Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pavlu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22.června a v kalendáři je jméno Pavla. 

Máte nějakou ve svém okolí? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Pavle udělá radost! 

Zrovna vás ale nic originálního nenapadá? S inspirací vám moc rádi pomůžeme! 

Můžete vybírat z našich básniček, textů a obrázků a vybrat tak tu pravou gratulaci. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Pavlu

Těžko byste hledali oslavenkyni, kterou by nepotěšily milé jmeninové verše. Tyhle gratulace se po dlouhé roky řadí mezi ty nejoblíbenější a dneska s jednou z nich můžete udělat radost i vy. Pokud máte po ruce telefon, můžete poslat jednu klidně hned. Která z nich vás zaujala nejvíce?

Přejeme nádherné jmeniny naší Pavluši, snad ji tohle milé přání pohladí na duši. Přejeme ti ať si tento den skvěle užíváš, a ten nejkrásnější svátek prožíváš. Pavlo, moc na tebe myslíme a přejeme ti úžasný sváteční den!
Je tady po roce sváteční den naší Pavlušky, my jí přejeme aby si ho užila plnými doušky. K tomu ti přejeme taky lásku a pevné zdraví, ať tě život stále tak moc baví. Přejeme ti skvělé jmeniny, Pavlo!
Máme tady sváteček naší Pavlínky, tak už ti letí milé přání od maminky. Osobně pak dostaneš dáreček a pusu na líčka, zatím k tobě letí jen tahle krátká básnička. Pavlo moje milovaná, přeju ti nádherné jmeniny!
Z telefonu na mě vyskočila připomínka, že dneska slaví jmeniny naše skvělá Pavlínka. Proto jí chci jen to nejlepší z celého srdce přát, hlavně lásku, pohodu a aby byla spokojená napořád. Pavlo, přeju ti krásný svátek!
Kdo má dneska svátek, to je ale hádanka, no přeje naše úžasná a milovaná Pavlínka! Tak se měním v básníka a skládám ti básně, a přeju ti aby ses měla stále stejně krásně. Pavlo, přeju ti skvělé jmeniny!
Jsou tady tvé jmeniny, milá Pavlínko, snad se ti bude tohle přání líbí aspoň malinko. Od srdce ti jen to nejlepší a nejkrásnější přeji, ať máš stále spokojený výraz v obličeji. Užij si dnešní významný den, Pavlo!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně vaše kamarádka, která se ráda baví, směje a nezkazí žádnou legraci? Chcete ji v tento významný den především pobavit? Blahopřání k svátku pro Pavlu může být i veselá básnička! Pokud ji k tomu pozvete ještě na skleničku vína, tak vaši gratulaci nic nepřekoná. 

Naše skvělá Pavla svátek slaví, dneska se v baru napijeme na její zdraví. Ale moc to nepřeháněj, milá Pavli, ať někde cestou domů nehodíš šavli. Užij si dnešní jmeniny!
Přejeme skvělý svátek naší milé Pavluši, to znamená že se dneska slaví a nebudeme na souši. Tak noste panáky na stůl, ať to lítá, ale opatrně, ať nejsi hned moc zlitá. Pavlo, užij si tvůj jmeninový den!
Jsou tady po roce jmeniny naší Pavluše, tak doufáme, že večer do našeho podniku nakluše. Přípitek a taneček si spolu dneska dáme, a dřív než ráno se domů nevydáme. Ať dnešní oslava stojí za to, Pavlo!
Dneska jmeniny slaví všechny Pavlušky, dala by sis panáka vodky a nebo hrušky? Můžeš si dát klidně obojí, když je to ten tvůj svátek, to je to samé jako by byl pátek. Pavlo, pořádně si užij dnešní den!
Oslavující holky s konfetami a balónky.
zdroj:inspiredbythis.com

Klasická přání k svátku pro Pavlu

Žerty ani rýmy nejsou to pravé a dala by vaše oslavenkyně přednost spíše milé, upřímné a tradiční gratulaci? Ani na tahle jmeninová přáníčka jsme nezapomněli a najdete jich tady celou řadu. Stačí si jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a odesla

