Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bena na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Benjamínovi s radostí a v naprosté pohodě. 

Bojíte se, že bude vaše gratulace tuctová? Jste nervózní, protože nevíte, co napsat? 

Už nemusíte! S našimi texty, obrázky i gify oslavence ohromíte. 

Gratulace ke jmeninám Benjamínovi

Chystáte se poblahopřát muži jménem Benjamín, ale nevíte, jaká slova přesně použít? 

Inspirujte se následujícími větami a vyberte takovou, která se nejvíce blíží tomu, co chcete oslavenci poblahopřát! 

Přeji ti ke jmeninám vše nejlepší! Nechť tě v životě provází pouze milost, prosperita, štěstí a ty nejlepší okamžiky, strávené ve společnosti rodiny a přátel.
Kéž ti tento den přinese nečekané požehnání a nekonečnou radost, a to i do dalších dní. Všechno nejlepší k svátku!
Je tu další oslava tvého svátku a já pevně doufám, že si nejen ji, ale celý den užiješ podle svých představ. Mám tě rád/a a přeji ti krásné jmeniny!
Dnes slavím s tebou, protože jsi můj nejlepší přítel a já obdivuji s jakou hrdostí umíš své jméno nosit. Buď stále sám sebou, protože jsi skvělý! Vše nejlepší k svátku, Beny!
Doufám, že tvůj svátek odstartuje novou etapu života, která bude plná lásky a všech radostí, které si jen umíš představit. Vše nejlepší!
Krásný sváteční den ti přeji! Slibuji, že ve mě budeš mít stále skvělého/skvělou a věrného/věrnou přítele/přítelkyni!
Stát se tím, kým jsi dnes, vyžadovalo hodně úsilí a sebezapírání. Ty jsi to ale zvládl a já jsem na tebe neskutečně hrdý/á! Vše nejlepší ke krásným jmeninám, Benjamíne!
Chci ti popřát, aby byl tvůj život požehnaný, krásný a aby ti Bůh posypal tvé cesty štěstím a radostí. Krásný sváteční den!
Jsi nejen o rok starší, ale také o rok moudřejší. Užij si dnešní oslavu svého jména, protože si to zasloužíš. Zasloužíš si klid, pohodu a jen dobré lidi kolem sebe. Všechno nejlepší!
Doufám, že ti tento den přinese štěstí a nekonečnou radost. Doufám, že budeš zažívat pokoj a klid, a to po všechny dny tvého života. Všechno nejlepší k svátku. Jsem šťastný/á, že tě mám ve svém životě!
Jsi skromný, krásný a vtipný člověk. Prosím, neměň se! Krásné prožití jmenin, Bendži!
Rok uplynul a ty slavíš další jmeniny. Rád bych ti popřál/a nezapomenutelnou oslavu tvého svátku a spoustu pozitivní energie. Vše nej, kamaráde!

Při tvorbě své gratulace můžete najít inspiraci také v narozeninových přáních pro muže. Prozkoumejte je!

Krátká přáníčka

Nemáte rádi dlouhé texty? 

Víte o oslavenci, že má rád stručnost?

Využijte našich krátkých blahopřání a popřejte jednoduše. 

Slavíš další svátek a s tím také další rok na tomto světě. Ale nic si z toho, že stárneš, nedělej. Já stárnu taky. Vše nej!
Rada pro dnešní den? Usmívej se na každého, kdo ti dnes popřeje, i když ti to přání bude připadat trapné. Krásné jmeniny!
Kalorie v alkoholu, v den oslavy svátku, se nepočítají. Tak se těš na spoustu kalorií dnes večer. Pojďme slavit! Vše nej, kámo!
Kolik svátků jsme už spolu oslavili? Myslím, že je to oficiální – jsme nejlepší přátelé. Krásné prožití svátečního dne ti přeji!
Nemysli na to, kolikátý svátek jsi už oslavil. Mysli na to, jak moc jsi za tu dobu zmoudřel. Všechno nejlepší k svátku, Beny!
Všechno nejlepší k svátku! Trvalo ti spoustu let, než jsi začal vypadat takhle sebevědomě a dobře. Jen tak dál!
Nejsi jen můj nejlepší kamarád, jsi nejlepší kamarád na světě. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Už tak dlouho mě těší tvá společnost na tomto světě. Děkuji, že jsi přišel do mého života. Krásné jmeniny!
Každý bezva člověk má ještě bezvadnějšího kámoše. Ty jsi ten nejlepší! Krásné prožití jmenin!
Všechno nejlepší k svátku mému nenahraditelnému Benjamínkovi!
Vzdálenost není nic pro člověka, který pro mě znamená všechno. Doufám, že příští jmeniny už oslavíme spolu. Všechno nejlepší!
Přeji ti, aby se ti splnilo vše, po čem tvé srdce touží. Krásný sváteční den, Beny!

