Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kazimíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. března a svátek slaví Kazimír. 

Přejete si svému svému oblíbenci udělat radost? 

My vám s tím moc rádi pomůžeme.

Nádherné přání k svátku Kazimírovi udělá totiž moc velkou radost.

Pokud tedy nevíte, kde s vymýšlením začít, inspirujte se u nás! 

Máme tu pro vás plno básniček, blahopřání a dokonce i obrázků, ze kterých si zaručeně vyberete.

Tak pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Kazimíra

Přejete si udělat dnes udělat oslavenci radost, ale nechce se vám nic dlouze vymýšlet? Tak to jste na správném místě! Tahle jednoduchá a krásná přáníčka k svátku jsou přesně to, co ocení každý muž. Neobsahují totiž žádné kličky a jdou přímo k věci, a proto s takovým přáním rozhodně neselžete. Navíc se vyjímá ve vlastnoručně vyrobeném papírovém blahopřání, které si později spolu vyrobíme! 

Drahý Kazimíre, už to bylo dlouho, co jsem od tebe neslyšel a proto doufám, že se ti daří dobře. K tvému dnešnímu svátku bych ti velice rád popřál všechno nejlepší, hodně štěstí, pohody a radosti. S přátelským pozdravem…
Kazimírku, kluku náš nejmilejší. Chtěli bychom ti z celého srdce popřát moře radosti, taky žádné starosti a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tvých věčně růžových líček. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milý Kazíku, myslím si, že nejlepší kamarádi jsou ti, kteří drží tvá trapná tajemství pod pokličkou. Děkuji, že jsi na mě nic nevyžvanil. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Náš drahý Kazi, ať už si dneska kdekoliv a s kýmkoliv, tak na tebe moc myslíme a doufáme, že si svátek užíváš jak se patří. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Kazíku, kdykoliv zpětně pomyslím na všechny ty dobré i špatné chvíle, které jsme spolu strávili, jsem šťastná, že jsem je mohla strávit po tvém boku. Moc pro mě znamenáš a doufám, že dnes bude tvůj svátek nádherný. Všechno nejlepší ti přeje …
Drahý Kazimíre, konečně je tady zase tvůj svátek! Přeji ti všechno nejlepší a ráda bych ti připomněla, že dokud budu mít doma gauč, tak vždycky budeš mít místo, kam se v noci můžeš rozplácnout. Užívej a prožívej! S pozdravem …
Přáníčko k svátku s barevnými balónky.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Každý tatínek si zaslouží to nejkrásnější blahopřání k svátku. Přece jen vám dal ten nejcennější dar, život. Poděkujte mu proto v jeho velký den aspoň s pomocí krásného svátečního přáníčka a třeba s něčím k zakousnutí, co má rád. Zaručeně mu uděláte ohromnou radost. 

Můj milovaný tatínku, dneska je tvůj speciální den a já bych ti chtěla z lásky popřát, aby jsi byl stále plný zdraví, radosti a tvého skvělého humoru. Mám tě moc ráda a vážím si všeho, co jsi mi do života dal. S přáním hezkého dne…
Drahý taťuldo, dneska máš svůj den a je mou povinností ti popřát ten nejkrásnější den plný dobrot, pivečka a pohodlného koukání na sport. A samozřejmě taky lásky od maminky. Nádherný svátek ti přeje tvoje nejlepší dceruška…
Můj milý tatínku, dneska máš svátek a já bych ti moc ráda poděkovala za to, jak krásné dětství jsem díky tobě mohla mít, jak jsi vždycky snesl mé lumpárny a stál vždycky při mně. Mám tě moc ráda a jsi ten nejlepší táta, kterého bych si mohla přát. Užij si dnešek jak se patří. S láskou…
Tati, i když tohle neříkám často, tak jsem ti velice vděčná za to, co vše jsi pro mě obětoval a jak tvrdou práci jsi vynaložil, aby jsi ze mě vychoval člověka, kterým teď jsem. Mám tě moc ráda a vždycky mít budu. Krásný svátek!

Občas je důležité si ty krásné okamžiky v životě připomenout. Naše přáníčka k výročí svatby by vám k tomu mohli pomoci!

Básničky k svátku pro Kazimíra

Ať už chcete popřát tatínkovi, synovi, kamarádovi či šéfovi, s veršovaným přáním nešlápnete vedle. Rýmy a básničky tu jsou s námi už odjakživa a není divu, že se jim stále dostává velký obdiv. Od klasického textu se totiž liší svojí originalitou a výjimečností. Tolik důvodů, proč jednu z těchto básniček Kazimírovi dnes poslat! 

