Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Patrika na jednom místě. Vyberte si!

Nechcete přání k svátku Patrikovi jen tak odbýt? 

Chcete, aby vaše gratulace byla opravdu originální a nezapomenutelná? 

Nevíte si rady s tím, jak začít a co do přáníčka zakomponovat?

Pusťte se do čtení, vyberte si ten nejvhodnější text a přidejte k němu obrázek nebo obrázkový gif, který si můžete stáhnout úplně ZDARMA!

Blahopřání ke jmeninám pro Patrika

Víte, co chcete Patrikovi popřát, ale nedaří se vám zvolit ta správná slova? 

Vyberte si z následujících vět – určitě najdete takovou, která vystihne, co chcete oslavenci sdělit.

Přeji ti, aby byl tvůj dnešní sváteční den i další dny plné radosti a spokojenosti. Všechno nejlepší ke jmeninám, Patriku!
Nechť jsou tvé jmeniny plné úsměvů a milých lidí. Nenech se dnes nikým a ničím rozhodit a užij si klid, pohodu a spoustu zábavy. Krásné jmeniny!
Doufám, že ti tvůj výjimečný den přinese vše, po čem tvé srdce touží! Přeji ti sváteční den plný příjemných překvapení. Vše nejlepší!
K tvým jmeninám ti přeji, aby vše, co si v životě nejvíce přeješ, k tobě přišlo přesně tak, jak sis představoval, nebo aby to tvé představy překonalo. Krásný svátek, Patriku!
Samotná slova nestačí k vyjádření toho, jak jsem šťastný/á, že slavíš další jmeniny a jsi zdravý! Přeji ti, abys byl spokojený a provázelo tě jen štěstí. Krásné jmeniny!
Nemohu uvěřit, jaké mám štěstí, že jsem našel/našla přítele, jako jsi ty. Díky tobě je každý den mého života výjimečný. Mým cílem je zajistit, aby tvá dnešní oslava jmenin byla tou nejlepší, jakou jsi zažil. Nemůžu se dočkat večera. Vše nejlepší, kamaráde!
Přítel jako ty, je tím nejcennějším a nejkrásnější diamantem. Jsi nejen silný a moudrý, ale také laskavý a pozorný. Oslava tvých jmenin je ideální příležitostí ukázat ti, jak moc mi na tobě záleží a jak jsem vděčný/á, že tě mám ve svém životě. Všechno nejlepší k svátku, Páťo!
Doufám, že dnes večer, na oslavě svého jména, budeš tančit a zpívat a ostatní nakazíš svou radostí. Přeji ti ten nejlepší sváteční den!
Doufám, že tvůj sváteční den bude stejně úžasný, jako jsi ty sám. Krásné jmeniny!
Tvoje jméno nosí spousta mužů, ale ani jeden z nich jej nenosí tak, jako ty. Všechno nejlepší k svátku, Patriku!
Od té doby, co ses narodil, je svět lepším místem. Minimálně můj svět je o moc krásnější. Mám tě ráda! Všechno nejlepší.
Jsem požehnaný/á, že mám kamaráda, jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku, drahý příteli. Ať je tvůj výjimečný den nabitý štěstím a láskou!

Zamilovaná přání k svátku Patrikovi

Je Patrik vaším vyvoleným? 

Chcete mu sdělit, jak moc vám na něm záleží? Kdy jindy, než při oslavě jeho jmenin!

Využijte této příležitosti a sdělte oslavenci, co pro vás znamená skrze sváteční gratulaci.