Další krátká blahopřání najdete také v anglických svátečních textech. Nechte se inspirovat!

Srandovní blahopřání

Poblahopřejte Benjamínovi k svátku s humorem! 

Vyberte si některou z našich srandovních vět a rozveselte oslavence v den jeho jmenin.

Pohled na tebe mě naplňuje nadějí, že i když člověk oslaví už asi stý svátek, může pořád vypadat dobře. Všechno nejlepší!
Říká se, že když se v den svých jmenin podíváš do zrcadla, uvidíš se mladší a krásnější. No, myslím, že ve tvém případě to platit nebude, ale zkus to. Krásné jmeniny, kámo!
Na to, jak dlouho už spolu slavíme jmeniny, vypadám fakt dobře. Ehm, no, ty taky. Krásné prožití svátečního dne!
Na zdraví muže, který má už tak dlouho šedivé vlasy, že už si ani nepamatuje, jaká je jejich původní barva. Všechno nejlepší k svátku, Beny!
Dnes máme, chlape, nad čím žasnout. Třeba nad tím, jak dlouho už slavíš jmeniny. Tak ať jich ještě spoustu oslavíš. Všechno nejlepší!
Jsi muž, jehož přítomnost dělá lidem radost. Díky, že nám připomínáš, jak skvěle vypadáme. Všechno nejlepší, Benjamíne!
Pohled na tebe, Bendži, mi připomíná jednodušší časy. Třeba období, kdy ještě nebyla elektřina. Všechno nejlepší k svátku, starouši!
My to víme. Ty s každým dalším svátkem nestárneš. Ty moudříš. No, mysli si to dál. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Někdy mám pocit, že jsi tady s námi odjakživa. Ano, myslím tím celé lidstvo.
Připíjím na to, aby ti vlasy z čela začaly ustupovat pomaleji. Krásný sváteční den, Beny!
Kašli na to, že máš každým rokem o pár vrásek víc. Hlavně, že jsou ty sladkosti na světě. Jez a pij, co hrdlo ráčí. O to tady jde. Krásné prožití jmenin!
Ať ti slunce svítí na cestu po celý tvůj život. Se sluncem jste přeci kamarádi – jste asi tak stejně staří. Nic si ze svého věku nedělej. Brečet můžeš až na narozeniny. Krásné jmeniny!

Inspiraci pro vytvoření legrační gratulace, můžete najít také ve vtipných blahopřáních k narozeninám. Prohlédněte si je!

Přání k svátku Benjamínovi z lásky

Zamilovali jste se do Benjamína? 

Chcete mu na jeho jmeniny vyznat lásku? 

Chcete mu připomenout, jak moc pro vás tento muž znamená? 

Jen směle do toho! S našimi přáníčky vám to půjde snadno.

