Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Oldřicha na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. února a svátek slaví Oldřich. 

Máte nějakého Oldu ve svém okolí? Tak to mu určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Oldřichovi udělá radost. 

Nevíte ale jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Každý občas potřebuje trochu inspirace a tady jí najdete spoustu! 

Podívejte se na naše básničky, texty a  GIF obrázky. 

Všechna přáníčka jsou navíc ke stažení zdarma.

Básničky k svátku pro Oldřicha

S hezkým veršovaným přáníčkem můžete dneska udělat radost i když nemáte zrovna básnické střevo. Originální rýmy přímo na míru oslavenci jsme napsali za vás. Na vás už bude jen jediný úkol, a to vybrat to, kterým dneska uděláte radost.

meniny má dneska náš milý Oldřich, my mu přejeme široký úsměv na tvářích. K tomu přejeme ti spoustu štěstí a veselých let, ať tě stále baví svět. Oldo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska ti musíme popřát hned ve dveřích, v kalendáři je totiž jméno Oldřich. Celá rodina už se tě nemůže dočkat, až si tě budeme na tvůj svátek hýčkat. Oldo, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Oldřichu, snad ti bude celý den je do smíchu. Ať se stále jen veselíš a raduješ, a strávíš tento den s těmi, které miluješ. Oldo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přejeme jen to nejlepší našemu Oldovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Přejeme ti taky ať si tento den pořádně psalvíš a užiješ, a ty nejlepší jmeniny prožiješ. Oldřichu, přejeme ti krásný svátek!
Čeká tu tebe pivo a něco dobrého do břicha, když jsou ty jmeniny našeho Oldřicha. K tomu přejeme ti taky radosti hromadu, a ať máš stále dobrou náladu. Oldo, přejeme ti báječný svátek!
Už chystáme skleničky na výborné bordó, když máš dneska ten svátek, Oldo. Pořádně si užij dnešní den, když je svátek za rok jen jeden. Oldřichu, přejeme ti kouzelné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Oldřicha s trochou vtipu a aby ho pobavilo? S těmito básničkami se vám to jistě povede a zvednete mu náladu! Pokud navíc přáníčko pošlete v textové zprávě tak mu můžete popřát klidně hned.

Barman už nám koktejly míchá, dneska musíme pořádně oslavit svátek naše Oldřicha. Na drinky tě navíc zvou kamarádi, protože tě máme fakt moc rádi. Oldo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek má dneska náš milý Oldřich, neoslavit ho by byl teda pořádný hřích. Nečekej, že tě se domů dostaneš do půlnoci, budeme se totiž bavit dlouho do noci. Oline, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Už se mezi kamarády proslýchá, že je dneska velká party na oslavu našeho Oldřicha. Tušíš dobře, dneska to bude velké, a už ti chystáme svařené víno horké. Oldo, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Ty máš dneska svátek, Oline, tak to teda rozhodně oslavit musíme. Máš tady panáka, tak hezky do dna, dneska ta tequila rozhodně nebude jen jedna. Přejeme ti úžasný svátek, Oldřichu!
Dárková černá krabice k svátku pro muže.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Oldřicha

Jednoduchý a milým přáníčkem rozhodně nic nezkazíte. Všechna tahle blahopřání jsou upřímná a od srdce a ukážete tak oslavenci, jak moc vám na něm záleží. Krásně vypadají v papírovém blahopřání, které můžete třeba i sami vyrobit.

Milý Oldřichu, z celého srdce ti chceme k tvému svátku popřát nádherné jmeniny! Ať jsi stále veselý, spokojený a hlavně zdravý. Moc si užij dnešní sváteční den!
Oldo, v kalendáři je dneska tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu nádherných okamžiků, splněných přání a hlavně nekonečného štěstí. S láskou …
Drahý Oldřichu, čas neskutečně letí a jsou tady opět tvoje jmeniny. I letos ti srdečně přejeme lásku, zdraví, dobrou náladu a hromadu splněných přání. Nádherný svátek ti přejí …
Náš milovaný Oldřichu, za celou naši rodinu ti chceme popřát hlavně zdravíčko, štěstíčko a aby se ti dařilo tak v osobním, tak v pracovním životě. S láskou …
Oldo, ani ta dálka co nás dělí nám nemůže zabránit popřát ti nádherné jmeniny! Doufáme, že si dnešní den užiješ se svými blízkými a budeš se jen bavit, radovat a smát. Krásný svátek ti přejí …
Milý Oldo, dneska je tvůj sváteční den a my ti k němu přejeme lásku, zdraví, štěstí a taky aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahý Oldřichu, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku popřát mnoho zdraví, rodinnou pohodu, úžasné zážitky a taky spoustu peněz. Úžasné jmeniny ti přejí …
Dneska je den všech Oldřichů a my tomu našemu nejmilejšímu chceme popřát jen to nejlepší! Ať se ti stále jen daří a ty jsi stále tak usměvavý a veselý, jako jsi teď! Užij si dnešní svátek!

Pohyblivé GIF gratulace

Už jste někdy poslali k jmeninám obrázek místo textu a nebo básničky? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Tyto obrázky oslavence potěší a pobaví zároveň. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Dneska si dej jeden sváteční kousek!

GIF blahopřání k jmeninám strejda s pivem.
zdroj: giphy.com

Oldo, tahle tanečnice je pro tebe k svátku!

GIF přání k svátku tanečnice.
zdroj: giphy.com

Dneska si určitě zajdi na drink!

GIF přání k jmeninám barman připravující drink.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Oldo!

GIF přání k svátku oslavující skupina lidí.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s oslavami nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku opilý borec na trávníku.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Oldřicha jistě nadchne! Sice vám to zabere pár minut, ale o to větší bude úspěch. Ukážete mu tak, že mu na něm opravdu záleží. Pokud by se vám hodila trocha inspirace včetně návodu, můžete se podívat na tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat to, co máte na srdci a hezký dárek je na světě.

Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Oldřicha líbila a že mu i vy uděláte tento den hezčí. Svátek je tu jen jednou do roka, tak stojí za to poslat třeba i jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Oldřich

Jméno Oldřich u nás používá 31602 mužů a v oblíbenosti mu připadá 34. příčka. 

Tohle jméno sice zní jako české, ale jeho původ je starogermánský. Jeho význam jde vyložit jako bohatý vládce”. 

V němčině má tohle jméno podobu Ulrich, v italštině Ulrico a ve francouzštině je to Ulric.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X