Ta nejlepší poděkování za odvedenou práci na jednom místě! Vybírejte z těch nejoriginálnějších textů

Nevíte, jak napsat poděkování za spolupráci? 

Co by mělo takové poděkování obsahovat, jak jej začít a jak ukončit?

Nejste si jisti kdy a jakou formou napsaný text předat? 

V našem článku vám poskytneme ty nejlepší tipy, texty, obrázky a pohyblivé gify, které vám pomohou vytvořit to nejlepší vyjádření vděčnosti. 

Poděkování dopisem kolegům za spolupráci + vzor

Nevíte, co přesně by měl takový dopis pro spolupracovníky obsahovat?

Inspirujte se některým z našich textů a vzorem, jak takový dopis napsat, uvedeným níže. To vše vám pomůže vytvořit to nejlepší poděkování!

Vaše spolupráce s naší firmou pro mě hodně znamenala. Považuji za štěstí, že jsem měl/a možnost pracovat s někým tak úžasným, jako jste Vy. Moc Vám děkuji!
Úzká spolupráce s Vámi byla úžasným zážitkem. Slovy nelze vyjádřit, jak moc pro mě Vaše spolupráce znamenala. Děkuji Vám.
Děkuji Vám za neocenitelné partnerství. Znamená to pro mě celý svět. Naučil/a jsem se toho od Vás tolik!
Když omdléváme radostí ze splnění tohoto úkolu, říkám: “Děkuji, že jste byl/a tak skvělým spolupracovníkem / skvělou spolupracovnicí.” Těším se na další spolupráci s Vámi v blízké budoucnosti.
Vašeho příspěvku a účasti na tomto projektu si velmi vážím. Děkuji Vám za Vaše zkušenosti a vedení.
Ani nedokážu slovy vyjádřit, jak důležitá pro mě spolupráce s Vámi byla. Jsem skutečně velmi poctěn/a, že jsem mohla pracovat v týmu s tak skvělým člověkem, jako jste Vy. Moc Vám za vše děkuji.
Vaší píle si velice vážím a oceňuji ji. Jste skutečným klenotem této organizace/společnosti. Tak velkou píli, jakou projevujete, lze najít jen zřídka. Za to Vám upřímně děkuji!
Tato společnost/firma/podnik Vám nemůže dostatečně poděkovat za Vaši skvěle vykonanou práci a pečlivost při jednotlivých úkolech. Kdybychom měli u nás více takových zaměstnanců, jako jste vy, určitě bychom přenesli hory. Moc Vám děkuji za celou organizaci!
Děkuji Vám za Vaši fenomenální pečlivost. Velmi pomohla při plnění všech projektů, na kterých jste se podílel/a.
Velmi na mě zapůsobil způsob, jakým se s takovou výjimečnou pečlivostí pouštíte do řešení svěřených úkolů. Děkuji Vám a vyzývám Vás, abyste v tomto úžasném postupu práce pokračoval/a!
Jsem Vám za Vaši pečlivost při plnění jednotlivých úkolů nadmíru vděčný/á! Jen tak dál.
Bezpochyby jste jedním z nejcennějších zaměstnanců, které máme. Velmi si vážíme pozoruhodné úrovně pečlivosti, s jakou se věnujete svým úkolům. Děkujeme, že jste tak vynikající pracovník/pracovnice!
Vaše píle není pro tuto organizaci/podnik ničím jiným než přínosem. Doufám, že na to nikdy nezapomenete. Děkuji Vám za vše, co pro naši firmu děláte!


Vzor děkovného dopisu kolegovi s adresou odesílatele, příjemce a sdělením.

K poděkování můžete připojit také přání na hezký den. Jistě tím své kolegy velmi mile potěšíte.

Vtipná poděkování za odvedenou práci

Poděkování nemusí být jen strohá a psaná s odstupem. 

Pošlete svému kolegovi vtipný text, který dodá vašemu děkovnému textu šmrnc!