Říká se, že když jste obdaření nejsladším milencem na světě, máte největší poklad života. Miláčku, děkuji ti, že jsi největším pokladem mého života. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku úžasnému muži, kterého miluji od hlavy až k patě! Miláčku, kéž tě v životě nic neoddělí od opravdového štěstí. Užij si svůj den!
Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje. Jsi pro mě absolutně ten pravý, protože tvé srdce zpívá píseň, kterou slyší to mé a umí na ni tancovat. Bůh tě skutečně seslal z nebe, abys mi přinesl ráj na zemi. Miluji tě!
Posílám ti přání k svátku, miláčku! Mám neuvěřitelné štěstí, že mám po svém boku krásného, úžasného, chytrého a soucitného chlapa, jako jsi ty. Miluji tě a navždy ti budu stát po boku.
Den strávený ve tvém náručí mě příjemně uklidňuje. Způsobuje, že zapomínám na spoustu životních starostí a místo toho se soustředím na to, abych žila přítomným okamžikem s tebou. Děkuji ti, že sis mě vybral, zlatíčko. Všechno nejlepší ke jmeninám. Ať se smutek nikdy nepřiblíží tvému srdci!
Přeji radostné jmeniny opravdové lásce mého života, která udržuje mou duši šťastnou a živou. Být s úžasným miláčkem, jako jsi ty, je úplný ráj!
Ať ti tyto jmeniny přinesou absolutní štěstí, které potrvá až do konce časů. Musím ti říct, že naše dosavadní společná cesta byla úžasná i poučná. Na další společné roky, lásko! Vše nejlepší!
Přeji ti výjimečný den plný krásy, lásky a blaženosti. Jsi moje všechno. Moc tě miluji, zlatíčko a přeji ti všechno nejlepší!
Miláčku, ty jsi důvod, proč se mé srdce každý den raduje. Kéž štěstí, které mi přinášíš, dnes vstoupí také do tvého srdce a už nikdy neodejde. Všechno nejlepší!
Rozhovory s tebou mají úžasně povzbuzující účinek na mou mysl, ducha, duši i tělo! Jsem vděčná, že mám muže, který se spojuje s mými nejniternějšími myšlenkami a touhami. Přeji ti, aby tvé jmeniny byly stejně požehnané a krásné jako naše láska.
S tebou po boku chci vždy zkusit něco nového, protože s tebou se nebojím ničeho. Náš vztah je živoucím důkazem krásných výsledků opravdové lásky. Děkuji ti, že mi takovou lásku dopřáváš zažít. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Přeji ti naprosto nebesky úžasné jmeniny! Jsi král mého srdce. Tato hodnost nespočívá v tom, co máš, ale ve zlatém srdci, odvaze, kterou máš a v ohromující osobnosti. Miluji tě a děkuji, že je mi s tebou tak nádherně.

Prohlédněte si také zamilovaná narozeninová přání, ve kterých můžete najít nápad pro svou gratulaci!

Sváteční gratulace pro děti

Také malí Benjamínkové budou rádi, když jim k svátku pošlete milé blahopřání. 

Použijte některou z našich roztomilých vět a udělejte malému oslavenci hezčí den.

Všechno nejlepší ke jmeninám dítěti, které miluje brokolici víc než karamelky a zeleninu víc než bonbony. Že je to tak? 😀 Vše nejlepší, Beníčku!
Dnes je významný den v roce, kdy si smíš dělat téměř všechno a nikdo ti v tom nebude bránit. Užij si super šílené jmeniny! Blázni a neboj se zkoušet nové věci. Všechno nejlepší!
Přání, které dnes vyslovíš, se ti splní. Tak se neboj přát si velké věci a jdi hrdě za jejich splněním. Všechno nejlepší, chlapečku!
Jmeniny slaví dnes někdo velmi výjimečný. Ať máš fantastický den plný zábavy a skvělých zážitků, na které budeš dlouho vzpomínat. Všechno nejlepší!
Jmeniny jsou tou nejlepší záminkou k tomu, abychom si sedli a pustili si všechny filmy, které máš rád. Dnes je výběr čistě na tobě. Krásné prožití jmenin, Benjamínku!
Dnes jsi král! Chovej se k nám jako ke svým poddaným a dopřej si tu nejúžasnější oslavu svátku. Krásné jmeniny!
Zapomeň dnes na domácí úkoly a hraj spoustu her. Užij si dnes spoustu zábavy. Vše nejlepší ke jménu Benjamín!
Dneska slavíš svátek a můžeš se teda rozšoupnout. Ještě ale nejsi plnoletý, tak co kdybychom si zašli na tu nejlepší pizzu na světě? Krásné jmeniny!
Čas tak rychle letí. Je to nedávno, co jsme slavili tvůj svátek naposledy a tvé jmeniny jsou tady zase. Prosím, nevyrůstej tak rychle. Ať je každý den tvého života stejně výjimečný, jako ty, Benjamínku! Vše nej!
Dnes slavíme tvůj svátek, i když jsi celý rok zlobil. Přesto tě ale milujeme. Všechno nejlepší tomu nejzlobivějšímu, ale nejúžasnějšímu klukovi na světě!
Přeji ti ke jmeninám tolik zmrzliny a jiných dobrůtek, kolik jen můžeš sníst. Krásné jmeniny, mrňousku!
Gratuluji ti! Dnes je tvůj výjimečný den a já ti přeji, aby se ti jen dařilo, protože si zasloužíš to nejlepší. Ať se ti daří dnes a celý život. Krásný svátek ti přeji!

