Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Albínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. prosince a svátek slaví Albína.

Jestli znáte nějakou slečnu s tímto krásným jménem, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát.

Milé přáníčko k svátku Albíně zaručeně udělá ohromnou radost.

Najít však inspiraci může být mnohdy těžké, proto jsme pro vás vytvořili ty nejkrásnější básničky, texty a obrázky, personalizované speciálně pro vaši oslavenkyni.

Vyberte si to, které se vám nejvíce líbí!

Všechna blahopřání jsou zcela zdarma, proto je posílejte a upravujte jak je libo!

Klasická přání k svátku pro Albínu

V jednoduchosti je krása a proto vám zaručujeme, že s jedním z těchto přání rozhodně nešlápnete vedle. Tohle formální a milé přání k svátku Albíně určitě udělá velkou radost.

Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně z práce nebo členka rodiny, mysleli jsme opravdu na všechny. Vyjádřete Albíně v její velký den to, jak moc ji máte rádi!

Přáníčko vypadá nádherně v klasické SMS nebo v papírovém přání, které si můžete zkusit vyrobit!

Naše nejdražší Albínko, velice nás mrzí, že ti letos bohužel nemůžeme popřát osobně, to však neznamená, že na tebe nemyslíme a nepřejeme si pro tebe jen ti nejlepší! Srdečně bychom ti chtěli popřát spoustu lásky, štěstí, pohody a splněných snů. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Albínko, z celého srdce si přejeme, aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání, ať už to je cokoliv! Taky doufáme, že budeš navždy stejně veselá, zdravá, usměvavá a krásná slečna jako jsi teď. Všechno nejlepší a nádherný svátek ti přejí …
Milovaná Albínko, kdo by to byl řekl, že po roce už je tu opět tvůj významný den! Přejeme si a doufáme, že si dnešek užiješ přesně podle tvých představ s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Snad ti nikdy v životě nebude chybět štěstí, zdraví a dobrá nálada. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Albínko, ani slova nemohou vyjádřit, jak moc nám na tobě záleží a jak tě máme rádi. Přejeme si pro tebe jen to nejlepší a doufáme, že si tvůj dnešní svátek užiješ úplně na maximum. Nádherný svátek ti srdečně přejí …!
Naše úžasná, milovaná Albínko, za celou naši rodinu ti přejeme k tvému dnešnímu svátku plno splněných přání, radosti, zdraví a nějakou tu milovanou osobu, která bude vždy stát po tvém boku. Máme tě moc rádi a myslíme na tebe. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …
Naše milovaná Albínko, přejeme ti nejen hodně štěstí a zdraví jako všichni ostatní, ale také ti nařizujeme, aby sis dneska dala něco výborného, bez ohledu na to, jak moc nezdravé to je! Snad se ti splní každičké tvé přání a zažiješ nespočet nezapomenutelných zážitků. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Albíno, svátek za každým z nás chodí jen jednou v roce, a proto bychom ti chtěli srdečně poblahopřát a věříme, že dosáhneš spousty úspěchů nejen v osobním, ale také v tvém pracovním životě. Víme, že zvládneš všechno, na co jen pomyslíš. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Albínko, k tvým jmeninám bychom ti chtěli srdečně popřát všechno nejlepší, moře lásky, štěstí a pohody. Nezapomeň dneska zhřešit v podobě čehokoliv, na co máš jen chuť. Báječný svátek ti přejí …
Přáníčko k svátku Albíny s lučním kvítím.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Albínu

Básničky jsou nádherným způsobem jak někomu ukázat, že na něj v jeho velký den myslíte. Chtěli byste jednu takovou poslat, ale nejste zrovna největší básník? Nemusíte se ničeho bát! Veršovaná blahopřání k svátku Albíně jsme totiž napsali za vás. Vaším jediným úkolem je vybrat si to, které se vám líbí nejvíce a udělat s ním oslavenkyni v její sváteční den radost.

Básničku jednoduše zkopírujte a odešlete ve zprávě!

