Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Květu na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 20. června a jmeniny slaví Květa. 

Pokud nějakou znáte, tak jí určitě popřejte. 

Milé přání k svátku Květu potěší. 

Nevíte si ale rady s tím, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé i vy. 

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Květu

S takovým blahopřáním jistě nešlápnete vedle. Verše jsou velmi oblíbenou formou gratulace již dlouhé roky a to naprostým právem. Jistě tady vyberete ten pravý ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, maminka a nebo manželka.

Jsou tady jmeniny naší Květy, snad ti udělají radost tyhle milé věty. Lásku, zdraví a taky pohodu ti přejeme, a moc ti k tvému svátku blahopřejeme. Květo, přejeme ti báječný svátek!
Svátek dneska slaví naše milovaná Květa, tak musíme troubit tohle přání do světa. Jen to nejlepší ti v tento významný den chceme přát, snad tě bude tohle přáníčko na srdci hřát. Květo, užij si dnešní jmeninový den!
V kalendáři vidím jméno Květa, my jí přejeme ať je spokojená a stále rozkvétá. K tomu posíláme jí na čelo pusu, velkou jako dveře autobusu. Květo, přejeme ti úžasné jmeniny!
Je tady svátek naší milované Květušky, my jí přejeme aby si užívala život plnými doušky. K tomu ať je stále veselá a na svět se usmívá, a vyjde já vše, na co se jen podívá. Přejeme ti nádherný jmeninový den, Květo!
Jmeniny dneska slaví všechny Květušky, jen to nejlepší jí přejí kámošky. Hlavně ať je spokojená a nikdy já nic neschází, a jen štěstí a pohoda ji životem provází. Květo, přejeme ti úžasný svátek!
Po roce je tady zase svátek naší skvělé Květule, přejeme jí to nejlepší jako minule. Hlavně lásku, pohodu a taky spoustu zdraví, a tak ať tento významný den pořádně oslaví. Květo, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Myslíte, že by vaši oslavenkyni více potěšilo přáními s trochou vtipu? A na to jsme mysleli a takových vtipných svátečních blahopřání tady najdete celou řadu. Výborně se hodí pokud je Květa vaše kamarádka která se ráda baví, směje a nezkazí žádnou legraci.

Dnešní oslava bude pěkně rozjetá, aby ne, když svátek slaví naše skvělá Květa. Dáme si spolu přípitek a pak si spolu střihneme taneček, a na parketě budeme natřásat zadeček. Přejeme ti úžasné jmeniny!
Jmeniny slaví naše milá Květa, to bude největší oslava tohoto léta. Už se nám pro tebe v lednici chladí bublinky, ale zase pozor, ať nás z toho ráno nebolí hlavinky. Květo, přejeme ti úžasný svátek!
Dneska tady jsou jmeniny naší Květušky, to se zase bude pít víno plnými doušky. Zase ale nepij moc toho vína, ať tě ráno nepřepadne kocovina. Užij si dnešní sváteční oslavu, Květo!
Večer tvůj svátek pořádně oslavíme, milá Květule, nejsi přece žádná stará škatule. Tak večer nahoď nějaký party obleček, a dáme si spolu panáka i taneček. Květo, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Oslavující holky se skleničkou bublinek v ruce.
zdroj:1.bp.blogspot.com

Klasická přání k svátku pro Květu

Občas jsou to právě milé a jednoduché gratulace, co udělají tu největší radost. Dali jsme dohromady taková přáníčka, která zahřejí u srdce a poví oslavenkyni to, jak moc ji na vás záleží. Vybranou gratulaci můžete poslat jako textovou zprávu a nebo jej napsat na papírového blahopřání.

Milá Květo, nemusíš se bát, že bychom na tvoje jmeniny letos zapomněli. Myslíme na tebe už od rána a chceme ti co nejsrdečněji popřát nádherný sváteční den! S láskou …
Naše milovaná Květo, rok utekl jako voda a po roce tady zase máme tvůj jmeninový den! Chceme ti k němu z celého srdce popřát úspěchy jak v osobním, tak i pracovním životě a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Květuško, k tvému dnešnímu svátku ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, nádherných okamžiků, zdraví a k tomu taky kopec štěstí. Báječný jmeninový den ti přejí …
Naše nejdražší Květuško, dneska nás od sebe dělí velká dálka a my ti k tvým jmeninám nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Pořádně to dneska oslav a užij si tento výjimečný den!
Milá Květo, doufáme, že si dnešní významný den užiješ a taky oslavíš s těmi, kteří jsou tvému srdci nejbližší. K tomu ti přejeme taky moře lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. S láskou …
Naše drahá Květo, z celého srdce ti chceme popřát spoustu lásky, zdraví, nádherných okamžiků a taky milion splněných přání. Máme tě moc ráda a myslíme na tebe! Báječný svátek ti přejí …
Přejeme ti nádherné jmeniny, naše milovaná Květo! Hlavně ať jsi stále jen veselá, usměvavá, zdravá a hlavně šťastná. Ten nejkrásnější sváteční den ti přejí …
Nejdražší Květo, za celou naši rodinu ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy ve všem dařilo, aby se ti vyhýbalo všechno špatné a ty se na svět stále tak spokojeně usmívala, jako to děláš teď. Nádherný sváteční den ti přejí …

Chcete své drahé polovičce poslat nádherný zamilovaný vzkaz? Z těchto láskyplných přáníček si jistě vyberete i vy!

Obrázkové GIF gratulace

Nezaujala vás řádná z básniček a klasických textů? Blahopřání k svátku pro Květu může být i obrázkové! Našli jsme ty pohyblivé obrázky, které se pro tento významný den skvěle hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání je velice snadné, vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Ať dnešní oslava stojí za to, Květo!

GIF přání k svátku oslavující lidi na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Květuško!

GIF přání k svátku oslava s hromadou konfet v obchodě.
zdroj:giphy.com

Květuško, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!

GIF přání k jmeninám oslava zvířátek s dortem.
zdroj:giphy.com

Už ti letí pusa k svátku, naše milá Květuško!

GIF blahopřání k svátku červený plyšák posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Květo!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek několika lidí s červeným vínem.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Květu rozhodně ohromí! Bude jí totiž hned jasné, že je pro vás jedinečná, když jste jí dárek vyrobili sami. Nemusíte se bát, zvládnete to i když to bude vaše premiéra, nic složitého na tom totiž není. S inspirací a návodem vám navíc pomůže tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak už jen stačí doplnit vaše srdečné věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Květu líbila a že jí tento den uděláte hezčí a příjemnější.

Svátek máme jen jednou za rok, tak si na oslavenkyni udělejte chvilku a pošlete jí alespoň rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Květa

Jméno Květa u nás nosí 7608 žen a tím se řadí na 100. příčku oblíbenosti. Tohle jméno bylo velmi populární především v minulosti, ale od 80. let minulého století začala jeho obliba prudce klesat. 

Tohle ženské jméno je slovanského původu, dříve bylo pouze domácí verzí jména Květoslava. Dneska je to však už považováno za samostatné jméno. 

Jméno je také považováno za latinskou obdobu jména Flora, které můžeme vyložit jako „kvetoucí“, „květinová“, „květinami oslavovaná“ nebo „ta, která oslavuje květ“. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X