Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Havla na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Havlovi už pro vás nemusí být noční můrou. 

Přemýšlíte, co napsat, ale nic kloudného vás nenapadá? Nevadí! 

Níže najdete ty nejnápaditější tipy na textové i obrázkové gratulace, které jsou vhodné pro kamarády, rodinu i partnery. 

Vybírejte z krásných gratulací, které pohladí u srdce, vykouzlí úsměv na tváři a jednoduše potěší!

Blahopřání ke jmeninám pro Havla

Je Havel vaším kamarádem? Zavzpomínejte s ním na vaše společné skopičiny, kterých jste se v minulosti dopustili. 

Nebo se jedná o vašeho tátu, bratra, syna, strýce nebo dědu? Poděkujte oslavenci za jeho celoživotní péči a snad i rady do života. 

Vybírejte z těch nejlepších textových gratulací! 

Většina mých nejlepších vzpomínek se váže k tobě. Děkuji ti za to, že jsi vždycky byl a stále jsi tak skvělý přítel a že vedle mě kráčíš na této cestě zvané život. Všechno nejlepší k svátku, Havle!
Havlíku, dneska máš jmeniny. Je to den, kdy oslavujeme, jak jsi úžasný a jak umíš nosit své jméno, kterému děláš jen samou čest. Krásný sváteční den, kamaráde!
Jsi můj osobní roztleskávač, terapeut a hlas rozumu. Hlavně jsi ale můj nejlepší přítel. Všechno nejlepší k svátku a děkuji, že jsi, jaký jsi!
Jsem rád/a, že mám ve svém životě někoho, s kým nemusím být dospělý/dospělá. Moc ti děkuji, že jsi ve mně probudil to dítě. Přeji ti radostné jmeniny!
Nevím, co bych si počal/a bez tak skvělého kamaráda, jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku a užij si den jen podle svého!

Nenašli jste, co jste hledali? Vybírejte z dalších přání k svátku pro muže, která jsou oslavencům mužského pohlaví psaná na míru!

Zamilovaná sváteční přáníčka

Je Havel mužem, pro kterého stojí za to žít? Cítíte k tomuto muži silné city a ráda byste je oslavenci dala najevo? 

Co vám brání? Vyberte si text, který nejvíce odpovídá tomu, co k Havlovi cítíte a použijte jej ve svém blahopřání.

Díky tobě je můj svět úplný. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj výjimečný muži. Doufám, že se mnou zůstaneš navždy a oslavíme spolu ještě mnoho dalších jmenin!
Posílám přání k svátku své pevné skále. Jsi muž, na kterého se mohu vždy spolehnout a já ti za to děkuji. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
S každým polibkem, který ti dám, se s tebou dělím o mnoho důvodů, proč tě miluji. Všechno nejlepší k svátku, můj miláčku!
Jsi šíleně sexy, a to je důvod, proč od tebe nemůžu odtrhnout ruce. Všechno nejlepší k svátku, můj sladký příteli. Doufám, že si své jmeniny užiješ!
Doufám, že ti naše láska dodá teplo, které ti zpříjemní chladné a osamělé dny. Vždy tu pro tebe budu a vím, že ty jsi tu zase pro mě. Zůstaň pořád tak úžasným mužem, jakým jsi. Miluji tě. Vše nejlepší!

K lásce odjakživa patřily verše. Připojte ke své gratulaci Havlovi básničku k svátku!

SMS přání k svátku Havlovi

Oceňujete stručnost a rychlost v komunikaci stejně, jako oslavenec?

Pak máte jedinečnou možnost pogratulovat v pár krátkých větách a poslat své blahopřání přes SMS zprávu! 

Šetřete čas svůj i čas Havla a vybírejte z přáníček, která jsou vhodná do textovky.

