Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lucii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. prosince a svátek slaví Lucie.

Pokud nějakou znáte tak jí rozhodně popřejte. 

Milé přání k svátku Lucii udělá jistě velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a GIF obrázky a vyberte tu pravou gratulaci. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Lucii

Rádi byste poslali veršované blahopřání ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Nemusíte si s tím lámat hlavu, sváteční rýmy jsme napsali za vás a to hned několik. Na váš už bude jen vybrat ten, kterým dneska uděláte radost.

Kdo dnes svátek má? To je mi ale záhada! Není to snad Lucka má? Má jediná vyvolená? Přejeme ti lásku a taky zdraví, hlavně ať se tvůj svátek pořádně oslaví. Lucinko, přejeme ti báječné jmeniny!
K svátku tvému radostně připíjím, a skvělou budoucnost vyhlížím. Už se těším na ty chvíle společné, snad bude naše štěstí nekonečné. Luci, přeji ti, všechno nejlepší k svátku!
Svátek dneska naše Lucka má. V okolí jsi jediná. Moje milá Lucinka, sladká jako Marlenka. S rodinou ti srdečně přejeme, ať jsou všechny dny tvé veselé. Luci, moc si užij dnešní jmeniny!
Ať se hlavně nikdy netrápíš, v životě se neztratíš. Ty máš nervy z ocele a krásný nápis na čele – jsi naše úžasná Lucie! Přejeme ti báječný svátek, naše milovaná Lucinko!
Běhá mi všude po těle, že tvůj svátek zase oslavíme skvěle. Ten den, kdy jmeniny máš, tento den je jenom náš. Já ti přání vyplnil, ze snu tě sladce probudil a modré z nebe vynosil. Lucinko, ty moje květinko, Sladký svátek přeji.
Dneska jsou jmeniny naší Lucinky, máme na ni jenom skvělé vzpomínky. Lásku, zdraví a úspěchu ti chceme přát, hlavně ať jsi spokojená napořád! Lucie, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale mělo by být blahopřání k svátku pro Lucii veselé, vtipné a mělo by ji hlavně pobavit? S následujícími básničkami se vám to jistě povede a vy jí vykouzlíte úsměv na tváři minimálně do večera.

Lucie, noci upije? A co když mi i všechno víno vypije? Chci to zjistit dnes večer v baru, a třeba k tomu vezmu i kytaru. Lucinko, přeju ti nádherné jmeniny!
Kalendář mi oznamuje, tvoje jméno v rámečku. Že se dneska oslavuje, dáme si spolu skleničku. Dáme si spolu i svátekční tanec, a těch přípitků bude celý ranec. Lucinko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dneska se toho zase hodně vypije, svátek má totiž naše nejdražší Lucie. Měla bys k tomu vínu ale pít i vodu, ať pak nepadáš na zem při odchodu. Lucinko, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Dneska je svátek naší drahé Lucky, a to znamená že se bude slavit dlouho jako vždycky. Proudem se polije víno červené, a až do rána zase slavit budeme. Lucinko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárková oranžová kyticke k svátku.
zdroj: glamourmagazine.co.uk

Klasická přání k svátku pro Lucii

Vtipy stranou, dostáváme se k krásným, milým a decentním přáníčkům, které v tento významný den poví vše, co je potřeba. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale nic nezkazíte ani rychlou textovou zprávou, vše se počítá.

Dnes je svátek všech Lucinek! I ty máš svůj den, kdy jsi plně hýčkaná, obletovaná a kytkami a bonbonierami zavalená. Užij si svůj sladký sváteční den, moje milá Luci.
Naše milovaná Lucinko, myslíme na tebe každý den s to nejen když máš jmeniny. K tvému dnešnímu svátku ti srdečně přejeme hlavně lásku, zdraví a rodinnou pohodu. Užij si tento významný den!
Drahá Lucie, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti s celou rodinou přejeme mnoho lásky, radosti. úspěchů a nekonečného štěstí. Překrásné jmeniny ti srdečně přejí …
Lucinko, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší. Chceme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále spokojená a usměvavá jako jsi teď. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Lucie, sice ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně, ale o to více na tebe myslíme a přejeme ti jenom to nejlepší. Moc si užij dnešní sváteční den!
Milá Lucinko, dnešní den by ses měla jen bavit, slavit a užívat si jen to jen půjde. Snad se ti dnešní den vydaří tak, jak sis ho představovala. Nádherné jmeniny ti přejí …
Dnes je svátek všech Lucinek. Proto ti píšu zprávu, abych tě ještě zastihl takhle časně k ránu. Přeji ti všechno, co ti tak chybí. I když pro mě jsi, Lucinka ryzí. Krásný svátek, zlato!
Milá Lucie, po roce je tady zase tvůj velký sváteční den! Snad ho strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce a budeš nejen v dnešní den spokojená a veselá. Krásné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste, že ke svátku není potřeba vůbec nic psát, ale pogratulovat jde i pohyblivým GIF obrázkem? Uvidíte sami, že oslavenkyně bude mít velkou radost. Odeslání taky zvládnete během chvilky. Stačí si vybrat obrázek který Lucii udělá největší radost, zkopírovat a poslat.

Na zdraví, Lucinko!

GIF přání k svátku panák tequily.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání k jmeninám žena s drinkem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám oslava s konfetami.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší ke svátku, Lucie!

GIF blahopřání k svátku party jednorožec.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe!

GIF přání k svátku dva tanečníci.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Lucii rozhodně nadchne! Uvidí totiž nejenom že jste si na ni v tento významný den vzpomněli, ale také že jste si dali práci s výrobou přáníčka. Pokud to bude vaše premiéra tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, kde najdete jak inspiraci, tak návod jak na to. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat krásné věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k svátku Lucii líbit?

Jmeniny jsou tady jen jednou do roka, tak stojí za to tento den zpříjemnit i kdyby to měla být jen rychlá textová zpráva.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X