Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ctibora na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. května a svátek slaví Ctibor. 

Hledáte způsob jak vašeho kamaráda, tatínka či kolegu potěšit? 

Milé přání k svátku Ctibora ohromí. 

Aby vaše letošní gratulace byla originální, připravili jsme vám mnoho přáníček na výběr. 

Je libo klasické blahopřání, veselou básničku nebo dokonce animovaný obrázek? 

Všechno vám je k dispozici zcela zdarma. 

Tak neváhejte a využijte této speciální příležitosti na maximum. 

Klasická přání k svátku pro Ctibora

Mnohdy nemusíte vymýšlet komplikované verše či dlouhá přání. Není přece důležitá délka textu, nýbrž to, že jste si vůbec na oslavence vzpomněli. Klasická přáníčka jsou tedy skvělou volbou pro každého, kdo má rád city vyjádřené bez dalších kliček. 

Ctibore, dnešní den není jen výjimečný jen pro tebe, ale i pro mě. Jsi totiž můj přítel a nedokážu si představit život bez tebe, protože by nebyl ani z poloviny tak zábavný, jak je. Mám tě moc rád/a. Ten nejpěknější svátek ti přeje …
Milovaný Ctibore, byl jsi tu pro mě při všech životních vzestupech i pádech a doufám, že víš, že jsem tu vždycky pro tebe i já. Děkuji, že jsi mi takovým báječným přítelem. Doufám, že budeš mít krásné jmeniny a celý rok, který je před tebou! Gratulaci k svátku a pozdrav posílá …
Drahý Ctíku, nikdy bych neřekla, když jsme se poprvé potkali, že se z nás stanou kamarádi a budeme spolu mít tolik vzpomínek! Děkuji za všechna zábavná dobrodružství a přeji ti spoustu štěstí a zdraví k tvému svátku. S přátelským pozdravem …
Náš milovaný Ctibore, doufáme, že tvé jmeniny budou plné slunce a duhy, lásky a smíchu! Děláme si srandu, užij si je jako chlap! Posíláme ti mnoho pozdravů a lásky. Všechno nejlepší ti přejí …
Náš nejmilejší Ctíku, jsi tak štědrý a laskavý člověk. Jsme šťastní, že jsi část našich životů. Přejeme ti mimořádné jmeniny plné zdraví, lásky a pohody. S pozdravem …
Nejdražší Ctibore, posíláme ti lásku k tvému svátku. Možná jsme dnes od sebe, ale v našich srdcích jsi stále u nás. Opatruj se a zůstaň v těchto nejistých časech v bezpečí. Chybíš nám! Ten nejpěknější svátek ti přejí …
Přání k svátku se srdcem tvořeným z květin.
pixabay.com

Přání pro dědečka

Zrovna na vašeho dědečka padla dnes štěstěna? Tak to neváhejte ani minutu a pošlete mu srdečné přáníčko k svátku. Vyjádřete vděk za všechny minuty strávené spolu, za každou novou dovednost, kterou jste díky němu získali a za komfort a lásku, kterou jste už od mala dostávali. To všechno v jednom jmeninovém přání! 

Dědečku můj nejmilejší, srdečně doufám, že ti tento den přinese všechnu radost a štěstí, které si tak bohatě zasloužíš. Sedni si, odpočívej a užívej si obklopen svou rodinou a přáteli, pro které tolik znamenáš. Báječný svátek ti s láskou přeje …
Milovaný dědečku, máme spolu tolik milých vzpomínek. Byl jsi se mnou po celý můj život, vedl jsi mě a naučil jsi mě tolik užitečných věcí. Ať je tvůj nadcházející rok plný všeho, co máš rád. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahý dědečku, když dnes slavíš ten svátek, dovol mi využít této příležitosti a poděkovat ti za všechno, co jsi pro mě v průběhu let udělal. Doufám, že dnes víš, jak moc tě mám rád. Přeji ti, abys měl před sebou fantastický rok. Pusu posílá a krásný svátek přeje …
Dědečku, dnes vytahujeme sklenice a oslavujeme tvůj jmeninový den! Je to jen jednou za rok, tak mi dovol, abych ti při této příležitosti připomněla, jak jsi moc jsi pro nás všechny důležitý. Děkuji ti za všechno, co pro nás děláš. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, dědečku! S láskou …

Chcete někomu dopřát pokojný spánek a krásné dny? Tahle přání na dobrou noc jsou přesně to, co hledáte!

Básničky k svátku pro Ctíka

Hledáte-li speciálnější přání, které pomůže oslavenci užít si tento pomíjivý okamžik na maximum, jste na správném místě. Právě svátek je tak výjimečný okamžik, že ho každý slavíme pouze jednou v roce. A krásná událost si zaslouží ještě krásnější přání. Je to tak? 