Milá Pavlo, dneska je tady den tvých jmenim a my ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, radosti, porozumění, štěstí a hlavně spokojenosti. Báječný svátek ti přejí …
Drahá Pavlo, ten rok utekl jako voda a je tady opět tvůj sváteční den. Přejeme ti abys byla spokojená, veselá a taky aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Pavla dneska slaví jmenný a my jí chceme popřát hlavně lásku, spokojenost, rodinnou pohodu a taky aby se stále tak nádherně usmívala jako doteď. Krásný svátek ti přejí …
Pavluško, v kalendáři je dneska tvoje krásné jméno a my ti posíláme moře pozdravů a hlavně gratulací. Všechna na tebe moc myslíme a máme tě rádi. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Všechno nejlepší k svátku, naše nejmilovanější Pavlo! Hlavně ti přejeme abys byla zdravá, spokojená a aby ti nikdy nic nechybělo. Moc na tebe myslíme a posíláme ti pusu. S láskou …
Nejdražší Pavlo, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám pogratulovat osobně, ale to ještě neznamená, že na tebe nemyslíme. Myslíme na tebe neustále a k tvému významnému dni ti přejeme jen to nejlepší! Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Pavluško, dnešní den je tvůj jmeninový a tak by sis ho měla pořádně užít a hlavně ho oslavit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, radosti a hlavně zdraví. Skvělý svátek ti přejí …
Je tady den všech Pavlušek a my té naší nejmilovanější chceme popřát aby se jí dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a taky aby jí nikdy nezmizel z tváře její krásný úsměv. Nádherný jmeninový den ti ze srdce přejí …

Blíží se narozeniny někoho ve vašem okolí? Pro tuhle příležitost tady najdete hromadu nádherných přáníček, ze kterých můžete vybírat a udělat tak radost.

Obrázkové GIF gratulace

Nevybrali jste žádnou z básniček a nebo klasických přání? Tak co jí zkusit poslat pohyblivý GIF obrázek? Vybrali jsme ty, které se v tento den výborně hodí a vy je nemusíte už hledat nikde jinde. Odeslání je taky velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pavlo, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku oslavující holky na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny, Pavlo!

GIF přání k svátku Mickey Mouse si připíjí s kámošema.
zdroj:giphy.com

Pavluš, k svátku ti posílám tyhle dva tanečníky!

GIF přání k jmeninám vtipní tanečníci.
zdroj:giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku party kočka s mexickým kloboukem na hlavě.
zdroj:giphy.com

Pavlo, dneska si dej drink na oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám blondýna s flaškou vodky.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Pavla možná nebude ani čekat, ale jistě ji s ním ohromíte! Dáte jí tak totiž najevo, že je pro vás jedinečná a důležitá. Pokud jste zatím žádné papírové blahopřání nevyráběli, tak se nemáte čeho bát, není na tom nic složitého. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Až budete mít hotovo tak už jen stačí doplnit vaši gratulaci a nádherný dárek je hotový.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Pavle líbit?

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak určitě stojí za to jí ho udělat hezčí a příjemnější, i kdyby to měla být jen rychlá textová zpráva.

Zajímavosti o jméně Pavla

Tohle jméno u nás nosí 42 440 že a tím se řadí na 37. místo oblbenosti. 

Křestní jméno Pavla pochází z latiny, stejně tak i jeho varianta Pavlína (Paulína) nebo mužská verze Pavel. Jméno vzniklo z latinského slova „paulus” s významem „malý”, resp. „malá”, „drobná”, „nepatrná” nebo „skromná”.

Jméno se v podobě Paula nebo Paulína vyskytuje i ve slovenštině. Paula je spolu s verzí Paulina také anglickou podobou jména, stejně tak i španělskou, polskou maďarskou, holandskou nebo švédskou. V německy mluvících zemích se jméno užívá jako Paula, Pauline a Paulina. Francouzština jméno zná jako Paule či Pauline, italština jako Paola či Paolina. Ruská verze jména je Pavla a Pavlina.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X