Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Elu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. března a svátek slaví Ela. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Ele poslat? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Dali jsme dohromady ty nejhezčí básničky, obrázky a texty. 

Navíc všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Elu

Rýmovaná přání jsou velice oblíbená a takovou gratulací rozhodně nic nezkazíte. A pokud vás zrovna nic nenapadá? Nemusíte nic vymýšlet, verše jsme napsali za vás. Na vás už jen bude vybrat ten, který se vám líbí nejvíce a kterým uděláte v tento den radost.

Svátek dneska slaví naše Ela, snad bavit se bude až do večera. Chceme jí popřát spoustu zdraví, a taky ať si užiješ moc veselé oslavy. Elo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Už jste o tom všichni slyšeli, že svátek dneska slaví Ely? Proto ti posíláme tohle přání, snad čeká tě den plný užívání. Přejeme ti nádherné jmeniny, Elo!
Přejeme ti ať už potká tě láska, a ať je moc spokojená naše milá kráska. K tomu přejeme ti i spoustu zdraví, snad se dnešek pořádně oslaví! Elo, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tvůj svátek, Elinko, snad přání se ti bude líbit aspoň malinko. Srdečné pozdravy ti posíláme, a moc na tebe vzpomínáme. Elo, přejeme ti krásné jmeniny!
Snad tvůj den bude jenom veselý, to ze srdce popřát bychom ti chtěli. Ať stále se jen usmíváš, a povede se ti vše na co se jen podíváš. Přejeme ti ty nejlepší jmeniny, Elo!
Venku už nám krásně svítí sluníčko, všechno nejlepší k svátku, holčičko! Přejeme ti zdraví s spoustu pohody, a hlavně nikdy žádné nehody! Elo, přejeme ti krásný svátek!
Venku sice dneska vítr fouká, tvé jméno na mě ale z kalendáře kouká. Přejeme ti lásku, zdraví a taky dary, snad jsem ti tímto přáním radost udělali. Přejeme ti krásný svátek, Elo!
Po roce je zase tady ten tvůj den, snad bude jako ten nejkrásnější sen. Snad bude se mít dobře naše Elinka, to jí moc přeje její maminka. Elo, užij si dnešní jmeniny!

Veselé verše k jmeninám

Má oslavenkyně smysl pro humor a ráda se zasměje? V tom případě by se vám mohly hodit tyhle verše. Tohle blahopřání k svátku Elu rozveselí a potěší ji.

Když svátek slaví naše Ela, je jako neřízená střela. My se k ní musíme připojit, a do oslav se taky zapojit. Elo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dnešek oslavit bysme chtěli, je to přece svátek naší Ely. Muzika bude hrát až do rána, dokud neodpadneš tancem vyčerpaná. Elo, užij si dnešní jmeniny!
Musíme si připít s naší Elou, a užít si oslavu její veselou. Už chystáme na večer skleničky, a v lednici se nám chladí lahvičky. Elo, moc si užij dnešní jmeniny!
Až do rána hudba bude hrát, a my se budeme všichni smát. K tomu si dáme trochu rumu, a dobrého dortu aspoň tunu. Elo, užij si dnešní svátek!
Když svátek slaví naše Elinka, to padne více než jedna lahvinka. Oslava to bude totiž veliká, jít brzo spát nám nic neříká. Elo, moc si užij dnešní jmeniny!
Vidíme to na večírek až do noci, dneska budeme zase divocí. Tvůj svátek musíme pořádně zapít, tak pojď s námi se napít. Elo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Bílo růžová kytice ke svátku v dárkové krabici.
zdroj: jadorelesfleurs.com

Klasické blahopřání k svátku

Básničky nebudou to pravé, co hledáte? Napsali jsme pro vás i texty které jsou milé, jednoduché a hlavně od srdce. Pošlete je ve zprávě a nebo je napište do papírového blahopřání, oboje zahřeje u srdíčka.

Milá Elo, k tvému dnešnímu svátku ti chceme popřát spoustu radosti, zdraví, lásky a taky štěstí. Moc na tebe myslíme a doufáme, že si dnešní den užiješ. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Elo, ani letos bychom na tebe nemohli zapomenout. K tvému dnešnímu svátku ti přejeme jen to nejlepší! Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Elo, dneska jsou tvé jmeniny a my ti k nim jako každý rok přejeme lásku, zdraví, štěstí a pohodu. Užij si dnešní sváteční den!
Elo, nemůžeme ti k svátku sice popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti ať jsi neustále spokojená, zdravá a veselá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Elo, po roce je tady zase tvůj svátek a my doufáme, že si dnešní den užiješ tak, jak sis ho představovala. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Elo, za celou naši rodinu ti chceme ze srdce popřát jen to nejlepší a aby se ti vždy ve všem dařilo. Užij si dnešní svátek na maximum. To vše ti s láskou přejí …
Naše drahá Elo, dnešek je tvůj zvláštní den, který je jen jednou do roka. Proto bys ho měla strávit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přejeme ti za celou naši rodinu ten nejkrásnější svátek!
Drahá Elo, kalendář nám dneska připomněl tvoje jmeniny a my ti k nim chceme srdečně popřát lásku, zdraví, dobrou náladu, pohodu a taky spoustu štěstí. Prožij ten nejkrásnější svátek!


Vtipné obrázkové gratulace

Pokud se vám nechce posílat text ani básnička tak pro vás máme ještě jednu možnost. Obrázek! Takové blahopřání k jmeninám Ele rozhodně zvedne náladu. Vybraný obrázek jen zkopírujte a pošlete.

GIF přání k jmeninám méďa s kytkou.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátky cinkající lahve vína.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám tančící důchodci.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám tančící holky.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku kočka s párty čepicí.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec! Tímto ukážete, že chcete aby bylo vaše přání k jmeninám pro Elu opravdu speciální. Pokud jste ještě žádné blahopřání sami nedělali tak pro vás máme skvělý video návod se kterým to zvládnete bez problému a za pár minut. Až budete mít hotovo tak nezapomeňte napsat dovnitř hezký text a nebo básničku.

Jak se vám líbila naše přání a obrázky k svátku?

Doufáme, že se budou texty líbit i oslavenkyni a vy jí tento den uděláte hezčí. 

Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X