Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. října a svátek slaví Marina. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Marině udělá radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přáníčko i vy. 

Všechna blahopřání jsou navíc zdarma ke stažení. 

Básničky k svátku pro Marinu

S takovou gratulací jistě nešlápnete vedle, protože verše patří mezi ta nejoblíbenější blahopřání vůbec. Nemusíte sami nic vymýšlet, tady najdete spoustu originálních veršů na jednom místě, stačí si jen vybrat kterým uděláte v tento den radost. 

Venku už je pořádná zima, a to znamená že má svátek naše milovaná Marina. Počasí nás ale od oslavy nezastaví, jako každý rok se tvoje jmeniny pořádně oslaví. Marino, užij si dnešní jmeninový den!
Svátek dneska slaví naše milá Marina, a jen to nejlepší jí přeje celá rodina. Moc si užij tento významný den, však je za rok jenom jeden. Marino, přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, holka naše jediná, v kalendáři vidím jméno Marina. Přejeme ti lásku, pohodu a hlavně zdraví, a ať se dneska tvůj svátek pořádně oslaví. Marino naše milovaná, užij si dnešní den!
Kalendář nám dneska připomíná, že má svátek naše nejmilejší Marina. Přejeme ti lásku, pohodu a radost, a taky štěstí, toho není nikdy dost. Marino, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Snad si užiješ z dnešního dne každé vteřiny, když jmeniny dneska slaví Mariny. Pořádně se pobav a zasměj s přáteli, hlavně ať panuje dobrá nálada a taky veselí. Marino, přejeme ti skvělý svátek!
Báječná oslava právě začíná, jmeniny má totiž dneska naše úžasná Marina. Přejeme ti lásku, zdraví a štěstí věčné, a ať jsou tvé dnešní jmeniny výjimečné! Marino, užij si dnešní svátek!
To je mi ale skvělá novinka, svátek dneska slaví naše Marinka. Posíláme ti srdečně gratulace od celé rodinky, užij si z dnešního dne každé vteřinky. Marino, přejeme ti skvělé jmeniny!
Užívej si dneska doušky plnými, jmeniny totiž slaví všechny Mariny. Přejeme ti lásku pohodu a spoustu zdravíčka, a k tomu taky moře štěstíčka. Marino, přejeme ti překrásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky jsou fajn, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Marinu veselé a s trochou vtipu? V tom případě by mohly být tyhle veselé verše přesně to, co hledáte. Výborně se hodí obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví a oslavuje.

Dneska si spolu dáme spoustu vína, svátek má totiž naše milovaná Marina. Čeká na nás skvělá a nekonečná zábava, a snad nás ráno nebude moc bolet hlava. Marino, přejeme ti báječné jmeniny!
V lednici se nám už chladí bubliny, dneska budeme slavit svátek naší Mariny. Slavit a tančit budeme dokud nám bude stačit dech, a snad letos nebudeme padat na schodech. Marino, přejeme ti úžasné jmeniny!
Večer budeme oslavovat naše Marinu, tak zase budeme mít šampaňského hladinu. Dej si ale maximálně dvě sklenice, ať vyhne se ti nepříjemná opice. Marino, přejeme ti nádherné jmeniny!
Slavit se dneska bude dlouhé hodiny, musíme zapít jmeniny naší Mariny. Tančit budeme až se nám bude pod nohama prášit, ale opatrně s pitím, nemusíme se zprasit. Marino, přejeme ti zábavný svátek!
Dárková krabice k svátku s šumivým vínem a kytkami.
zdroj: decoralia.es

Klasická přání k svátku pro Marinu

Žerty stranou, dostáváme se k milých, decentním a jednoduchým gratulacím které zahřejí u srdíčka snad každou oslavenkyni. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale radost udělají i v rychlé textové zprávě. Které z nich to bude?

Milá Marino, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim z celého srdce přejeme spoustu splněných přání, úspěchů v práci i soukromí a hlavně ať jsi stále spokojená veselá. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Drahá Marino, kalendář nám připomněl tvoje krásné jméno a my ti srdečně přejeme spoustu radosti, zdraví, lásky a nádherných chvil. Ten nejkrásnější sváteční den ti přejí …
Naše milá Marino, dneska je tady tvůj významný den a proto ti chceme popřát abys ho oslavila přesně tak, jak sis to představovala. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a pohody. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Marino, sice ti dneska k tvým jmeninám nemůžeme popřát z očí do očí, ale to neznamená že na tebe nemyslíme. Moc ti gratulujeme a přejeme ti jen to nejlepší. Užij si dnešní den!
Nejdražší Marino, přejeme ti hromadu dobré nálady, úsměvů a taky všeho, co si přeješ. Tento den je tady přece jen jednou za rok, tak si ho užij! Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Milá Marino, za celou naši rodinu ti přejeme z celého srdce aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále veselá a s úsměvem na tváři. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní jmeniny!
Naše nejmilovanější Marino, přejeme ti to nejlepší neustále a to nejen když máš svátek. Přesto ti ale přejeme aby se ti tento den vydařil a ty sis jen užívala a bavila se. Přejeme ti báječné jmeniny!
Naše milá Marino, doufáme, že bude celý tvůj den jako z pohádky a ty se budeš jen bavit a veselit. Ty nejkrásnější jmeniny plné pohody a dobré nálady ti ze srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste, že nemusíte posílat ani básničku, ani text a pogratulovat můžete i obrázkem? Pokud jste GIF přáníčka ještě neposlali tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Vyberte si to, které se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Užij si dnešní jmeniny!

GIF přání k jmeninám žena s balonky.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, kočko!

GIF přání k svátku přípitek tří žen.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám tančící žena.
zdroj: giphy.com

Ale pozor na bublinky!

GIF blahopřání k svátku Elvis s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám party kočky.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S tímto blahopřáním k jmeninám Marině ukážete, že vám na ní skutečně záleží. Zabere vám to sice o trochu déle než poslat jen rychlou textovku, ale o to větší radost jí uděláte. S inspirací a postupem vám pomůže tohle krátké video. Do hotového blahopřání pak už jen stačí dopsat co máte na srdci a můžete ho předat oslavenkyni.

Doufáme, že se budou přání k jmeninám Marianě líbit a vy jí její významný den uděláte ještě o něco příjemnější.

Tento den je tady jen jednou za rok, tak jí udělejte radost. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X