Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Grétu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. června a svátek slaví Gréta.

Pokud nějakou znáte, tak jí v stoprocentně nezapomeňte popřát!

Hezké přáníčko k svátku Grétě určitě zlepší den k nepoznání.

Pokud ale stále nevíte, jaké přáníčko vybrat, máme pro vás spousta inspirace.

Napsali jsme pro vás  překrásné texty, básničky a obrázky, speciálně pro vaši Grétu.

Všechna přání jsou zcela zdarma, takže se inspirujte jak je libo.

Klasické přání k svátku pro Grétu

Tímhle přáníčkem zaručeně nezklamete. Tyhle krátké decentní a srdečné texty napsané speciálně pro Grétu určitě vykouzlí oslavenkyni úsměv na tváři

Ať už je Gréta kamarádka, kolegyně nebo vaše příbuzná, mysleli jsme na všechny. Blahopřání bude vypadat překrásně ve vyrobeném přáníčku nebo v třeba obyčejné sms.

Tak co, které se vám líbí nejvíce?

Naše milovaná Gréto, jak jistě sama víš, svátek chodí jen jednou do roka a my doufáme, že podle toho přizpůsobíš své dnešní oslavy! Užij si tento den na naplno. Přejeme ti všechno nejlepší, hlavně hodně pohody a úsměvů! Tvoji …
Naše drahá Gréto, z celého srdce ti přejeme, ať dnešní den oslavíš přesně podle tvých představ. Snad bude pro tebe tenhle den skvělý a nezapomenutelný. Doufáme, že tě nikdy neopustí dobrá nálada a budeš navždy šťastná. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …
Naše nejmilejší Gréto, i když si na tvé zdraví přiťukneme až o něco později, rozhodně to pak pořádně rozjedeme! Přeji ti, ať se ti daří v tvé životní kariéře a ať se ti špatné a smutné věci vyhýbají obloukem. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše nejdražší Gréto, s velkou radostí ti přejeme všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Snad si přeješ něco krásného, stejně jako my ti přejeme všechnu lásku a štěstí, které ti svět může nabídnout. Překrásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Gréto, z celého srdce ti přejeme hodně zdraví, štěstí, pohody a dobré nálady. Užij si dnešní den naplno a udělej si tu nejkrásnější oslavu s lidmi, které máš ráda. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …!
Milovaná Gréto, kdo by to byl řekl, ti můžeme opět srdečně popřát všechno nejlepší! Ať tě životem provází ty nejkrásnější věci a doufáme, že se ti všechny špatnosti vyhnou velkým obloukem. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ti přejí …!
Drahá Gréto, z celého srdce doufáme, že si tvůj dnešní sváteční den užiješ přesně tak, jak sis ho vysnila a strávíš ho obložená sladkostmi a dobrým pitím. Myslíme na tebe a přejeme ti jen to nejkrásnější do dalších let. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Milovaná Gréto, již tradičně ti přejeme k svátku, hodně štěstí, zdraví a veškerou lásku světa. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Všechno nejlepší ti z lásky přejí …
Milá gratulace k svátku pro Grétu s hezky zabalenými dárky.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Grétu

Chtěli byste veršované blahopřání k svátku pro Grétu, ale nemáte zrovna největší talent na psaní básniček? Není problém! Máme pro vás přichystanou spoustu inspirace. Napsali jsme za vás spoustu básniček, speciálně pro vaši oslavenkyni! 

Vaším úkolem už je jenom vybrat si vaši oblíbenou, zkopírovat ji a přeposlat ji ve zprávě.