Dneska svátek slaví Albína, to bude zase oslava príma! Jsi naše nejmilejší srdíčko, tak šup, čeká tu na tebe sladký dort a vínečko! Albínko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes máš svátek, Albínko! Tak užij si ho s tvou rodinkou. Udělej si ten nejkrásnější den, však svátek je v roce jen jeden. Albínko, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná Albína, je holčička naše jediná. Proto bychom jí chtěli přát, ať je zdravá a šťastná napořád. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Albínko!
Už je to pár let co naše Albína, pozoruje svět svýma nádhernýma očima. Tak snad budeš vždycky šťastná, však máš důvod, ženo krásná! Albínko, přejeme ti nádherný svátek!
Naše milovaná Albínko, pojď s námi dneska na vínko. Oslavíme dneska tvůj den významný, a postaráme se o to, aby byl bezvadný! Všechno nejlepší k svátku, Albínko!
Že má svátek naše Albína, nám již kalendář připomíná. Přejeme ti štěstíčko a lásku, a ještě dlouhá léta žádnou vrásku! Albínko, přejeme ti báječný svátek!
Kdo má svátek? Albína! Doufáme, že se usmívá až za ušima! Snad budeš holčičko vždycky šťastná, a nikdy se ti nestane žádná věc špatná. Všechno nejlepší k jmeninám, Albínko!
Naše milovaná Albínko, dnes neomezuj se ani malinko. Dej si skvělé pití a dobroty, ať jsi vždy v životě plná jistoty! Albínko, všechno nejlepší k svátku!
Když máš dneska ten tvůj svátek, dej si nějakou mňamku, ať nikdy v životě nezažiješ zmatek, a máš nespočet nezapomenutelných zážitků! Všechno nejlepší k svátku, Albínko!
Dneska svátek oslav s kamarády, snad jsi dostala hromadu čokolády. My si na tebe dnes připíjíme, tak snad se brzy zase uvidíme. Albínko, přejeme ti nádherný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přáli byste si, aby gratulace k svátku pro Albínu byla přece jen ještě trošku veselejší? Jako důkaz, že jsme mysleli opravdu na všechno, jsme pro vás nachystali básničky, které vaši oslavenkyni zaručeně pobaví. Skvěle se hodí pro osobu, která má skvělý smysl pro humor, ráda se všemu směje a bere věci s nadsázkou.

I když už je venku zima, dnes nic nevadí, má svátek Albína! U oslavování se ohřejeme, a naší oslavenkyni srdečně popřejeme. Albínko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná Albíno, všechno už je připraveno. Tak zvedni zadek, oslavě se nevyhneš, však s radostí na všechno vzpomínat budeš! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Čekáme dnes tvůj oslavenecký tanec, na oslavě, které nebude konec. Už se na tebe moc těšíme, tvůj sváteček zapít musíme! Albínko, přejeme ti báječný svátek!
Kdybys jen viděla naši připravenou lednici, ruka by se ti třásla se sklenicí. Dneska po svých domů neodejdeš, oslavovat s námi budeš! Albínko, všechno nejlepší k jmeninám!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Ano, vidíte správně! I přání k jmeninám může být v podobě obrázku. Pokud jste nikdy žádné neposlali, rozhodně je dnes ta pravá chvíle. Vybrali jsme ty obrázky, které se pro tuhle příležitost hodí perfektně. Odeslání obrázkového přáníčka je opravdu jednoduché. Vyberte si ten, který se vám líbí, a pak ho jen zkopírujte a pošlete!

Žena oslavující dnešní svátek Albíny.
giphy.com
Velká oslava svátku Albíny s konfety.
giphy.com
Přáníčko k svátku s veselým pejskem.
tenor.com
Žena oslavující vesele svátek Albíny.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud jste přáníčko nikdy nevyrobili, letos vás vyzýváme, abyste to zkusili! Nekupujte drahé blahopřání v papírnictví, příprava vlastního je opravdu snadná. Nemusíte mít z ničeho obavy, ať už jde o čas, zručnost, či inspiraci. Zabere vám to opravdu jen pár minut a inspiraci můžete naleznout ve videu, které jsme pro vás našli.

Až budete mít hotovo, vepište do něj milé blahopřání nebo básničku!

Doufáme, že jste našli plno inspirace a že se naše blahopřání k jmeninám Albíně bude líbit.

Svátek přece slavíme jen jednou za rok, zlepšeme si jej tedy navzájem pomocí milých slov!

Tak co, které přáníček to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X