Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Viktorii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. března a svátek slaví Viktorie. 

Máte nějakou ve svém okolí? A už jste jí popřáli? 

Milé přání k svátku Viktorii vykouzlí úsměv na rtech. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přání i vy. 

Všechna přáníčka jsou volně ke stažení, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Viktorii

Komu by se nelíbila veršovaná přáníčka! A co teprve ta, která jsou přímo na míru oslavenkyni. Takových gratulací tady najdete hned několik, stačí si jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce.

Svátek slaví dneska moje milovaná Viktorie, už jí běžím vybrat dárek do parfumerie. Už se moc těším, až to s tebou oslavím, a připijeme si vínem ledovým. Viki, přeju ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše milovaná holka, v kalendáři vidím jméno Viktorka. Ať se ti splní vše, co si jen přeješ, a ty se stále jen vesele směješ. Viktorie, přejeme ti kouzelný svátek!
Přejeme ti krásný svátek, naše milá Viky, snad bude tvůj den naplněn nádhernými okamžiky. K tomu přejeme ti lásku a taky zdraví, ať tě život stále baví. Viktorie, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Už balím dárek do folie, svátek má totiž moje nejdražší Viktorie. Dáme si spolu i něčeho dobrého skleničku, zatím ale posílám jen tuhle básničku. Viki, přeju ti úžasné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, moje milá Viktorie, to bych ti měl dát čokoládu a lilie. Zatím posílám jen tuhle básničku, ale neboj, osobně dostaneš bonboniéru i tu kytičku. Viktorko, přeju ti nádherné jmeniny!
Viktorie, dneska je tady tvůj sváteční den, ten je v roce jen jeden. Doufáme, že se dneska jak se patří pobavíš, a tvé jmeniny skvěle oslavíš. Viktorko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chtělo by to něco trochu veselejšího a neformálního? Pokud je Viktorie vaše kamarádka, která se ráda baví a směje, budou tyhle verše to pravé. Ukážete jí nejen, že na ni myslíte, ale taky ji pobavíte.

Svátek dneska slaví Vikuška, tak přece nebudeš sedět doma jako myška. Večer se bude pít a hrát hudba hlasitá, musíme to oslavit dosyta. Viktorko, přejeme ti nádherné jmeniny!
To zase budou skvělé historky, když se slaví jmeniny naší Viktorky. Zpívat budeme tak, že nás uslyší celá ulice, a celý večer budou cinkat sklenice. Viki, přejeme ti skvělá svátek!
Čeká nás zase mejdan veliký, svátek totiž slaví naše Viky. Zase ale nedávej si moc vína, ať ráno nehlásí se kocovina. Viktorko, přejeme ti báječné jmeniny!
Je tady svátek naší Viktorky, zveme tě na pivo a hranolky. K tomu dáme si pak i panáka a taneček, musíme přece pořádně oslavit ten sváteček. Viki, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dárková kytice k svátku z růžových tulipánů.
zdroj: bloomsybox.com

Klasická přání k svátku pro Viktorii

Občas jsou to právě tradiční a milá blahopřání, co potěší nejvíce. Ať už oslavenkyně vaše dcera, kolegyně, kamarádka a nebo manželka, tady si jistě vyberete to přání, které udělá v tento den velkou radost.

Naše milá Viktorie, dneska je tady tvůj významný den a my ti chceme z celého srdce popřát mnoho radosti, úspěchů, lásky a nádherných chvil s rodinou a přáteli. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Viktorie, ten čas letí jako splašený a jsou tady opět tvoje jmeniny. Jako každý rok ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a taky radosti. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Viki, za celou naši rodinu ti přejeme mnoho úspěchů, lásky, zdraví, pohody a taky spousty splněných přání. S láskou …
Naše nejdražší Viktorko, dneska ti sice nemůžeme pogratulovat osobně, ale i tak ti přejeme z celého srdce jen to nejlepší. Moc si užij dnešní svátek!
Viktorie, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti přejeme aby se ti tento den vydařil tak, jak sis ho představovala a vysnila. Skvělé jmeniny ti přejí …
Milá Viktorie, doufáme, že si dnešní sváteční den pořádně užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Až se potkáme, tak si musíme spolu dát alespoň malý přípitek. Ty nejlepší jmeniny ti přejí …
Drahá Viktorko, přejeme ti spoustu úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě a také aby tě stál provázela jen dobrá nálada a štěstí. S láskou …
Milá Viki, z celého srdce ti přejeme ten nejkrásnější svátek! K tomu ti přejeme taky moře lásky a miliony splněných přání! Moc si užij tento jmeninový den!

Chcete vašim blízkým popřát krásnou dobrou noc, ale zrovna vás nic originálního nenapadá? U nás najdete spoustu inspirace na krásná přání na dobrou noc!

Obrázkové GIF gratulace

Už jste někdy posílali k jmeninám obrázek? Taková blahopřání k svátku Viktorii jistě rozveselí. GIFy už nemusíte nikde hledat. Dali jsme dohromady ty pohyblivé obrázky, které se ke svátku skvěle hodí. Stačí si jen vybrat ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat. Hotovo!

Viki, dneska to pořádně oslav!

GIF přání k svátku oslavující holka.
zdroj: giphy.com

Viktorko, posílám ti tanečníka k svátku!

GIF přání k jmeninám borec v leopardích trenkách.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku oslavující skupinka holek.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj s oslavami!

GIF blahopřání k jmeninám ospalé kočky s party čepicemi.
zdroj: giphy.com

Tak na zdraví, Viktorie!

GIF blahopřání k svátku borec se skleničkou Aperolu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Z takového blahopřání k jmeninám Viktorii padne brada! Protože přáníčko, které vyrobíte sami má mnohem větší váhu než to, které se dá koupit v papírnictví. A to za těch pár minut tvoření přece stojí! Pro inspiraci jsme našli tohle krátké video, kde najdete i postup krok za krokem. Hotové přáníčko pak už jen stačí doplnit o vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Viktorii líbit?

Doufáme, že ano a že jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou do roka, tak jí určitě popřejte.

Zajímavosti o jméně Viktorie

Tohle jméno v České republice nosí 13 687 žen a řadí se tak na 79. příčku oblíbenosti. Jeho obliba začala prudce růst po roce 2000. 

Jméno pochází z latiny a můžeme ho vyložit jako „vítězství” či „vítězka”. 

V angličtina jméno známe jako Victoria, stejně tak jako v němčině či švédštině. Ve Francii najdeme podobu jména je Victoire, v Itálii Vittoria, ve Španělsku Victoria, v Rusku Viktorija, v Maďarsku Viktória a v Polsku jako Wiktoria.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X