Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Iva na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. května a svátek slaví Ivo a Ivoš.

Pokud někoho s tímto speciálním jménem znáte, rozhodně na něj dnes nezapomeňte!

Právě milé přání k svátku Ivoši udělá ohromnou radost. 

Hodila by se vám ale malá kapička inspirace? 

S tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše milé básničky, originální texty a animované obrázky a vyberte to pravé přáníčko i vy.

Všechny gratulace jsou navíc zcela zdarma!

Tak honem do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Iva

Tyhle decentní a jednoduché gratulace k svátku zahřejí u srdce snad každého oslavence! Vůbec nekoukejte na to, jak moc se Ivo snaží vypadat jako tvrďák, protože milá gratulace je jistě to, po čem jeho srdce touží. Tyhle navíc vypadají nádherně v papírovém blahopřání, pokud byste k přání chtěli přidat i kousek sami sebe. Které si asi vyberete?

Náš milovaný Ivo, dnes je ten výjimečný den, který se opakuje jen jednou za rok, a tak se nezapomeň ujistit, že děláš všechno, co máš rád a kouzlí ti úsměv na tváři. Přejeme ti velkolepý svátek! S láskou …
Ivoši, posílám ti tohle přáníčko k jmeninám, abys věděl, že na tebe dnes myslím a doufám, že tvůj den bude naplněn vším, co je ti drahé. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přeje …
Ivoune, schovej se než přijdu, protože dneska ti budu zpívat tak z plných plic, že budeš doufat, že ses nikdy nenarodil! Dělám si srandu, ale i tak to pořádně oslavíme. Fantastický svátek ti přeje …
Náš drahý Ivo, srdečně ti přejeme, ať ti nadcházející léta přinesou moudrost, teplo, úspěch a taky radost. Ať ti ten tvůj úsměv na tváři zůstane navždy takový, jaký je! Všechno nejlepší k tvému svátku ti přejí …
Milý Ivo, přeji ti nejen jako člověku, kterého mám ráda, ale i jako člověku, jehož jmeniny si pamatuji i bez připomenutí kalendáře nebo telefonu. Moc si dnešek užij. Úžasný den ti přeje …
Ivošku, jsi můj nejvěrnější a nejmilejší přítel. Přítel jako ty je vzácný a absolutně k nezaplacení! Děkuji ti za krásné vzpomínky a ať jich máme ještě mnohem víc. Krásné jmeniny ti přeje …
Přání k svátku se srdcem z květin.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Láska je nejkrásnější emoce, kterou nám svět může nabídnout. A něco tak krásného a vzácného si musíme chránit! Ukažte Ivovi, jak moc ho milujete s těmito zamilovanými přáníčky!

Má lásko, zbožňuji na tobě, jak mě rozesmíváš, a každý den s tebou, je pro mě projevem radosti. Doufám, že máš dnes před sebou krásný den. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Můj milovaný Ivo, máš v sobě krásu, která si dokáže podmanit celý svět. Není divu, že jsem se do tebe tak rychle zamilovala! Přeji ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti svět může nabídnout a doufám, že budeme brzy spolu. S láskou tvá …
Ivo, když jsi přišel do mého života, přinesl jsi s sebou lásku a radost. Mám obrovské štěstí, i když trochu sobecky, že mám všechnu tu lásku a radost jenom pro sebe! Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Miláčku, i když už jsme toho zažili hodně tak doufám, že je to jen zlomek toho, co nás spolu čeká. Z celého mého srdce tě miluji a přeji ti nádherný svátek. Moc se na tebe těším, Ivoušku! S láskou tvá …

Na víkend se mnozí lidé těší už od momentu, co jim v pondělí ráno zazvoní budík. Když už konečně nastane, tak jim ho můžete udělat ještě krásnější díky přáním ke sladkému prožití víkendu.

Básničky k svátku pro Ivouše

S takovou gratulací rozhodně nešlápnete vedle, protože verše patří mezi ta nejoblíbenější blahopřání vůbec! Nemusíte je ani sami vymýšlet, protože tady najdete spoustu originálních veršů, které jsme my už za vás napsali. Stačí si jen vybrat tu básničku, kterou uděláte v tento den radost. 