Děkuji Vám, pane kolego, a oceňuji Vaši včerejší pomoc na projektu. Nezapomeňte však, že mi stále dlužíte pohoštění, které jste mi slíbil, pokud projekt dopadne dobře.
Moc děkuji, že jsi mi včera pomohl/a s mým projektem. Ostatní spolupracovníci jsou pro mě mrtví!
Děkuji ti za všechnu práci, kterou jsi mi pomohl odvést, všechny firemní večírky, které se později změnily v opilecké noci a za všechny ty pomluvy, které jsi mi pomohl/a odhalit. Jsi nejlepší kolega/kolegyně, co jsem kdy měl/a!
Jsi nejlepší spolupracovník/spolupracovnice, jakého/jakou jsem kdy měl/a. Tolikrát jsi udělal/a práci, kterou jsem měl/a udělat já a ani sis toho nevšiml/a. Nebo ano? Děkuju za tvůj čas a úsilí!
Jsi pro mě velkým přínosem, můj drahý kolego / má drahá kolegyně! Tvá pomoc ve mě skutečně probudila potenciál k práci. Děkuju, že za mě buduješ mou kariéru!
Bylo mi velkým potěšením s tebou spolupracovat na našem projektu. Zvláště se mi líbily ty naše neustálé přestávky na kávu. Děkuji za pomoc!
Díky práci s tebou a tvé blízkosti jsem si začal vážit života i během plnění pracovních povinností. Díky, že je s tebou práce snazší a zábavnější!
Vážím si toho, že jsi byl/a první člověk a asi taky jediný, který věřil, že tenhle projekt zvládnu. Děkuju, že jsi mi pomohl/a se ze všeho úplně nezhroutit!
Chci ti poděkovat za to, jaké vkládáš úsilí do našich společných projektů. No, aspoň jeden z nás musí!
Děkuju za to, že jsi mým kolegou a že mi pomáháš s projekty. Od doby, co spolu spolupracujeme, se už nemusím bát, že přestane fungovat tiskárna, skener, kopírka, nebo že dojde kafe. Ty se vždycky o všechno postaráš. Dík!
Největší výhodou práce se zábavnými kolegy, jako jsi ty, je to, že vůbec nemám pocit, že pracuju. Díky, že se do práce vždycky těším!
Většina z mých nápadů, i když jsou naprosto hloupé, fungují, protože se vždy najde podporující kolega, jako jsi ty, který moji blbost podpoří. Děkuju za tvou podporu a pomoc na všech projektech, a to i těch, které na první pohled nemají budoucnost!

Máte rádi humor? Přidejte ke svému poděkování kolegovi také vtipné přání na víkend!

Vánoční poděkování zaměstnancům

Poděkování potěší vždy, ale zejména pak na Vánoce. 

Vyjádřete vděčnost za práci a za spolehlivost svých zaměstnanců prostřednictvím vánočního přání!

Přestože jsme vám vděčni za vaši službu a přejeme vám, abyste se měli dobře po celý rok, rádi bychom vám, našim obětavým zaměstnancům a pracovníkům, popřáli především krásné vánoční svátky!
Srdečně vás všechny o letošních Vánocích zdravím a přeji vám, abyste si užiji ty nejpříjemnější svátky!
Našim zaměstnancům posíláme přání nejšťastnějších svátků a nejveselejších Vánoc!
Rádi bychom vám vyjádřili vděčnost za to, že jste tak skvělými a oddanými zaměstnanci. Za celé vedení vám přeji ty nejsrdečnější vánoční svátky!
Ať vám všem letošní Vánoce přinesou jen dobré zprávy, pohodu, klid, mír a dokončení projektů s těmi nejlepšími výsledky!
Život bude stát za to, když se naše osobní i pracovní sny stanou skutečností. To se může stát, pokud si zachováme vánoční atmosféru po celý rok. Přeji krásné Vánoce celému týmu!
Ať jsou vaše vánoční svátky plné pohody, hřejivých vzpomínek a štěstí. Děkujeme vám za to, že tak dobře sloužíte našemu podniku!
Veselé Vánoce jménem celého vedení společnosti! Upřímně děkujeme za vaše silné pracovní nasazení a přejeme vám i vašim rodinám srdečné, pohodové a fantastické vánoční svátky!
Veselé Vánoce všem přátelům a kolegům! Děkujeme vám za vaše pracovní nasazení, píli a kvalitu při plnění pracovních úkolů. Kéž vám Bůh žehná a umožní nám všem mít v novém roce ještě větší úspěchy!
Veselé Vánoce naší firemní rodině! Přejeme vám radostné a klidné Vánoce.
Šťastné a veselé Vánoce přejeme! Vážíme si vaší služby této společnosti. Ať jsou vaše svátky příjemné, klidné a nechť se vám vyhnou všechna nebezpečenství!
Naše organizace má štěstí na obětavé zaměstnance a já bych vám, jménem celé firmy, chtěl/a poděkovat za vaši tvrdou práci a péči o všechny projekty. Ať vám letošní Vánoce přinesou do života spoustu úspěchů, zdraví a prosperity!