Chcete ještě více přání pro děti? Možná najdete, co hledáte, v přáních ke Dní dětí.

Obrázky a gify k svátku

Použijte ke svému textu obrázek a uvidíte, že se vaše gratulace bude mezi ostatními vyjímat. 

Obrázek vaši gratulaci rozzáří a udělá ji mnohem zábavnější a zajímavější. 

Začněte vybírat!

Přání k svátku Benjamínovi na pozadí šípkového keře s červenými plody.
zdroj: unsplash.com
Vánoční dárek s vázou plnou jehličnatých větviček s přáním pohodového dne.
zdroj: unsplash.com
Zasněžená alej podél vody s přáním všeho nejlepšího k svátku Benymu.
zdroj: unsplash.com
Cukroví ve tvaru hvězdiček s přáním krásného prožití svátečního dne.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Beníkovi na pozadí svíčky a jehličnatých větviček.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další oblíbená obrázková přání ke jmeninám!

Sváteční gify

Obrázky jsou zajímavější, pokud se pohybují. 

Využijte moderních technologií a pošlete oslavenci vtipný pohyblivý obrázek. 

Kreslená pohyblivá animace s usmívajícím se chlapcem v modrém pyžamu, vytahujícím srdce z hrudi.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s chlupatou střapatou myškou, která se usmívá a nad níž létají srdíčka.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s tulícím se zamilovaným párem.
zdroj: giphy.com
Kreslené sváteční gif přání s medvídkem, srdíčky a nápisem I love you.
zdroj: giphy.com
Gif se třemi zpívajícími mimoni a nápisem It´s time to partyyyyy!
zdroj: giphy.com

Chcete ještě více obrázků? Prohlédněte si další sváteční gify!

Zajímavosti o jméně Benjamín

Jméno Benjamín pochází z hebrejského křestního jména Binyamin. V Bibli bylo toto jméno přiřazováno poslednímu Jákobovu synu. Svatý Benjamín je patronem kazatelů. 

Benům je přiřazováno číslo pět a nejvhodnějšími barvami jsou oranžová, zelená a žlutá. 

Tito muži mají dobré srdce, a pokud dávají na svou intuici, daří se jim. Spoléhají-li však na okolí, může se jejich život stát komplikovaným. 

Zdrobněliny a přezdívky pro Benjamína mohou být Bendži, Beny, Beník, Ben, Benjamínek a další. 

A kdy slaví svátek Benjamín? Muži tohoto jména oslavují jmeniny 7. prosince. 

Benjamínové slaví svátek v prosinci, tedy adventním čase. Spojte gratulaci k svátku s adventním přáním.

Přání k svátku Benjamínovi lze poslat poštou, ale můžete využít také moderní technologie a překvapit oslavence e-mailem, SMSkou, MMSkou nebo zprávou na sociální síti. 

Chcete-li vašemu textu dodat ještě větší šmrnc, přidejte k němu obrázek nebo originální pohyblivý gif. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X