Lásko, dáváš mi radost, naději a štěstí. Od té doby, co jsi vstoupil do mého života, jsem nejšťastnější ženou na světě. Děkuji ti, že jsi tak úžasný člověk. Všechno nejlepší k svátku, Páťo!
Být ve tvém náručí je jako být doma. Dáváš mi sílu jít dál a klid, abych dokázala čelit všem těžkým situacím. Všechno nejlepší ke jmeninám jediné osobě, v jejíž blízkosti se cítím naprosto bezpečně.
Jsem si jistá, že andělé byli smutní, když tě viděli odcházet z nebe. Jsem ráda, že mám ve svém životě anděla a doufám, že budeš šťastný, protože já, díky tobě, šťastná jsem. Vše nejlepší k svátku. Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku nejšarmantnějšímu muži na světě. Doplňuješ mě a pomáháš mi pozitivně vnímat život. Děkuji ti za všechno, lásko moje.
Ani ten největší ohňostroj nestačí k tomu, aby ukázal, jak moc rozsvěcuješ můj svět. Ve světě, kde je téměř všechno falešné, jsi pro mě to jediné, co je skutečné. Krásné jmeniny, Patričku!
Být ve tvém náručí mi dodává útěchu a sílu překonat jakoukoliv překážku. Doufám, že tě budu mít pro sebe po zbytek našeho života. Přeji ti, abys dosáhl všech svých životních cílů. Krásné jmeniny!
Každá oslava svátku mi neustále připomíná, že jsem ta nejšťastnější žena na světě. Jsi bezkonkurenční a nikdy bych tě za nic nevyměnila. Děkuji ti, že oživuješ mé dny a že máš nekonečně nakažlivé charisma. Všechno nejlepší, zlato!
K tvým jmeninám ti věnuju spoustu polibků a nekonečné mazlení. Hlavně chci, abys věděl, že máš v mém srdci zvláštní místo a že bych udělala cokoliv, abys byl šťastný. Užij si dnešní sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku jednomu z nejlaskavějších a zároveň nejzábavnějších lidí v mém životě. Ať se ti splní tvé sny a touhy, protože si zasloužíš všechny dobré věci v životě. Miluji tě!
Setkání s tebou bylo to druhé nejlepší, co mě kdy potkalo. To nejlepší je být s tebou po celý život. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Patriku, rozesmáváš mě a dáváš mi bezpodmínečnou lásku a podporu. Jsem si jistá, že tě Bůh stvořil přímo pro mě a že spolu budeme navždy. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj okouzlující princi.
Všechno nejlepší k svátku mému kuchaři, masérovi, nejlepšímu příteli a jedinému muži, který mě zná skrz naskrz. Přeji ti všechen mír na světě a neutuchající blaženost. Jsi nejlepší!

Přečtěte si také další zamilovaná blahopřání ke jmeninám, která jsou plná lásky.

Vtipná přáníčka pro Patrika ke jmeninám

Patrik má jistě rád legraci a určitě ocení, když se v den svých jmenin bude moci smát.

Pobavte Patrika vtipným blahopřáním, které mu vykouzlí úsměv na tváři. 

S přáteli, jako jsi ty, se cítím mladší a hezčí. Přál/a bych si, abys oslavoval svůj svátek vícekrát do roka, abych si svou nádheru mohl/a užívat častěji. Krásné jmeniny, kamaráde!
Slavíš další svátek a taky jsi o rok starší, ale nedělej si s tím starosti. Věk je jen číslo, stejně jako účet z restaurace. Všechno nejlepší k svátku a nezapomeň mě pozvat na nějaké dobré jídlo!
Patriku, dneska slaví svátek spousta hvězd… teda ty taky. No, tak teda všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku tomu největšímu frajerovi od jiného největšího frajera. Vše nej, kámo!
Noc je ještě mladá. Ty už sice zas tak ne, ale to je jedno. Pojďme se bavit a pořádně oslavit tvé jmeniny. Všechno nejlepší, Patriku!
Budeš vypadat skvěle, i když nebudeš mít zuby, stejně, jako se ti daří docela dobře i bez mozku. Všechno nejlepší k svátku, Paťas!
Někteří lidé jsou staří, někteří jsou krásní a někteří jsou obojí. Ty nejsi dost starý na to, aby se ti říkalo “starý”, ale už vůbec ne dost hezký na to, aby se ti říkalo “krásný”. Tak ti aspoň popřeju všechno nejlepší k svátku, brácho!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Patriku! Nepřestávej být tak dokonale protivný, jako jsi byl doposud.
Jediné dobro, které mi přinášíš, je tvá hloupost. Bavíš mě jí už léta! Vše nej ke jmeninám, kámo!
Jsi živoucí legendou v oblasti otravování lidí. Nicméně, je vtipné se koukat, jak ostatním lezeš na nervy. Všechno nejlepší k svátku, Patriku!
Život může být někdy tak nespravedlivý. Nevím, co jsem komu udělal, že jsem si zasloužil tak otravného kámoše jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku, Páťo!
Vím, že bys byl šťastný, kdybych ti řekl, že vypadáš čím dál tím líp, ale bohužel. Lhaní nepatří k mým dobrým vlastnostem. Pravdou je, že s oslavou každého dalšího svátku jsi starší a ošklivější. Krásné prožití jmenin, Patriku!