Všechno nejlepší ke jmeninám! Letos jsme spolu prožili spoustu zábavných chvil a já jsem ti moc vděčný/vděčná, že jsi můj přítel. Děkuji za tvou věrnost.
Přeji ti krásné jmeniny a fantastický rok před sebou. Děkuji ti, že jsi tak skvělý kamarád!
Přeji ti všechno nejlepší k svátku, Havle, a vše nejlepší do nadcházejícího roku. Díky za tvé pravé přátelství.
Jsi bláznivý, zábavný a jednoduše nejlepší. Mám tě moc rád/a a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny. Užij si den po svém!
Doufám, že zůstaneš vždycky věrný sám sobě. Jsi tak úžasný člověk a nejlepší kamarád, jakého si člověk může přát. Přeji ti fantastický sváteční den a skvělý rok před sebou!

Přečtěte si také další sváteční SMSky, z kterých můžete vybírat!

Sváteční gratulace v obrázcích a gify

Chcete, aby byla vaše gratulace jedinečná a na první pohled se lišila od těch ostatních, které oslavenec dostane? 

Pak zvolte blahopřání vložené do obrázku nebo ke svému vlastnímu textu přidejte pohyblivý gif, kterým oslavence jistě pobavíte.

Přání k svátku Havlovi na pozadí fotografie s hořícími svíčkami a listy.
zdroj: unsplash.com
Dýně, kniha a listí s přáním k svátku Havlovi.
zdroj: unsplash.com

Máte-li v plánu svým blahopřáním zaujmout, přidejte ke svému textu Havlovi básničku k svátku, kterou od vás oslavenec nebude určitě čekat.

Tekoucí řeka v lese s gratulací ke jmeninám pro Havla.
zdroj: unsplash.com

Pohyblivé gify k svátku

Gif k svátku s mužem otvírajícím šampaňské a nápisem "Party time".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s ležícími kočkami s narozeninovými čepičkami.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s kočkou, delfínem a mužem hrajícími na hudební nástroje.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Havel

První teorie praví, že jméno Havel pochází z etnické latinské přezdívky republikánského věku “gallus – Galie, kohout”. Další teorií je, že slovo Gallus je odvozeno ze staroirského “Goidhel”. V neposlední řadě může být jméno odvozeno také od západogermánského slova “walkhoz – cizinec, barbar”. Jméno je možné přeložit také jako “Gal, obyvatel Galie”

Numerologové přisuzují mužům jménem Havel číslo tři a jejich barvami jsou pastelové barvy, převážně však hnědá a fialová

Havlové bývají velice inteligentní a cílevědomí lidé, kteří si chtějí splnit své sny. Pro uskutečnění svých plánů jsou schopni ze sebe vydat maximum. 

Jejich osobnost je pro ostatní inspirující a přitažlivá, proto kolem sebe mají vždy spoustu lidí, kteří je rádi sledují a podpoří v jejich plánech. Někteří se na nich také snaží přiživit. 

Havlové jsou dobří přátelé, protože mají rádi upřímnost a jsou velmi nápomocní. V partnerství hledají naslouchání a pochopení bez odsuzování. Mají také sklon k výtvarnictví a hudbě. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Havel mohou být Havlík, Havlíček, Háva, Havelek a další. A kdy má svátek Havel? Poblahopřát oslavencům ke jmeninám můžete 16. října. V tento den slaví jmeniny Havlové také na Slovensku.

Znáte nějakou Terezu a zajímáte se o to, kdy má svátek a o tipy, jak jí popřát? Pak se inspirujte přáníčky k svátku Tereze.

V uvedených tipech jste mohli najít ta nejzajímavější přání k svátku Havlovi. 

Ať už sháníte text pro bratra, kamaráda, otce, dědu nebo syna či někoho ze svých kolegů z práce, jistě jste mohli najít, co jste hledali. 

Mohli jste si také prohlédnout a stáhnout zdarma nejen gratulace v obrázcích, ale také vtipné tematické gify, které můžete poslat elektronickou cestou, a to v podobě e-mailu, MMSky nebo zprávy na Facebooku. 

V neposlední řadě jste se mohli seznámit s původem jména, s jeho významem a se slavnými osobnostmi z historie jménem Havel.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X