Prohlédněte si také další nápaditá vánoční přání!

Poděkování při odchodu do důchodu

Odchází některý z vašich kolegů či kolegyň nebo zaměstnanců do důchodu? 

Chcete této osobě vyjádřit, jak moc si ceníte její tvrdé práce, kterou vykonávala pro vaši společnost po celá ta léta? 

Inspirujte se našimi texty níže a vyberte větu, která zahřeje u srdce a potěší mysl!

Budeš nám opravdu chybět. Děkuji za vše, co jsem se od tebe mohl/a naučit. Doufám, že si užiješ každou minutu svého důchodu!
Doufám, že se ti v důchodu bude dařit! Budeš nám chybět a nikdy na tebe a na tvé skvěle dokončené a úspěšné projekty nezapomeneme. Udělal/a jsi pro nás a pro celou společnost tolik!
Přeji Vám šťastný odchod do důchodu. Děkuji Vám, jménem celé společnosti, za vše, co jste pro naši společnost a pro své kolegy udělal/a. Velmi si vážíme spolupráce s Vámi, která nám bude velice chybět!
Tvé vedení a povzbuzování pomohlo mě i mnoha dalším spolupracovníkům prosperovat ve velmi konkurenčním prostředí a měli jsme to štěstí, že jsme se mohli spolehnout na tvé odborné znalosti. Budeš nám chybět, ale vím, že tvůj odchod do důchodu je v tuto chvíli správná věc a že ti tato nová etapa přinese do života ještě spoustu dobrodružství. Díky za vše!
Chci, abyste věděl/a, jakým požehnáním pro mě byla spolupráce s vámi v posledních letech a jak moc mi budete chybět. Jste výjimečná osoba a já Vám děkuji za vše, co jsem se od Vás mohl/a naučit!
Tolik jsi mi v práci pomohl/a a tvé myšlenky byly vždy tak přesné, promyšlené a k věci. Opravdu si vážím všeho, co jsi pro mě v průběhu let udělal/a. Budeš mi chybět. Děkuji ti!
Budeš nám chybět, ale nastal ten správný čas, začít si užívat života a odpočívat, ne jen pracovat. Děkuji za tvé vedení a za všechny znalosti a zkušenosti, které jsi mi předal/a!
Chci Vám jen říci, že je mnoho Vašich nápadů pro mě velice inspirujících teď i do budoucna. Je těžké představit si naše pracoviště bez Vás! Doufám, že Vám odchod do důchodu přinese možnost dělat cokoliv, co jste vždy chtěl/a, ale neměl/a jste na to čas. Přeji Vám jen to nejlepší!
Říct, že nám budeš chybět, je, zdá se, velmi slabý výraz. Jsi jedním/jednou z těch vzácných lidí, kteří se stali nejen spolupracovníky, ale okamžitě také přáteli. Neexistují slova, která by vyjádřila, jak moc nám tu všem budeš chybět. Užij si důchod! Děkuji ti za vše!
Svým neutuchajícím optimismem, nadšením a ochotou odpovídat na otázky, ať už byly sebehloupější, jsi udělal/a takový dojem na všechny kolem sebe! Děkuji ti za tvou toleranci a výdrž s námi. Budeš nám moc chybět! Děkuji ti za všechno a prosím tě, užívej si!
Byla radost pracovat s někým tak zapáleným, klidným a profesionálním zároveň. I když jsem s Vámi měl/a možnost pracovat jen krátce, je jasné, že Vaše oddanost našim zákazníkům měla na naši společnost obrovský pozitivní dopad. Doufám, že Vám odchod do důchodu přinese jen krásné věci. Budete nám velmi chybět. Děkujeme!
Pracovalo se s Vámi báječně. Měl/a jste tolik skvělých a kreativních nápadů a návrhů, že jsem o nich ztratil/a přehled. Bylo mi ctí a výsadou s vámi pracovat. Děkuji!

