Nejlepší blahopřání k svátku Bedřišku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. března a svátek slaví Bedřiška. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto krásným jménem? 

Milé přání k svátku Bedřišce jistě udělá velkou radost.

Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí básničky, texty a obrázky. 

Všechna přáníčka a texty jsou ke stažení zdarma, tak si vyberte které se vám líbí nejvíce!

Básničky k svátku pro Bedřišku

Ráda byste poslali hezké veršované přání k svátku ale nic vás nenapadá? Už nemusíte nic vymýšlet, my jsme básničky napsali za vás. Kterou z nich si vyberete?

Bedřiška dneska slaví svátek, hlavně ať nemá štěstí nedostatek. K tomu přejeme i mnoho lásky, a hlavně žádné vrásky. Všechno nejlepší ke svátku!
Svátek slaví Bedřiška, krásná je jako pampeliška. Mnoho lásky a štěstí přejeme, moc myslet na tebe budeme. Přejeme ti krásný svátek!
Bedřiška dneska svátek slaví, přejeme jí hodně zdraví. A taky spoustu úspěchů, a hlavně žádnou neplechu. Krásný svátek ti přeje …
Zase jsou tu tvoje jmeniny, přijmi gratulace od naší rodiny. Ať tě láska a štěstí provází, a v životě nic ti neschází. Bedřiško, přejeme ti krásný svátek!
Dneska je tvé jméno v kalendáři, přeje ti ať vše se ti v životě podaří. K tomu úsměv od ucha k uchu, a oslavu v příjemném duchu. Krásný svátek, Bedřiško!
Dneska je tvůj zvláštní den, přejeme ti zdraví jen. Mnoho pohody chceme ti popřáti, a ať se ti úsměv z tváře neztratí. Krásný svátek Bedřiško!
Hodně zdraví, hodně štěstí, k tomu lásku a mnoho svěžesti. ať jsi stále stejně usměvavá, a nebolí tě nikdy hlava. Bedřiško přejeme ti krásný svátek!
Bedřiška dnes slaví sváteček, krásná je jako kvíteček. Přejeme ti hodně zdraví, ať tě život stále baví. Přejeme ti krásný svátek!
K svátku posílám ti pusinku, mám na tebe krásnou vzpomínku. snad se brzy zase uvidíme, a pořádně to spolu oslavíme. Krásný svátek, Bedřiško!
Naše milá Bedřiška dneska slaví jmeniny, Přijmi prosím gratulace od naší rodiny. Přejeme ti mnoho pohody, a samé veselé příhody. To vše ti ze srdce přeje …
Barevná kytice k svátku v dárkové krabici.
zdroj: pinterest.com

Vtipné přání k svátku

Má Bedřiška ráda vtipná přáníčka? Tak jí vyberte jeden z těchto krátkých rýmů které jí rozhodně zlepší den a vykouzlí úsměv na tváři. 

Naše kráska dneska svátek slaví, přejeme jí hodně zdraví. Pozor ale na velké oslavy, ať z kocoviny nemáš obavy. Bedřiško, přejeme ti krásný svátek.
Naše nejmilejší Bedřiško, k svátku posílám ti přáníčko. Pusa k tobě taky letí, tak chytej ať ti neuletí. Užij si dnešní svátek!
Tvé jméno dneska je dneska v kalendáři, tak neměla bys sedět v kanceláři. Chceš-li s námi dneska slavit, do baru se za námi musíš stavit. Všechno nejlepší ke svátku, Bedřiško.
Jedna slečna dneska svátek slaví, snad vyplní se tvé představy. Moc nepřeháněj oslavy, víš že víno leze do hlavy. Krásný svátek Bedřiško.
Bedřiška dneska slaví sváteček, měli bysme si dát aspoň taneček. A k tomu trochu vína na oslavu, ať užiješ si pořádnou zábavu. Přeme ti nádherný svátek!
Chceš-li svůj svátek se mnou oslavit, budeš se muset za mnou zastavit. Posílám pusu na tvářičky, a už chystám na oslavu skleničky. Přeju ti nádherný svátek Bedřiško.

Krásná blahopřání na jmeniny

Máte raději klasická přání ke svátku? Všechna tahle milá blahopřání jsou dlouhá akorát tak do zprávy a vyjádříte jimi vše. Stačí si jen vybrat. Můžete je poslat jako sms a nebo napsat do papírového přání. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, určitě uděláte velkou radost.

Naše milá Bedřiško, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu lásky, zdraví, úspěchů a ať jsi stále spokojená. S láskou …
Bedřiško, dneska máš svátek a proto ti píšeme tohle přání. Ze srdce ti přejeme lásku, pohodu aby se ti splnilo vše, co si jen přeješ. To vše ti přeje …
Dneska slavíš svátek a proto ti přejeme aby sis tento významný den užila s těmi, které máš nejraději. Mnoho pohody a radosti ti přeje …
Milá Bedřiško, po roce máš zase svátek a my bysme ti ráda popřáli jen to nejlepší a abys byla stále spokojená a šťastná. S láskou …
Bedřiško, k tvým dnešním jmeninám ti přeme mnoho zdraví, lásky, úspěchů a hlavně dobré nálady. To vše ti přeje …
Naše nejmilejší Bedřiško, dneska je v kalendáři tvoje jméno a my bychom ti rádi popřáli mnoho radosti, úsměvu a pohody. Srdečné gratulace posílá …
Drahá Bedřiško, je tady den tvých jmenin a my ti přejeme mnoho spokojenosti, radosti a abys měla i nadále úsměv na rtech. To vše ti ze srdce přejí …
Naše milá Bedřiško, přejeme ti abys byla stále spokojená, dobře naladěná a v životě se ti dařilo. Srdečné gratulace k svátku posílají …
K tvému dnešnímu speciálnímu dni ti přejeme jen to nejlepší, aby se ti splnila všechna tvá přání a abys byla spokojená. Srdečné gratulace posílá …
Bedřiško, svátek je jednou za rok a my bysme ti chtěli popřát mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě, lásku a štěstí. To ti přejí …

Vlastnoruční papírová přání

Jste zastánce klasického papírového přání než těch vitruálních? Letos žádné nekupujte ale vyrobte vlastní blahopřání které rozhodně zahřeje u srdíčka. 

S tímto jednoduchým návodem to zvládne opravdu každý a to za pár minut.  

Ten vezměte nůžky do ruky a jdeme na to!

Budete potřebovat

  • 1.5 tvrdého papíru velikosti A4
  • nůžky
  • razítka
  • inkoust pokud nemáte samotiskací razítka

Postup

  1. Papír velikosti A4 přeložíme napůl, ten nám bude sloužit  jako přáníčko
  2. Z poloviny papíru A4 si uděláme šablonu srdíčka
  3. Šablonu přiložíme na přední stranu přáníčka
  4. Volný prostor celý pokryjeme razítky
  5. Dovnitř můžeme napsat některé z našich krásných veršovaných blahopřání a máme hotovo.
Návod na výrobu papírového přání k svátku.
zdroj: bestwishes4birthday.com

Jmeniny jsou jednou za rok a proto bysme si měli vzpomenout na své blízké a popřát jim k svátku. 

Je jedno jestli  si vyberete básničku, jednoduchý text a nebo obrázek. Krásné přání k svátku Bedřišku jistě potěší.

Které vás zaujalo nejvíce?

Autor článku
Milan

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X