Užij si ten dnešní svátek, neslavíš ho přece každý pátek, tak zapomeň na všechny problémy, a přeji ti, ať tvůj život je ráj na zemi. Ivo, všechno nejlepší k tvému svátku!
Hodně štěstí, pevné zdraví, dělej jen to, co tě v životě baví, krásný den si naplno užívej, k svátku přejeme ti u lásky vše nej. Ivoši, přejeme ti fantastický svátek!
Ivo já mám tě rád a vždycky mít budu, jsi ten, který vždycky zažene nudu, s tebou je svět barevnější a krásnější, proto k svátku přeji ti všechno nejlepší. Ivošku, ať máš dnes ten nejkrásnější den!
Všichni už to dávno ví, že dnes, Ivo, svátek máš. Proto přejeme ti ať přímo snový, celý den si uděláš! Přejeme ti báječné jmeniny, Ivo!
Přejeme ti, Ivoši, k svátku, ať se jenom skvěle máš, žádný stres, nedej bože hádku, chceme totiž, ať si jen užíváš. Moc si užij dnešní jmeninový den!
K svátku ti přejeme srdečně, ať se máš bezpodmínečně báječně, hodně štěstí, zdraví, prostě všeho, ať užíváš si života nádherného. Ivoši, všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky jsou nádherné, ale přece jen chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Ivoše vtipné? V tom případě by mohly být tyhle veselé rýmy přesně to, co hledáte. Výborně se hodí člověka, co má skvělý smysl pro humor a má rád pořádné poctivé oslavy!

Na svátek našeho drahého Iva, vypije se skoro hektolitr piva. Čeká na nás vskutku skvělá zábava, snad nás ráno nebude hlava. Ivo, pořádně oslav ten tvůj svátek!
K svátku, ty náš Ivošku, přejeme ti pravou divošku. Ať máš radost se za ní z práce vracet, a ona ti ukáže, jaké je to mít znovu dvacet! Přejeme ti ten nejpěknější svátek, Ivouši!
Lásku, štěstí a mnohem víc, přejeme ti k srdečně k svátku. Dnes však užívej si bez hranic, jak s koktejlem na lehátku. Ivoši, přejeme ti krásný den!
Uděláme ti oslavu, která ti vyrazí dech, ale opovaž se pak padat na schodech. Už se nám chladí na víno sklenice, dej si však pozor, ráno chodí opice. Ivo, přejeme ti ten nejlepší svátek vůbec!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že nemusíte posílat ani básničku či dlouhý text, protože pogratulovat můžete i obrázkem? Pokud jste animovaná přáníčka ještě nikdy neposlali, tak k tomu dnes máte perfektní příležitost. Vyberte si ten obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte jej a gratulaci máte na světě!

GIF gratulace k svátku s oslavující kočkou.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s oslavujícími lidmi.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenou dámou.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s obrovskými konfety.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S tímto blahopřáním k jmeninám Ivoši ukážete, že vám na něm skutečně záleží. Zabere vám to sice maličko déle než poslat jen obyčejné přáníčko, ale o to větší radost mu uděláte. S inspirací a přípravou vám pomůže tohle krásné video. Do hotového blahopřání pak už jen stačí dopsat všechno, co máte zrovna na srdíčku. Tak hurá do práce!

Zajímavosti o jméně Ivo

Ivo je jednoduché a praktické jméno zřejmě germánského nebo keltského původu.

Jméno bylo odvozeno od německého slova „iv“, resp. keltského „íwé“ s významem „tis“.

Domáckými podobami jména jsou Ivoš, Ivouš, Ivošek, Ivka atd. 

Ivo se vyskytuje i ve slovenštině, také v němčině, angličtině, italštině nebo švédštině.

V České republice jej nosí 17616 mužů, což je vskutku silné zastoupení!

Významným nositelem je například zpěvák Ivo Jahelka, písničkář Ivo Cicvárek nebo klavírista Ivo Kahánek.

Doufáme, že jste oslavenci udělali takovou radost jako vy nám, když čtete naše články.

Nezapomeňte nám dát vědět, jaké blahopřáním k svátku Ivu rozzářilo den!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X