Poděkování za pomoc a podporu

Chcete některému ze svých kolegů udělat skutečnou radost upřímnými slovy?

Poděkujte svému kolegovi za to, že je pro vás práce snazší a zábavnější od doby, co vám pomáhá!

Ani tisíce poděkování nestačí k tomu, abych Vám dostatečně poděkoval za velkou pomoc a podporu, kterou jste mi poskytl/a. Děkuji!
Odvedl/a jste kus práce, abyste zajistil/a úspěch tohoto projektu. Opravdu si vážím každého kousku Vaší podpory. Bez ní bychom tento úspěch rozhodně nemohli slavit. Tisíceré díky!
Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Byl/a jste mi maximálně nápomocný/á a podporoval/a jste mě. Za to Vám velice děkuji!
Vaše podpora byla odpovědí na mé modlitby. Patří Vám mé upřímné uznání a poděkování za to, že jste mi podal/a tak neocenitelnou pomocnou ruku.
Děkuji Vám, že jste mi vyšel/vyšla vstříc, když jsem to potřeboval/a a podporoval/a jste mě. Velice si vážím Vaší nesmírné laskavosti!
Moc Vám děkuji za to, že jste si našel/našla čas a poskytl/a mi pomoc v nouzi. Bez Vás bychom se určitě v naší práci nedostali tak daleko!
Jsme Vám velice vděční za pomoc a podporu, kterou jste nám prokázal/a. Svět bude jistě lepším místem, pokud bude více podniků s takovými zaměstnanci, jako jste Vy. Děkujeme!
Velice si vážíme Vašeho úsilí, které pomáhá rozkvétat naší firmě. Děkujeme za Vaši podporu a pomoc na nejrůznějších důležitých projektech!
Jste skvělý člověk a já si opravdu vážím Vašeho času a úsilí, které jste mi věnoval/a. Děkuji Vám!
Opravdu jsem si užil/a příležitosti pracovat s Vámi v posledních měsících. Děkuji, že mě profesně posouváte a podporujete a že je pro mě každý den radost být v práci. Upřímně řečeno, lepšího kolegu jsem si nemohl/a přát!
Všichni máme obrovské štěstí, že jste náš kolega / naše kolegyně. Cítím se požehnaně, že s Vámi mohu pracovat. Každý den mě podporujete a představujete výzvu a upřímně, nevěřím, že bych byl/a tam, kde jsem, kdyby nebylo Vás.
Bez Vás by naše kancelář nebyla stejná. Děkuji Vám, že jste z ní udělal/a tak zábavné a podporující místo pro práci!

Je některý z vašich kolegů nemocen? Můžete ho v uzdravování podpořit, a to milým přáním k uzdravení!

Textová poděkování za spolupráci v obrázcích

Nechcete děkovat pouze holým textem? 

Chcete, aby slova díků vypadala zajímavěji? 

Poděkujte obrázkem!

Smějící se kolegové – muž se ženou – v kanceláři s poděkováním kolegovi.
zdroj: unsplash.com
Poděkování za spolupráci kolegovi na nalepovacích lístečcích na stěně.
zdroj: unsplash.com
Nepopsaný papír s perem, káva a poděkování kolegovi za spolupráci.
zdroj: unsplash.com
Poděkování za spolupráci na pozadí zdi s nápisem "Live, work, create".
zdroj: unsplash.com
Dveře s anglickým nápisem "be optimistic" a poděkováním za skvělé vedení mentorovi.
zdroj: unsplash.com

Poděkování za spolupráci je jedním z nejhezčích gest, které můžete svému kolegovi nebo svým zaměstnancům či šéfovi poskytnout. 

Poděkujte dopisem, nebo pošlete svůj text či obrázek s textem elektronickou cestou prostřednictvím e-mailu. 

Pošlete poděkování svým spolupracovníkům nebo zaměstnancům ve formě Vánočního přáníčka. 

Poděkujte svým kolegům, kteří odchází do důchodu, a vy jste se od nich mohli tolik naučit. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu poděkování, ujistěte se, že vaše věty obsahují skutečně upřímná slova, která vystihují, jak moc si ceníte vašeho spolupracovníka nebo zaměstnance.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X