ještě výjimečnější rok. Gratulaci a lásku posílá …
Drahá Jaromíro, ty sama jsi jedním z nejúžasnějších Božích výtvorů. Přeji ti krásné dnešní jmeniny. Ať žiješ dlouho a máš před sebou radostný život! S pozdravem a gratulací …
Milá Jaromíro, každý rok a každý jmeniny tě dělá moudřejší a zralejší. Věk je jen číslo, ale moudrost, ta je poklad! Užij si moc dnešní den. Všechno nejlepší srdečně přejí …
Naše nejdražší Jaromíro, přejeme ti zdraví, lásku, bohatství, štěstí a vše, po čem tvé srdce touží. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přejí …
Přání k svátku s růžovým leknínem.
pixabay.com

Přání pro maminku

Pokud je zrovna vaše maminka dnes ta vyvolená, tak jí v žádném případě nesmíte zapomenout poslat blahopřání k svátku. Vždyť toho pro nás tolik v životě udělaly a svátek nám dává perfektní příležitost se jim za krásné dětství odvděčit. Tak vybírejte!

Má milovaná maminko, děkuji ti, že mi vždy dáváš naději, povzbuzuješ mě když se necítím sama sebou a vždy mě ve všem podporuješ. Přála bych si být v tento výjimečný den s tebou. Všechno nejlepší k svátku, mám tě moc ráda. S láskou tvá …
Má maminko, vidím tě ve všem, co v životě dělám: ve svých myšlenkách, činech, slovech a rozhodnutích. Ovlivnila jsi můj život tolika pozitivními způsoby a já mám neuvěřitelné štěstí, že mám tak úžasnou maminku. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje tvá …
Mami, v životě jsem tě tolikrát potřebovala, a pokaždé jsi tu byla. Doufám, že tvůj sváteční den je plný úsměvů a nekonečného smíchu. Zasloužíš si všechno štěstí světa. Přeji ti ten nejkrásnější svátek. S pozdravem a láskou …
Drahá maminko, vždycky jsi se starala o to, abych věděla, jakou hodnotu má tvrdá práce, ale jsem ti nejvíc vděčná za to, že jsi mi také ukázala, jak se na této cestě za sny bavit. Tvá radost a smích mě vždy inspirovaly k tomu, abych žila naplno. Doufám, že i tvůj dnešní sváteční den je plný radosti a smíchu. S láskou…

Chcete vaši gratulaci dotáhnout k dokonalosti? Malý detail, jako přáníčko ve slovenštině vašeho známého ze sousedního státu moc potěší.

Básničky k svátku pro Jaromíru

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Jaromíru veršované, ale vtípky vás zrovna nenapadají? Ani nemusí, sváteční veselé verše jsme napsali za vás. Krásně vypadají nejen v sms zprávě, ale i v papírovém blahopřání, které si s námi můžete vyrobit.

Upomínka se mi objevila, že jmeniny slaví Jaromíra. A když máš ten tvůj svátek, já nevím, jaký ti dát dárek, posílám aspoň tuhle básničku, snad bude se ti líbit aspoň trošičku. Jaromíro, přeji ti nádherný den!
Snad dnes čeká tě velká nadílka, když je v kalendáři jméno Jaromírka. Nezapomeň si taky večer bez výčitek, s milovanými dát si přípitek. Jarko, všechno nejlepší k svátku!
I když už podzimní vítr fouká, nezapomeneme, že má svátek Jaromírka. Jen to nejlepší ti bychom ti chtěli popřát, dneska by sis měla hezkou oslavu dopřát. Jaruško, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Rok se s rokem sešel- tvé jmeniny jsou tady, a já si s básničkou zase nevím rady. Přesto na tebe ale stále myslím, i když nic lepšího než tohle nevymyslím. Jaruš, užij si moc dnešní svátek!
Užij si z dneška každičkou chvíli, svátek přece slaví Jaromíry. Přejeme ti lásku, štěstí a taky zdraví, snad se tento den podle tvých představ oslaví. Všechno nejlepší k svátku, Jarko!
Užij si života každou chviličku, a dnes si s námi ťukni skleničkou. Přejeme ti lásku a taky tu pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Jaromírko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud si přejete, aby bylo přání k jmeninám pro Jaromíru vtipné, tak si rozhodně vyberete z těchto veršů. Dáte oslavenkyni tak najevo nejen že vám na ní moc záleží, ale ještě ji k tomu zaručeně pobavíte. A o smíchu se přece tvrdí, že prodlužuje život, tak neváhejte a bavte se! 

Že má dnes svátek Jaromíra? Tak to aby ses na párty dostavila! Tančit budeme od večera do rána, dokud nebude každá z nás vyčerpaná! Jaruško, přejeme ti báječný svátek.
Vstávej už z postele ty lenochu, tvůj svátek musíme oslavit aspoň trochu. Však dneska by ses měla jen radovat a zpívat, a od ucha k uchu se celý den usmívat. Všechno nejlepší k svátku, Jaromíro!
Nasbírejte všechny síly, přišel svátek Jaromíry! Čeká nás velkolepá oslava, ukážeme všem, co je to zábava! Jaruško, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
My vždy a jistě slavíme s mírou, když oslavujeme jmeniny s Jaromírou! Člověk se cítí zase jako za mlada, nikdy nás neopustí sváteční nálada. Jarko, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali animované obrázkové přání? Pokud ne, tak k tomu máte dneska ideální příležitost. Jestli má Jaromíra ráda zábavu, tak ji takovou gratulací přímo ohromíte. A navíc se krásně hodí třeba jako doplněk už ke předem vybrané básničce!

GIF přání k svátku s nadšeným pejskem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s Yodou.
tenor.com
GIF gratulace k svátku s usměvavým psem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančící ženou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tahle gratulace vám zabere pár minut, ale výsledek Jaromíře vyrazí dech! Pokud jste papírová přáníčka doposud jenom kupovali, ničeho se nebojte. S tímto video návodem to zvládnete levou zadní! Až budete mít hotovo tak můžete doplnit o text a nebo básničku dle vašeho výběru.

Zajímavosti o jméně Jaromíra

Jaromíra je jméno, které si nosí svůj slovanský původ. 

Jedná se o ženskou variantu jména Jaromír, a proto také sdílí svůj význam. 

Říká se o Jaromírách, že to jsou bojovnice plné síly, ale také lásky k jaru

Tak co, sedí to na tu vaši?

V České republice se hrdě prochází 2772 žen tohoto jména.

Mezi významné nositelky můžeme zařadit například autorku knih pro mládež Jaromíru Hüttlovou, a taky nesmíme zapomenout na českou herečku Jaromíru Mílovou.

Doufáme, že jste si čtení našeho článku užili a to perfektní blahopřání k jmeninám Jaromíře už vybrali.

Přece jen svátek je od toho, aby se oslavenec mohl cítit výjimečný a my mohli vesele rozdávat radost.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X