Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Karlu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. listopadu a svátek slaví Karla.

Vybavuje se vám při slyšení tohoto jména milá paní nebo slečna? Pošlete jí gratulaci.

Hezké přání k svátku Karla rozhodně ocení a udělá jí velkou radost!

Pokud ovšem nevíte, jaké přáníčko by se oslavenkyni líbilo, máme pro vás spoustu nápadů.

Můžete vybírat ze spousty milých básniček, vtipných přání či dokonce jmeninových obrázků a to zcela zdarma.

Tak pojďme vybírat!

Klasická přání k svátku pro Karlu

Jednoduchým a decentním blahopřáním k svátku nic nezkazíte. Právě že naopak! Pokud chcete milým textem vyjádřit, jak moc vám na oslavenkyni záleží, tak tohle bude to pravé přání k jmeninám pro Karlu.

Má milá Karlo, jestli je někdy den, kdy si můžeš opravdu dopřát, je to tvůj svátek! Tak vyraž ven, naplň své bříško všemi pochoutkami a nezapomeň, že kalorie se v den tvých jmenin nepočítají. Báječný svátek ti přeje…
Naše nejdražší Karličko, přejeme ti radost, lásku a hodně štěstí k tvým dnešním jmeninám! Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Pusu a gratulaci ti posílá …
Naše milovaná Kájo, doufáme, že budeš mít rok plný štěstí a bohatství, počínaje tvým dnešním svátkem! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Karličko, děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byla a že jsi vždycky byla sama sebou. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně skvělé, jako ty jsi kamarádka. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …!
Naše milovaná Kájo, dnes si přiťukneme na zdraví tobě a všem úžasným věcem, které děláš! Nalej si pořádnou skleničku tvého oblíbeného vína a my ty nejkrásnější jmeniny. Přání s láskou posílá …
Naše drahá Karlo, posíláme ti tohle přáníčko a přejeme ti hodně lásky nejen k jmeninám ale i po celý rok. Máme tě moc rádi. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Přání k svátku s dotykem rukou.
pixabay.com

Přání pro sestřenici

Ať už jste spolu trávili letní prázdniny nebo rodinné oslavy či dokonce se vídáte pravidelně, v každém případě byste měli i sestřenici potěšit milým svátečním přáníčkem. Najít ta pravá slova je občas náročné, proto se inspirujte našimi nejlepšími tipy!

Přeji ti všechno nejlepší k svátku jako mé sestřenici, která je pro mě nejlepší kamarádkou! Mám štěstí, že mám ve svém životě někoho tak výjimečného, jako jsi ty! Fantastické jmeniny ti přeje …
Kájo, dnes je výjimečný den, protože máš svátek! Přeji ti hodně lásky a jsem šťastná, že tě mám za sestřenici. Přeji ti, abys našla v životě všechno, co hledáš. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Má milá sestřenko, v tento den ti přeji k svátku hodně radosti, lásky a zdraví. Nikdo si nezaslouží od života to nejlepší více než ty. Já ti přeji, abys našla velké štěstí po všechna následující léta. Přáníčko ti s láskou posílá …
Má Kájo, máš tu nejsladší duši a největší srdce ze všech, které znám. Přeji ti mnoho dalších let, kdy budeš šířit radost a štěstí tvým jedinečným způsobem. Jsi ta nejlepší sestřenice na světě! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …

Věděli jste, že tady najdete i jiná přání než ta k jmeninám? Inspirujte se těmito gratulacemi k diamantové svatbě.

Básničky k svátku pro Káju

Líbí se vám veršovaná přáníčka, ale ať přemýšlíte sebevíc, nic vás nenapadá? Tak už nemusíte nad ničím přemýšlet, protože jmeninové básničky pro Karlu jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat tu, která by se jí mohla líbit nejvíce, zkopírovat a poslat.

