Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Magdalénu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. července a svátek slaví Magdaléna.

Už jste jí stihli pogratulovat? Pokud ne, tak to musíte napravit!

Hezké přání k svátku udělá Magdaléně určitě velkou radost.

Připravili jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky, kterými jistě vaši oslavenkyni potěšíte

Všechna přáníčka jsou zcela zdarma.

Tak které to bude?

Klasické gratulace k jmeninám

Máte rádi klasická a srdečná přáníčka, kterými zaručeně nic nepokazíte? Tak to jste na správném místě. Sepsali jsme pro vás ta nejlepší přáníčka speciálně pro vaši Magdalénu.

Skvěle se bude vyjímat v ručně vyrobeném papírovém přáníčku, nebo v klasické sms!

Drahá Magdaléno, přeji si, aby byl tvůj sváteční den nezapomenutelný a aby sis ho dnes pořádně užila. Z celého mého srdce ti přeju jen to nejlepší a aby se ti splnila všechna tvá tajná přání. Všechno nejlepší, mám tě ráda.
Naše milovaná Magdaléno, v kalendáři na nás dnes zazářilo tvé jméno a my ti chceme všichni z celého srdce popřát, aby tě životem provázelo štěstí, láska a hlavně pohoda. Nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Magdaléno, chci ti popřát, aby sis dnešní den pořádně užila a budeš se dnes jen usmívat. Nezapomeň si vždy užívat života a doufám, že budeš vždycky zdravá a šťastná. Všechno nejlepší k svátku!
Naše nejmilovanější Magdaléno, za všechny ti chci popřát ty nejkrásnější jmeniny. Pořádně to dneska oslav! Ať tě štěstí nikdy neopouští a zůstaň nám navždy stejně usměvavá jako jsi teď. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší ti přejí…!
Drahá Magdalénko, doufám, že si dnešní den užiješ na maximum a prožiješ ho s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Přeji ti, aby jsi byla navždy šťastná, veselá a vždy si užívala život na maximum. Všechno nejlepší k svátku, mám tě ráda!
Naše drahá Magdaléno, moc nás mrzí, že ti dneska nepopřejeme osobněm ale neznamená to, že to neoslavíme později! Zatím ti přejeme všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a dobré nálady. Gratulaci a velkou pusu posílají …
Milá Magdaléno, rok se s rokem sešel a já ti přeji, aby se ti vždy v životě dařilo a aby jsi byla navždy šťastná a veselá. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše milá Magdaléno, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu radosti, zdraví, lásky a hlavně aby úsměv nikdy neopouštěl tvoji krásnou tvář. Užij si dnešek jak nejvíc to jen jde. Všechno nejlepší!
Dva motýli sedící na květinách.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Magdalénu

Veršované blahopřání k svátku Magdalénu rozhodně potěší. Básničky byly vždy oblíbeným způsobem jak své oblíbené osobě poblahopřát, a proto jsme pro vás napsali ty nejkrásnější verše a to speciálně pro vaši oslavenkyni!

Udělejte jí její speciální den ještě krásnější!

Naše milá Magdaléno, dnes oslavujeme tvé jméno. První dáme přípitek, a dárků dostaneš desítek! Tak si to dneska hezky užij!
Dnes tvůj svátek oslavíme spolu, a to hlavně u prostřeného stolu! oslavíme to vesele, tak pozvi všechny přátele. Hodně štěstí, zdraví, lásky, a ať si dneska musíme povolit opasky! Všechno nejlepší k svátku, Magdaléno!
K tvému svátku ti chci přát, ať navždy máš se čemu smát. Ať nikdy nemáš důvod k smutku, a to ani na minutku. Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Magdaléno!
Přeji ti já k tvému svátku, hodně štěstí, žádnou hádku. Také lásku, radost, zdraví, co je špatné ať se spraví. Krásný svátek, Magdičko!
Posílám ti tohle přání, ať denně máš důvod pro zasmání, ať máš krásné jmeniny, a máš se jak nikdo jiný. Nádherný svátek ti přeje …
Mám tě ráda, Magdalénko, tak pojď se mnou na vínko! Pořádně tě oslavíme, co je nového so povíme. Budeme mít hezký den, nebude to jenom sen. Krásný sváteček ti přeje …
Oslav svoje jmeniny, v okruhu své rodiny. Hezky si je dneska užij, tvého velkého dne využij. Dnes jsi naše královna, které se nikdo nevyrovná. Všechno nejlepší k svátku!
Naše milá Magdička, již dávno není maličká. Je to naše velká slečna, skutečně je jedinečná. Bistrá, chytrá, vskutku krásná, no prostě je úžasná! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …

Veselá přání pro Magdalénu

Pokud se ohlížíte spíše po více neformálním přáníčku, máme tu něco i pro vás! Tahle veselá a humorná přáníčka k svátku Magdaléně určitě zvednou náladu.

Skvěle se hodí pro oslavenkyně, které mají dobrý smysl pro humor a rády se smějí!

Pro perfektní kombinaci přidejte ještě vtipný dáreček a dokonalé přání máte na světě.

Když má svátek Magdaléna, velká párty začíná. Začne nám to přípitek, skončíme jak dobytek! Přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Vodka, pivo, víno, vše nejlepší Magdaléno! Dneska máš svůj svátek, takže žádný zmatek. Pořádně to oslavíme, držet zpátky se dnes nemusíme! Krásný svátek ti přeje …
Naléváme skleničky, na svátek naší kočičky. Dáme srdečný přípitek, dnes to bude zážitek! Krásná svátek, Magdalénko!
Slaví naše Magdaléna, a to přece znamená, že dnešní naše oslava, bude větší než všech představa. Nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše drahá Magdaléno, že ty máš ale krásné jméno. Pořádně dnes oslavuj, však kocovině se vyvaruj! Všechno nejlepší k svátku!

Vtipná obrázková přání

Věděli jste, že přání k svátku může být i obrázkové? Pošlete Magdaléně originální gratulaci k svátku! Tyhle obrázky jsou mírně humorné, oslavné a perfektně se hodí pro takovou událost. 

Přidejte k nim ještě básničku nebo milý text a zaručeně Magdalénu potěšíte.

Pejsek držící srdce.
giphy.com
Veselý tenčící muž.
tenor.com
Oslavující zelené prasátko.
giphy.com
Gratulace k svátku s pejskem s čepičkou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

A nakonec to nejlepší! Přejete si Magdalénu opravdu ohromit? Ukažte jí, jak moc vám na ní záleží a vyrobte jí originální přáníčko k svátku z papíru

Obáváte se však, že postrádáte kreativitu nebo nemáte dostatek času? Nemusíte se ničeho bát. Zabere vám to jen pár minut a inspiraci můžete najít ve videu, které jsme pro vás našli! 

Až budete mít hotovo, napište do přáníčka nějakou krásnou básničku nebo text.

Doufáme, že se vám naše přáníčka k svátku pro Magdalénu líbí!

Udělejte dneska oslavenkyni její velký den speciální. S našimi přáními jí určitě zvednete náladu a když jej doplníte o nějaký milý dáreček, tak bude vaše blahopřání nezapomenutelné!

Tak co, které to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X