Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Malvínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. ledna a svátek slaví Malvína.

Rádi byste se odlišili od ostatních s vaší letošní gratulací?

S tím vám rádi pomůžeme, protože jsme napsali přání k svátku Malvíně, které na ni skutečně zapůsobí.

Zcela zdarma si můžete vybrat z láskyplných gratulací, veselých básniček i animovaných obrázků, které potěší každou oslavenkyni.

Vyberte si přáníčko, které bude nejblíže k tomu, co se vám dnes honí hlavou.

Tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Malvínu

Milí, decentní a láskyplná přáníčka naleznete právě tady na jednom místě! Připravili jsme je pro vás, abychom vám vymýšlení jmeninových gratulací udělali snazší a vy mohli o to déle trávit čas s blízkými. Které přáníčko k svátku se bude líbit Malvíně nejvíce?

Drahá Malvínko, celý tento šílený svět je pracoviště a ty jsi právě získala další rok cenných zkušeností. Přeji ti všechno nejlepší do dalších let! Ten nejúžasnější svátek ti dnes přeje …
Milovaná Malvuško, inspiruj svět stejně jako v minulých letech. Ať ti jmeniny přinesou v dnešní den radost a uvedou do tvého života nový šťastný rozměr. Všechno nejlepší k svátku ti s úsměvem přejí …
Všechno nejlepší k jmeninám láskyplné dívce, která se vždy a bez námitek obětuje pro ostatní. Doufám, že ti všichni dokážeme vrátit kousek lásky, kterou jsi nám každý den projevovala. Ty nejbáječnější jmeniny ti, Malvínko, přeje …
Naše Malvíno, jsi tak nádherná osoba, jak uvnitř, tak navenek! K tvým jmeninám ti přeji radostný život. Všechno nejlepší, mnoho lásky a pohody ti přejí …
Nejmilejší Malvíno, přeji ti všechno nejlepší k svátku! Připadá mi to jako ideální příležitost říct ti ještě jednou, že jsem nesmírně vděčná za to, že jsem tvá kamarádka. Moc si dnešek užij, Báječné jmeniny ti přeje …
MIlovaná Malvínko, máš v sobě krásu, která dokáže ovládnout celý svět. Není divu, že si tě mé srdce zamilovalo! Přeji všechno nejlepší k jmeninám mé královně krásy! S láskou a pozdravem …
Přání k svátku s ovocem ve tvaru srdce.
pixabay.com

Přání pro sestru

Každý má své místo na světě, ale my si myslíme, že mít skvělou sestru je jako dar z nebe. Ať už je to malá školačka nebo o pár let starší než vy, jistě se vám bude hodit jedno z těchto milých přáníček k svátku, věnované speciálně sestrám s jménem Malvína.

Přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto nejlepší sestře na světě. Ať je tvůj život naplněn veškerým štěstím, láskou a radostí, které si zasloužíš! Báječné prožití dnešního dne ti přeje …
Všechno nejlepší k jmeninám, sestro! Posílám všechnu svou lásku a modlitby. Přeji ti ať máš před sebou požehnaný rok a den tak krásný, že se na něj budeš vždy s úsměvem na tváři obracet. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Sestřičko, přeji ti nádherný svátek! Kéž tě Bůh i nadále zahrnuje svou láskou a požehnáním a kéž spolu oslavíme i další šťastné dny. Mám tě moc ráda. Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám ti přeje …
Děkuji ti, že jsi ta nejlaskavější a nejstarostlivější sestra na světě! Přeji ti všechno nejlepší k svátku, milovaná sestřičko! Přáníčko ti s radostí posílá …

Tatínci si bezpochyby zaslouží obrovskou lásku. Připravte se dopředu ke dni otců s našimi přáními pro všechny tatínky.

Básničky k svátku pro Málku

Pokud chcete udělat radost, tak jsou veršovaná blahopřání k svátku pro Malvínu tou pravou volbou! Tato originální přáníčka můžete poslat jako sms, případně gratulaci napsat do papírového přání. Věříme, že milé rýmy udělají oslavenkyni úsměv na tváři.