Na krásu mé nejmilejší Karly, skoro každý tiše žárlí. Ten, co se na tebe rád směje, všechno nejlepší k svátku ti dnes přeje. Miláčku, užij si tento výjimečný den naplno!
Už dávno není maličká, naše milovaná Karlička. Všechno nejlepší, krásný den, kalendář zná nad tisíc jmen, ale ty nás nejvíc zajímáš, tak ať se fakt úžasně máš. Karlo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše nejmilejší Karla, skoro jako by vůbec nestárla! Těšíme se opravdu moc, až konečně bude noc, nepůjdeme totiž spát, budeme naši oblíbenou oslavovat, Všechno nejlepší k tvému svátku, Kájo!
S tou naší Karlou, zažijete zábavu jedinečnou. Přejeme ti z lásky k svátku, ať ti dnes nic nebrání prožít svou vlastní pohádku, splnit si všechna tajná přání. Karličko, ať máš dnes ten nejhezčí svátek!
Ať v očích ti září jiskřička, dnes má totiž svátek Karlička. Buď ta, která ve velkém stylu slaví, přejeme ti všechno nej, hodně lásky, úspěchu a zdraví, ať svátek máš bezvadnej. Karlo, moc si užij dnešní den!
Naše nejdražší holčička, jmenuje se Karlička. Hodně štěstí, pevné zdraví, prozraď nám, co tě baví, a my ti to k svátku dáme, protože tě moc rádi máme. Kájo, přejeme ti fantastický svátek!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Je Karla věčně veselá a navíc se skvělým smyslem pro humor? V tom případě budou tyhle vtipné říkanky tou pravou volbou, jak popřát oslavenkyni k jejímu svátku. Na vás už bude jen vybrat která básnička to dneska bude.

Karlo, holka naše milá, je čas si nalít trochu vína. Dneska budeme si dobře bavit, a tvůj svátek opět spolu slavit. Přejeme ti nádherné jmeniny, Karlinko!
Užij si svátek Kájo naše drahá, ale opovaž se někde tančit nahá. Moc se těšíme na tvoji oslavu, užijeme si spolu pořádnou zábavu! Karluško, přejeme ti nádherný svátek!
Když je svátek naší Karlušky, slavit budeme plnými doušky. Už se tvé oslavy nemůžeme dočkat, všechny otravné povinnosti budou muset počkat. Karlo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
S velkou oslavou dneska počítáme, do nosu si pořádné dáme. Ale zase nepij až moc toho vína, ať vyhne se ti ráno kocovina. Karlo, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy posílali obrázkové blahopřání k jmeninám? Pokud ne tak to rozhodně stojí za vyzkoušení. Tyhle animované obrázky se k svátku hodí skvěle a není potřeba k nim už nic psát. Můžete je ale doplnit i o gratulaci nebo básničku, která vás zaujala nejvíce. S GIFy originalita vašemu přání nikdy chybět nebude!

GIF přání k jmeninám s kreslenou postavičkou skákající na posteli.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s dárkem a milým vzkazem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s tančícím mužem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s kresleným  mužem na diskotéce.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud jste ještě nezkoušeli blahopřání vyrobit doma, tak svátek je k tomu skvělá příležitost. Tento jednoduchý video návod vás navede krok za krokem a vy budete mít nádherné blahopřání k jmeninám Karle hotové za pár minut. Pak už jen stačí do hotového přáníčka napsat milý text a nebo básničku a máte hotovo! Jak jednoduché, tak pojďte na to!

Zajímavosti o jméně Karla

Karla je jménem latinsko-německého původu.

Jedna se o variantu jména Karolína, mají proto stejný význam.

Jména pocházejí ze staroněmeckého slova „karlaz“, které se překládá jako „svobodný muž“ nebo „sedlák“. 

O rozšíření jména se zasloužil jeho významný nositel Karel Veliký. Jméno se díky němu obecně začalo užívat ve významu „král“

Domáckými podobami jména jsou Kája, Karlička, Karlinka, Karolínka, Karolka, Karlunka, Karluška, také Lina či Linka.

V České republice se nachází 85 nositelek tohoto jména.

Věříme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Karle líbit a že jí tento den uděláte nezapomenutelný. 

Nezapomínejte, že i obyčejná zpráva může udělat velkou radost.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X