Inspirujte se také dalšími veselými blahopřáními ke jmeninám!

Obrázkové sváteční gratulace Patrikovi

Využijte moderních technologií a pošlete Patrikovi obrázkové přáníčko přes e-mail, MMS nebo sociální síť. 

Obrázky již obsahují texty, proto se nemusíte namáhat s jejich vymýšlením. 

Mátové dortíky s barevným sypáním a přáním ke jmeninám Patrikovi.
zdroj: unsplash.com
Hnědá papírová kartička s přáním k svátku Páťovi, zdobená živými karafiáty.
zdroj: unsplash.com
Kytice světle růžových růží s přáním všeho nejlepšího k svátku Patrikovi.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání k svátku Patrikovi s detailem na pivní pěnu.
zdroj: unsplash.com
Gratulace ke jmeninám Patrikovi s dvěma rukama, připíjejícíma si dvěma pivními lahvemi při západu slunce.
zdroj: unsplash.com

Při výběru obrázků se můžete nechat inspirovat také dalšími obrázkovými blahopřáními k svátku.

Gif sváteční blahopřání pro Patrika

Obrázkovým gifem překvapíte a odlišíte se jím od ostatních gratulantů. 

Vyberte si podle svého vkusu a pošlete Patrikovi sváteční přání, které pobaví. 

Gif k svátku s kresleným bílým pejskem, růžovými květinami a anglickým nápisem Beautiful flowers for a beautiful person.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s tancující slunečnicí v květináči, mající sluneční brýle.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s kartotékou, ze které prýští barevné květy.
zdroj: giphy.com
Gif se starším mužem v bílém županu se slunečními brýlemi a doutníkem, který tančí a popíjí pivo.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s blondýnou držící láhev piva a křičící WOO!
zdroj: giphy.com

Zaujaly vás pohyblivé obrázky, ale z naší nabídky jste si nevybrali? Možná vás nadchnou další gify k svátku, které se do vašeho přáníčka budou hodit lépe.

Zajímavosti o jméně Patrik

Jméno Patrik pochází z latinského Patricius. Starověká římská společnost se dělila na dvě kasty: patricije a plebejce. Patricijové, od “pater – otec”, byli privilegovanou vyšší vrstvou, do které patřili především šlechtici a senátoři. 

Jméno Patrik zpopularizoval na Britských ostrovech svatý Patrik, i když dlouho bylo považováno za příliš posvátné, než aby se mohlo používat jako běžné křestní jméno.

Svatý Patrik se narodil ve 4. století v římské Británii. Jako mladík byl unesen piráty, převezen do Irska a prodán do otroctví. Po několika letech se mu podařilo uprchnout a vrátit se domů. Do Irska se znovu vrátil jako dospělý muž a misionář. Do země druidů přinesl katolicismus a založil první katolickou církev v Irsku. 

Den svatého Patrika je v Irsku státním svátkem a slaví se 17. března.

Hlavními barvami, které patří ke jménu Patrik, jsou fialová a hnědá. Číslem Patriků je číslo 3

Patrikové bývají dobrými přáteli, důvěrníky a skvělými životními partnery. Ve vztazích mají rádi přehlednost a neradi lžou, protože si málokdy něco pamatují po delší dobu. 

Muži se jménem Patrik se na ostatní nezlobí dlouho a dokáží rychle odpustit. Celkově mají tito lidé skvělou osobnost a sklony k umělecké činnosti. 

Přezdívky a zdrobněliny pro toto jméno jsou Patriček, Páťa, Paťko, Paddy, Pat a další. 

A kdy má svátek Patrik? Muži tohoto jména slaví své jmeniny 19. 2.

Při tvorbě přání se můžete inspirovat také gratulacemi k svátku ve slovenštině.

Vytvořte přání k svátku Patrikovi pomocí textu, obrázku nebo pohyblivého gifu. 

Inspirujte se uvedenými tipy a vyberte si, zda předáte přání osobně nebo jinou formou, jako je například zaslání gratulace prostřednictvím mobilního telefonu, e-mailu nebo přes sociální síť.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X