Bylo nebylo, dnes máš svátek ty náš Míro! Co s tím máme v plánu dělat? Asi bychom měli všechny na skleničku pozvat. Tak si sedni, však často se to nestává, že na tvou čest by byla oslava. Kazimíre, přeji ti srdečně všechno nejlepší k svátku!
Dneska slaví ten náš Kazík, snad nám ho neodfoukne jarní mrazík. Ale už jsi nám moc vyrostl, do kravaty dorost, proto už ti můžeme přát, Ať se ženou po tvém boku můžeš se smát. Přejeme ti ten nejkrásnější a svátek má světě!
Náš milovaný Kazimíre, užívej si vzácné chvíle. Svátek přece chodí jen jednou do roka, na to nepotřebuješ žádného proroka, a proto zase postaru, uděláme si oslavu! Přejeme ti překrásný den.
Snad splní se ti sny a cíle, ty náš drahý Kazimíre. Taky zdraví ať se tě pevně drží, vyhneš se každá ošklivé louži, a zažiješ lásku i slávu, a vždy uslyšíš jen dobrou zprávu. Kazi, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Kdo má dneska ten svátek? To je mi ale hádanka. Už to je však nějaký pátek, co slavili jsme Kazimírka. To bude ono, je to tu! Neztrácejme už ani minutu, zavalme ho kupou gratulací, aby užil si den jak se patří! Všechno nejlepší k svátku!
Prý máš dneska svůj den, Kazouši, doufám, že myšlenka oslav už tě pokouší. Přeji ti štěstí, lásku, krásný den, taky ať vykoukneš rád občas ven, a zahlédl všechny světa krásy, než zešediví ti tvé vlasy. Přejeme ti ten nejbáječnější den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Krásu básniček jsme si již ukázali, ale napadlo vás někdy, že by do ní mohl být vložen i smysl pro humor? Nás ano, a proto jsme ta nejvtipnější přání k jmeninám Kazimírovi už připravili. Váš jediný úkol je vybrat si tu, která vás baví nejvíce a oslavenci ji poslat. Kterou si asi vyberete? 

Dnes je psáno jméno Kazimír, nechť pěnou z piva je obohacen tvůj knír. Přeji ti, ať jsi vždycky šťastný, a v životě ti panuje klid a mír. Všechno nejlepší k těm tvým jmeninám!
To už takhle ze zvyku, přeji ti k svátku, Kazíku. A co bych ti měl letos přát? Asi to, aby ses měl čemu smát. Smích přeci prodlužuje žití, a to znamená víc pivka pití. Všechno nejlepší k svátku!
Kolik dnes navštívíme podniků? Když máš svátek, Kazíku! Musíme si přece užít zbytek mládí, neboj se, tvůj šedý vlas máme rádi. Přejeme ti s láskou krásný den!
Dnes je v kalendáři jméno Kazimír, nechť tahle báseň je tvůj suvenýr, na tento veselý sváteční den, který je v roce jen jeden, a i když jsi výškově takový prcek, musím uznat, že je s tebou dost legrácek. Kazíku, přeji ti nádherné jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Obrázky jsou nádherným zpestřením každého jmeninového blahopřání. Tyhle jsou navíc animované a nádherně se k této výjimečné události hodí. Ať už tedy obrázek pošlete samotný nebo jím doplníte srdečné přáníčko, vaše gratulace bude vyčnívat mezi všemi ostatními. A to za to stojí, tak si nějaký vyberte. Nebo třeba všechny!

GIF přání k svátku s medvědem zavalený srdíčkami.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s překvapeným lenochodem.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s veselým tančícím mužem.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám s tančící pandou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Jestli si přejete se svojí gratulací k svátku pro Kazimíra zazářit, vyhraďte si pár minut vašeho času, popadněte barevné papíry a pera a pusťte se do práce. Vlastnoručně vyrobená přáníčka jsou totiž nádherná a speciální. Oslavenec se na něj může kdykoliv zpětně s úsměvem podívat a vzpomenout si na city k vám. Nevíte však kde začít? Podívejte se na tohle krásné video, které vás krok za krokem navede. A až budete mít hotovo, napište dovnitř třeba hezké klasické přáníčko.

Zajímavosti o jméně Kazimír

Kazimír je jméno slovanského původu.

Jeho význam není jistí, vykládá se však jako “ten, kdo kazí mír” nebo “ten kdo usiluje o mír”.

Po domácku se jméno užívá jako Kazimírek, Kazík, Kazi, nebo taky Míra.

Má i svoji ženskou variantu a to v podobě Kazimíra. 

V České republice se jménem může hrdě nazývat 287 mužů.

Mezi významné nositele patřila řada polských králů, jako je Kazimír II. Spravedlivý, Kazimír II. Veliký či Kazimír IV. Jagellonský.

Jméno také patřilo významnému básníkovi Kazimíru Bezkovy.

Doufáme, že už máte vybráno a to perfektní blahopřání k jmeninám Kazimírovi jste už našli. 

Svátek je přece jen jednou za rok, a na to musíme všichni myslet. 

A nezapomínejte, že mnohdy pouhé maličkosti, jako je třeba SMS přáníčko, mohou udělat tu největší radost. 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X