Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slávku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. února a svátek má Slávka. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci! 

Hezké přání k svátku Slávce rozhodně zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Slávku

S rýmovaným přáníčkem jistě nešlápnete vedle. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, sestra a nebo babička, milé verše jí jistě udělají velkou radost. Tady jich najdete hned několik, stačí si vybrat.

Na dortíku budeš mít dneska i prskavky, musíme přece oslavit jmeniny naší Slávky. Chceme hlavně, aby sis dnešek užila, a krásné chvíle s rodinou prožila. Slávko, přejeme ti krásný svátek!
V kalendáři je dneska jméno Slávinka, a my tě už netrpělivě vyhlížíme z okýnka. Krásnou oslavu přece nejde vynechat, tak už bys měla za námi přispěchat. Slávko, přejeme ti báječný svátek!
Jmeniny má dneska jedna moc milá dívka, ano, tušíš dobře, je to moje Slávka. Chci jí povědět jak moc ji mám rád, a že s ní chci být napořád. Slávuško, přeju ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska jsou jmeniny naší drahé Slávky, snad ji uděláme radost těmito milými slůvky. Ať jsi jen veselá a stále se jen směješ, a splní se ti vše, co si jen přeješ. Slávko, přejeme ti úžasný svátek!
Gratulace budou dneska léta zleva, zprava, ještě aby ne, když má jmeniny naše Sláva. My ti taky jednu posíláme, a chceme ti říct že rádi tě moc máme. Slávko, přejeme ti kouzelný svátek!
Slávko, tvoje jmeniny jsou tady zase po roce, snad si je užiješ tak, jako by byly Vánoce. Užij si z tohoto dne každou vteřinu, to a mnohem více ti přejem za celou naši rodinu. Přejeme ti hezký svátek, Slávko!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně vaše kamarádka, co se ráda směje a nikdy nezkazí žádnou zábavu? Tak to by mohla být tahle veselá, veršovaná přáníčka to pravé. Nejen že Slávce ukážete, že na ni moc myslíte, ale určitě se vám podaří ji rozveselit na celý den. A to za to přece stojí!

Klidně jsi mohla oslavovat už od včerejška, když je v kalendáři Slávuška. Je mi jasné, že to umíš pořádně roztočit, a na parketě se do rytmu zatočit. Slávko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ty máš dneska svátek, moje milá Slávko, to si musíme večer skočit na pivko. Neboj se, bude to fakt jen jedno, protože vím, že se opiješ snadno. Slávinko, přeju ti nádherné jmeniny!
Svátek má dneska moje milá bláznivka, v kalendáři jasně svítí jméno Slávka. Přece dneska nebudeš doma zavřená, jdeme oslavit tvůj svátek, holka jedna praštěná. Slávko, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny mají dneska všechny Slávky, tak to se na parketě budou svíjet tvoje ladné křivky. Oslava bude až dlouho do noci, a ne, že nás zase usneš před půlnocí. Slávko, dneska to pořádně oslavíme!
Dárková kytice k svátku s růžovými a bílými kytkami a dárkovém papíře.
zdroj: freshflo.ru


Klasická přání k svátku pro Slávku

Oslavenkyně si na verše a nebo vtipy moc nepotrpí a dala by přednost spíše něčemu tradičnímu a milému? Na to jsme taky mysleli a takových hezkých, upřímných a dencetních přáníček jsme napsali spoustu. Které z nich se vám líbí nejvíce?

Milá Slávko, myslíme na tebe pořád, a to nejen, když máš jmeniny! Dneska ti ale přejeme i spoustu zdraví, lásky, pohody a taky dobré nálady! Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Drahá Slávko! Dneska vidíme tvé jméno v kalendáři a ptoto ti přejeme mnoho nádherných okamžiků, spoustu lásky, moře radosti a taky milion splněných přání. S láskou …
Naše milovaná Slávko, dneska je tvůj významný den a my ti k němu přejeme zdraví, štěstí, lásku, pohodu a taky krásné chvíle s rodinou. Krásný svátek ti přejí …
Dneska slaví svátek všechny Slávky! Ty jsi naše nejoblíbenější a nejmileší na světě a přejeme ti jen to nejlepší. Moc si užij dnešní jmeninový den! S láskou …
Slávko, sice nás dělí obrovská dálka, ale to přece neznamená, že bychom na tvůj svátek zapomněli. Přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá přání a ty byla spokojená, zdravá a usměvavá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Slávko, přejeme ti aby se ti dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada! Ten nejbáječnější svátek ti ze srdce přejí …
Slávko, ten čas letí jako splašený a opět jsou tady tvoje jmeniny! My doufáme, že si tento sváteční den užiješ jak nejlépe to půjde. K tomu ti přejeme také lásku, zdraví a štěstí. Hezký svátek ti přejí …
Milá Slávinko, sice to není osobní gratulace, ale věř mi, že ti co nejsrdečněji chci popřát jen to nejlepší. Ať se ti stále daří a štěstí a láska tě provází životem. Kouzelné jmeniny ti přeje …

Pohyblivé GIF obrázky

Nezaujala vás básnička ani klasické přáníčko? Blahopřání k svátku pro Slávku může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás takové obrázky, které potěší i pobaví, ale hlavně se k jmeninám skvěle hodí. Až si vyberete ten, který vás zaujal nejvíce, tak ho jen zkopírujete a pošlete. 

Slávko, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující skupina holek.
zdroj: giphy.com

Dneska si rozhodně dej jmeninový drink na oslavu!

GIF přání k jmeninám žena nalévající šampaňské.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Slávko

GIF přání k jmeninám oslavující lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Slávko, užij si dnešní jmeniny!

GIF blahopřání k jmeninám party domácích mazlíčků.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s oslavami nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilá holka s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Slávce rozhodně vykouzlí úsměv na tváři! Je to sice časově náročnější, než poslat textovou zprávu, ale o to větší radost můžete udělat. Navíc samotná výroba je velmi snadná a zabere vám jen pár chvilek. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Pak už jen stačí napsat to, co máte na srdci a máte hotovo.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Slávce líbit?

Ať už se rozhodnete pro básničku, obrázek a nebo jednoduché blahopřání, jistě jí uděláte velkou radost.

Zajímavosti o jméně Slávka

V České republice se Slávka jmenuje 507 žen a je tak 224. nejčastější jméno. 

Slávka je zkrácenou verzí jména Slavěna, mají stejný význam, a to „Slovanka”, tedy „žena slovanského národa”. 

Tahle dvě jména také slaví svátek ve stejný den, a to 12. února, Slávka je však více oblíbená a používanější.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X