Už chystáme talíře a příbor, svátek přece slaví Ctibor. Máme tě rádi opravdu moc, vždy ti tu budeme na pomoc. Přejeme ti štěstí a mnoho lásky, ať je tvůj život krásný jako sedmikrásky. Všechno nejlepší k svátku, Ctiborku!
Dneska slaví ten náš Ctíba, a my mu z lásky přejeme, ať smůla a neštěstí se mu vyhýbá a všechny cesty jsou mu otevřené. Ctibore, všechno nejlepší k jmeninám!
Uběhla nám jedna kapitola, a máme tu zase svátek našeho Ctibora. Přejeme ti lásku, zdraví a hlavně dobrou náladu, posíláme ti z lásky pozdravů hromadu. Ctibore, moc si užij dnešní den!
Slavíme svátek nejlepšího chlapíka, máte pravdu – jsou jmeniny Ctíka! Je to kluk náš milovaný, tak pojď to oslavit s námi! Ctiborku, měj ten nejlepší svátek na světě!
Ten milovaný Ctík, je nejlepší společník. Do léta, zimy nepohody, mít ho rád má své výhody. Třeba to, že k smíchu dá ti důvody, když vypráví ti své příhody. Ctibore, máme tě moc rádi a přejeme ti báječný svátek!
Píšeme ti tyhle řádky, proto abys měl celý den jako z pohádky. Už se na tebe všichni moc těšíme, hlavně na to, jak to s tebou oslavíme! Ctibore, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Vystřelit si z oslavence v jeho sváteční den nemusí být nikdy vůbec věci! Jestli víte, že by právě takové přáníčko k svátku Borek ocenil, rozesmějte ho právě touhle vtipnou básničkou. Jistě bude vaše přání vyčnívat a jen tak na něj oslavenec nezapomene! 

Dnes je svátek mého oblíbeného tvora, ano je to tak, slavíme Ctibora! Budou hrát jen ty nejlepší písničky, a opovažte se rozbít skleničky. Ctíku, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Když si představím chlapa jako hora, vidím před očima Ctibora. Tak už se konečně dostav do baru, ať naši krev v žilách dostaneme do varu. Ctibore, přejeme ti nádherné jmeniny!
Slavit je naše obliba, hlavně když má svátek náš milovaný Ctíba! Šampaňské a víno tady potečou proudem, a dříve než ráno domů rozhodně nepůjdem. Ctibore, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Když svátek slaví ten náš Ctík, láhví a chlebíčků padne několik. Až do rána se budeme náramně bavit, radovat se, tančit a neúnavně slavit. Ctibore, užij si dnešní svátek naplno!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Animovaný obrázek neboli perfektní doplnění kteréhokoliv blahopřání, nebo skvělé přání samo o sobě! Jistě to zní velmi lákavě, a proto jsme vám tady tyhle GIF obrázky nachystali, abyste mohli letos gratulovat nezapomenutelným způsobem. Co myslíte, bude se to Ctiborovi líbit? 

Přání k svátku se tančící Sněhurkou a trpaslíky.
giphy.com
Přání k jmeninám se sklenicemi vína.
giphy.com
Blahopřání k svátku s tleskajícím králem.
tenor.com
Gratulace k jmeninám s tančícím dráčkem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Nezapomenutelná gratulace ve hmotné podobě. Přesně to představuje vlastnoručně papírové přáníčko do kterého potom vámi vybranou gratulaci k svátku Ctiborovi můžete napsat. A jak na samotnou výrobu? Připravte si pár kreativních potřeb a po přehrání tohoto krásného videa už jistě nebudete mít otázky. Tak s chutí do toho! 

Zajímavosti o jméně Ctibor

Ctibor je ryze mužským jménem slovanského původu.

I když jméno zní trochu archaicky, nese si krásný význam. 

Pochází totiž ze slov „čest“ a „bojovat“, proto osoby nesoucí tohle jméno jsou bojovníci za čest! 

Po České republice však kráčí pouhých 1002 mužů, proto jim jistě dejte vědět jak jsou výjimeční. 

Mezi nositeli jména najdeme například českého lékaře a myslitele přelomu 19. a 20. století Ctibora Hugo Bezděka.

My doufáme, že už netápete nad tím perfektním blahopřáním k jmeninám pro Ctibora.

Dělá nám radost vám krásná přání poskytovat. Tak snad s nimi uděláte radost i vy vašemu oblíbenému oslavenci.

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám přáníčka líbila!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X