Gréta je naše holčička, pořádná to však kočička, a jaká je ona chytrá, milá a hlavně vtipná! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Gréto!
Naše milá Gréta, není jen tak obyčejná dívka. A proto si přejeme, že vždycky spolu budeme. Gréto, všechno nejlepší k svátku!
Dnes má svátek naše Gréta, a my přejeme ať jí život vzkvétá. Přejeme jí štěstí, zdraví, a všechno špatné ať se spraví. Gréto, srdečně ti přejeme krásný svátek!
Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, ať každý tvůj den je jako z pohádek. Doufáme, že každý rok ti můžeme přát, aby tě mělo vždy u srdíčka co hřát. Gréto, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše nejmilejší Gréto, přijmi blahopřání takovéto. Přejeme ti samou radost, a ať nikdy nemáš žádnou starost. Hodně lásky, štěstí a pohody ti přejí …
Přejeme ti ať překonáš těžké chvíle, a vrátíš se v největší síle. Přejeme ti hodně zdraví, a ať se dneska pořádně slaví! Všechno nejlepší k svátku, Gréto!
Chtěli bychom ti dneska přát, ať navždy máš důvod se smát. Ať jsi vždycky veselá, a měla vždy vše, co jsi chtěla. Gréto, přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám!
Dneska na nás jasně září tvé nádherné jméno v kalendáři. Přejeme ti zdraví, štěstí, lásku taky, a nad životem žádné mraky. Gréto, přejeme ti překrásný svátek!
Gréto, my tě rádi máme, a proto ti tohle přání posíláme. snad si dnešek pořádně užiješ, s námi si pak slavnostně připiješ. Gréto, užij si tvůj dnešní svátek!
Dneska ti jdeme srdečně přát, ať ti krásná hudba dnes může hrát, ať za rok můžeme se sejít zas, a tvá krása bude těšit nás. Gréto, přejeme ti úžasný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Chcete poslat přání k jmeninám pro Grétu, které zaručeně rozesměje?

Mysleli jsme i na to, a proto jsme pro vás sepsali veselá a spíše neformální blahopřání. Pro ocenění tohoto přání je potřeba trocha nadsázky a smyslu pro humor a proto se skvěle hodí pro oslavenkyni, která se ráda směje.

Ty nám ale krásně rosteš, a proto ti přeji posté, ať se vždycky úžasně máš, a na všechny se usmíváš. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Gréto!
Naše nejmilejší Gréta, je to ale raketa. Nikdy ji nic nezastaví, vždy ke všemu se čelem postaví. Stejně jako dnes této láhvi …! Gréto, všechno nejlepší k jmeninám!
Když má svátek naše Gréta, občas vypadáme jako zvířátka. Nemyslíme to však zle, jen připíjíme na ty krásné chvíle, co jsme spolu již prožili, a proto jsme se opili. Gréto, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná ženuška, je však pořádná divoženka. Přesto je to žena krásná, chytrá, milá, no prostě úžasná. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Gratulace k svátku pro Grétu nemusí být jen text či básnička, ale svá slova a pocity můžete vyjádřit i pomocí milého a veselého obrázku. Usnadnili jsme vám hledání a našli jsme pro vás obrázky, které se skvěle hodí pro tuhle příležitost. Jednoduše jej pošlete a pokud chcete, doplňte o srdečný text nebo básničku! 

Muž oslavující dnešní jmeniny Gréty.
tenor.com
Veselý žlutý panáček přející Grétě překrásný svátek.
tenor.com
Hezké blahopřání k jmeninám Gréty s veselými animovanými postavičkami.
giphy.com
Gratulace k svátku Gréty s oslavujícími muži, kteří jí přejí překrásný svátek.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejkrásnější na závěr!

Takové přáníčko k jmeninám Grétu rozhodně překvapí a moc potěší. Vyrobte oslavenkyni vzpomínku, na kterou se bude moct podívat i několik let zpátky.

Pokud nevíte zrovna jak na to, nemusíte se ničeho bát. Zabere to jen pár minut a nepotřebujete k tomu žádný speciální talent. Inspiraci můžete najít v tomhle videu.

Nezapomeňte přání z papíru doplnit o milý text nebo básničku.

Doufáme, že se bude blahopřání k jmeninám Grétě líbit.

Udělejte oslavenkyni její významný den krásnější! Nezapomínejte na to, že svátek slavíme jenom jednou za rok.

Tak co, které přání to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X