Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ctirada na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. ledna a svátek slaví Ctirad. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Ctiradovi poslat? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Ctirada

S rýmovaným přáníčkem určitě nešlápnete vedle. Naopak, uděláte s ním velkou radost. Ať už je oslavenec váš kamarád, kolega, bratr a nebo dědeček, jistě si pro něj vyberete to pravé blahopřání. Najdete jich tady spoustu, stačí si jen vybrat.

Dneska jsou jmeniny našeho milého Ctirada, my ti přejeme ať se tě celý den drží dobrá nálada. K tomu ať splní se ti všechna přání, a obloukem vyhnou se ti všechna zklamání. Ctirade, přejeme ti báječný svátek!
To je ale paráda, v kalendáři je dneska jméno našeho Ctirada! My mu jen to nejlepší chceme ze srdce přát, hlavně ať jsi spokojený napořád! Ctirade, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek má náš milovaný Ctirad, dneska dopřej si vše, co jen máš rád. klidně si dej dort a taky přípitek, vše je dovolené a to bez výčitek. Užij si dnešní den, Ctirade!
Tahle básnička je k svátku pro Ctirada, přejeme mu ať se mu daří a nic nepostrádá. Celá rodina na tebe moc myslíme, snad se spolu zase brzy uvidíme. Přejeme ti hezké jmeniny, Ctirade!
Všechno nejlepší přejeme Ctiradovi, tomu našemu skvělému kamarádovi! Přejeme ti ať ti stále vše vychází, a to špatné tě obloukem obchází. Ctirade, přejeme ti úžasný svátek!
Krásné přání k svátku ti posíláme, v srdci tě stále všichni máme. Jen k tobě letí tohle přáníčko, snad potěší tě aspoň maličko. Ctirade, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám moc formální? Pokud je Ctirad váš kamarád, co se rád baví a směje, tak budou tyhle vtipné verše to pravé. A nezapomeňte ho k tomu pozvat večer na pivo, jistě to ocení. 

Dneska se pořádně musíme napít na Ctirada, oslavit svátek našeho skvělého kamaráda. Můžeš si na nás pár panáků dát, cokoliv si jen budeš přát. Ctirade, přejeme ti úžasné jmeniny!
Za chvilku už budeme bublinky otevírat, jmeniny má totiž náš Ctirad. Rozhodně to nebude jen u jedné sklenice, asi se nám budou celkem motat palice. Ctirade, přejeme ti báječný svátek!
Dneska budeme zase hospodu zavírat, svátek totiž slaví náš Ctirad. Rozhodně to neskončí jedním pivem, domů půjdeme až budeme pod vlivem. Ctirade, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska je svátek našeho Ctirada, my to s ním oslavíme jako za mlada. Bude hrát muzika a bude se i tančit, však zítra máš volno, tak nemusíš jančit. Ctirade, moc si užij dnešní jmeninový den!
Dárková krabice k svátku pro muže s šálou a šampaňským.
zdroj: morigoldgrey.com

Klasická přání k svátku pro Ctirada

Tradiční přáníčko rozhodně neznamená, že by muselo být nudné! Občas jsou to právě milá a upřímná blahopřání, co udělají největší radost. Nemusíte nic vymýšlet, sepsali jsme jich pro vás hned několik, stačí si jen vybrat.

Drahý Ctirade, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody, radosti a hlavně nekonečného štěstí. Krásný svátek ti přejí …
Milý Ctirade, je mi jasné, že si na nějaké dlouhé proslovy a řeči moc nepotrpíš. Proto ti prostě přeju jen to nejlepší. Užij si dnešní svátek!
Náš milovaný Ctirade, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti chceme popřát spoustu nádherných chvil, rodinné pohody, dlouhých let a taky spoustu štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Ctirade, čas letí jako splašený a jsou tady opět tvoje jmeniny. Jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší a už se moc těšíme, až se s tebou zase potkáme. S láskou …
Milý Ctirade, sice nás od sebe dneska dělí velká dálka, ale i tak ti chceme co nejsrdečněji popřát jen to nejlepší, aby se ti vždy jen dařilo a ty si svůj svátek užil. Nádherný jmeninový den ti přejí …
Dneska je den všech Ctiradů a my bychom tomu našemu nejoblíbenějšímu rádi popřáli lásku, zdraví, pohodu, dobrou náladu a taky aby byl stále tak veselý a usměvavý, jako je teď. Ctirade, přejeme ti krásný svátek!
Ctirade, přejeme ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Hlavně aby sloužilo zdravíčko, k tomu přejeme spoustu štěstí, lásky a pohody. Skvělé jmeniny ti srdečně přejí …
Náš milý Ctirade, doufáme, že si dnešní den krásně užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Tento den je tady jen jednou za rok a my ti přejeme jen to nejlepší. S láskou …

Slaví někdo ve vaše okolí narozeniny? Tak to nezapomeňte poslat hezké přáníčko, které zahřeje u srdce. Máme pro vás spoustu inspirace!

Pohyblivé GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Ctirada originální a veselé? S těmito pohyblivými obrázky se vám to jistě povede. Našli jsme pro vás ty, co se k jmeninám výborně hodí. Na vás už bude jen vybrat ten, kterým chcete udělat radost. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat. Hotovo!

Tak na tebe, Ctirade!

GIF přání k svátku dla oslavující strejdové s pivem.
zdroj: giphy.com

Ctirade, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Ctirade!

GIF přání k jmeninám oslavující pár s pivem.
zdroj: giphy.com

Pusa k svátku, Ctirade!

GIF přání k svátku pusa od blondýny.
zdroj: giphy.com

Ctirade, ať tvá dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku tančící opice.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k jmeninám Ctiradovi vyrazí dech! Uvidí totiž, že vám na něm opravdu záleží, když jsme mu přáníčko sami vyrobili. Nemusíte se ničeho bát, samotná výroba je velmi snadná a povede se vám, i když to bude vaše premiéra. Pokud by se vám hodila inspirace, můžete se podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí doplnit vaše věnování a krásný dárek je hotový. 

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Ctiradovi líbit a že mu tento den uděláte hezčí. Svátek máme jen jednou do roka a i rychlá textová zpráva může udělat velkou radost. 

Zajímavosti o jméně Ctirad

Křestní jméno Ctirad je českého původu a vykládáme ho jako „čestný”. 

V České republice tohle jméno nosí 807 mužů a řadí se tak na 168. příčku oblíbenosti. 

Jméno Ctirad najdeme i ve slovenském kalendáři.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X