Pohledem do kalendáře začíná, oslava pro ženu jménem Malvína. Přejeme ti, abys dneska měla, svátek, jaký jsi vždy chtěla, věci se do pohybu daly, a problémy za své vzaly. Přejeme ti fantastické jmeniny, Májko!
Dopřej si sklenici sladkého vínka, v kalendáři je totiž zmíněno jméno Malvínka. Oslav to jak se patří, a všem to v tvém životě natři. S gratulací se i my přidáváme, protože tě moc rádi máme. Přejeme ti báječné prožití tvého svátku, Májko!
Svátek naší nejmilejší Málky, zaslouží si dárky velký. Tohle není žádný kec, svátek, to je bezva věc! Přejeme ti srdečně, ať se máš báječně. Malvínko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Holka jménem Málka, je fakt úžasná kamarádka. Dovol mi k svátku ti gratulovat, přeji opravdu nádherné ráno, ať je tohle den, který si budeš pamatovat, štěstí a zdraví je ti dáno. Májo, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Jsme nejšťastnější skupinka, když je mezi námi Malvínka. Přejeme ti, milá zlatá, ať je tvá budoucnost bohatá, hodně štěstí, pevné zdraví, ať poznáš ten zázrak pravý. Malvínko, užij si tvé jmeniny naplno!
Není to jen domněnka, že má dnes jmeniny Malvínka. Tenhle den má svoje kouzlo, přejeme, aby ti vklouzlo, hluboko do tvého srdíčka a svátek byl jedna básnička. Všechno nejlepší, Májo!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky vám přijdou jako dobrý nápad, ale přece jen by to chtělo něco veselejšího? Právě proto jsme napsali vtipná rýmovaná přáníčka, které ocení převážně oslavenkyně s dobrým smyslem pro humor a nadsázku. Rozesmát někoho nebylo nikdy snazší, tak toho využijte!

Chystáme na večer oslavu velkou, budeme totiž slavit s naší Malvínkou. V lednici se nám už chladí vínečko, a čekáme jen na tebe, holčičko. Malvuško, přejeme ti skvělá svátek!
Jak slaví jmeniny naše Malvína, to zase bude zábava nespoutaná. slavit to zase budeme dlouho do noci, zdá se že nám není pomoci. Malvínko, doufáme, že budeš mít ten nejkrásnější svátek!
Tančit budeme dokud neskončíme u vína, svátek dneska přece slaví Malvína. V noci určitě protančíme střevíce, a panáků budeš mít tisíce. Malvínko, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska se budeme veselit až do rána, svátek přece slaví naše Malvína. Tak už na tebe pozvedáme sklenice, hádám že dneska se nám nevyhne opice. Malvínko, užij si dnešní jmeninový den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali k svátku animovaný obrázek místo přání nebo básničky? Pokud ne, tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Tyhle obrázky nejen ukážou že na oslavenkyni myslíte, ale také jí zvednou náladu v tento její výjimečný den.

GIF přáníčko k svátku s oslavujícím pánem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s holčičkou letící s balony.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenými miniony.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s růží a srdci.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejlepší nakonec! Blahopřání k svátku Malvíně můžete i vyrobit sami doma a nemusíte kvůli tomu chodit do papírnictví. Možná vás to překvapí, ale není na tom nic složitého a s tímto snadným video návodem to zvládnete za chvilku. Pak už jen stačí dovnitř napsat text dle libosti a máte hotovo. Vyrobte oslavenkyni nezapomenutelné přání!

Zajímavosti o jméně Malvína

Malvína je ženské křestní jméno s nejasným původem a významem. 

Nepravděpodobnější teorie se přiklání, že jméno je zkráceninou z germánského jména “Madalwine” s významem “přítelkyně práva” nebo “spravedlivá”

Jméno může být také odvozeno z keltštiny s významem jasných očí, brv, čela.

Mezi domácí varianty jména můžeme zařadit Malka, Málka, Malvínka, Malva, Malvin, Malvuška apod.

V České republice se může jménem pyšnit 280 nositelek.

Oblibu jménu přinesla například dánsko-německá sopranistka Malvina Garrigues, americká sochařka Malvina Hoffman nebo americká herečka němých filmů Malvina Longfellow.

Už se vám podařilo vybrat to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Malvíně?

Ať už vyberete jakékoli tak určitě nešlápnete vedle. 

Oslavenkyni jistě potěší, že jste na ni v tento významný den nezapomněli a přání jste jí poslali. 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X