Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Leška na jednom místě. Vyberte si!

Přání k svátku Leškovi s našimi tipy napíšete jednoduše a rychle! 

Nemáte čas na dlouhé přemýšlení, nebo vás jednoduše nenapadá, co byste oslavenci popřáli? 

Nedaří se vám své myšlenky vložit na papír, ale přesto to nevzdáváte? 

Inspirujte se našimi texty a obrázky!

Gratulace ke jmeninám

Jmeniny jsou jedním z důležitých dnů každého člověka, proto si dejte na výrobě přáníčka záležet. 

Nenapadá vás žádný vhodný text? Nevadí! Mezi našimi tipy si jistě vyberete.

Lešku, všechno nejlepší k svátku! Ať se stane cokoliv, vždycky budu tvůj fanoušek číslo jedna! Přeji ti další rok, který bude skvělý.
Kamaráde, všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že tvůj den bude stejně výjimečný jako jsi ty. Mám to štěstí, že tě mohu nazývat svým přítelem. Děkuji!
Děkuji ti, Leši, že jsi tu vždycky byl a podal mi pomocnou ruku, když jsem to potřeboval/a. Doufám, že ti dnešní den přinese spoustu lásky, štěstí a úsměvů! Krásné prožití jmenin!
Vždycky jsi byl ten nejpodpůrnější a nejpřátelštější kamarád na světě. Všechno nejlepší k svátku, Lešku! Jsi opravdu jedinečný.
Lešíku, přeji ti krásné prožití svátečního dne! Doufám, že ti nadcházející rok přinese zatím nejzajímavější dobrodružství. Oslavuj dnes jako by nebylo zítřka!
Přeji krásný sváteční den mému nejlepšímu příteli! Kéž bude tvá letošní oslava tou největší a nejzářivější. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Dnešek je celý o tobě, Lešku! Tak to nezapomeň oslavit a užij si to! Zavzpomínej si na to, co jsi v životě zažil, a já věřím, že to jsou jen krásné vzpomínky. Přeji ti vzrušující den a skvělý rok před sebou.
Všechno nejlepší k svátku, Lešku! Jsi úžasný kamarád a starostlivý a pozorný manžel. Vidím, jak krásně se staráš o svou rodinu, a to je velmi cenné. Přeji ti skvělou oslavu jmenin. Opravdu si ji zasloužíš!
Přeji ti nádherné prožití jmenin! Jsi tu pro mě od prvního dne, co jsme se poznali, a zasloužíš si prožít nádherný sváteční den. Přeji ti vše nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Přeji ti úžasný den, na který nikdy nezapomeneš a následující rok plný úžasných zážitků a skvělých příležitostí.

Chcete ke jmeninám poblahopřát svému tatínkovi a rádi byste tomu přizpůsobili svou gratulaci? Vybírejte z úžasných přání k svátku pro taťku!

Přání k svátku Leškovi z lásky

Jmeniny jsou jednou z událostí, na kterou by oslavencovi blízcí neměli určitě zapomenout. 

Ukažte oslavenci, že na něj myslíte, a to o dost víc než ostatní gratulanti. 

Vyznejte Leškovi ve své gratulaci lásku!

Líbí se mi nápad strávit letošní jmeniny s tebou. Co děláš všechny ostatní jmeniny? Miluji tě, lásko a přeji ti všechno nejlepší!
Každý rok s tebou je lepší a lepší, Lešečku. Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo naprosto otřásá mým světem!
I když spolu dneska nemůžeme být osobně, věř mi, že na tebe myslím a cítím obrovskou lásku v srdci. Doufám, že o tvých příštích jmeninách budeme spolu. Miluji tě a přeji ti nádherný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku, lásko moje! Doufám, že dostaneš všechno, po čem tvé srdce touží, protože to mi dáváš ty. Miluji tě!
Díky, že ses narodil, zlatíčko! Díky tobě je svět lepší a díky tobě je můj svět úplný. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Všechno nejlepší ke jmeninám muži, který mě každý den dělá šťastnou. Jsi ten nejúžasnější muž, kterého jsem si ve svém životě mohla přát!
Chci, aby byl tvůj sváteční den tím nejlepším ze všech. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě, protože si zasloužíš jen to nejlepší, miláčku! Vše nej!
Dnes ti řeknu totéž, co ti řeknu, až ti bude 100 let: Jsi láska mého života! Miluji tě a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Otázka nezní, zda jsi ten nejúžasnější muž, jaký se kdy narodil, ale čím jsem si tě já zasloužila. Děkuji, že jsi, jaký jsi. Prosím, nikdy se neměň! Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Jsi skutečný gentleman a já jsem opravdu šťastná, že se mohu nazývat tvou. Miluji tě a udělám vše pro to, aby byly tvé jmeniny těmi nejúžasnějšími, které jsi kdy zažil. Všechno nejlepší!

Chcete ještě více gratulací ke jmeninám z lásky? Pusťte se do čtení!

Náboženská blahopřání

Je Lešek věřícím mužem? Chcete tomu přizpůsobit svou gratulaci? 

Vybírejte z našich originálních křesťanských blahopřání!

V den, kdy ses narodil, jsme se všichni, co tě známe, stali požehnanými. Jsem moc rád/a, že s tebou mohu oslavit dnešní jmeniny. Všechno nejlepší k svátku, Lešku!
Jsi skutečným zázrakem! Všechno nejlepší k jmeninám někomu, koho v tento a každý další den pohání víra a láska ke Kristu.
Tvá duše je pro mě vzácná a já ti k tvým jmeninám přeji všechna požehnání, která ti Bůh může dát. Mám tě rád/a!
Děkuji Ježíši, že tě přivedl na tento nádherný svět. Jaký je úžasný, když v něm máme tak vzácnou duši, jako je ta tvoje. Krásné jmeniny, drahoušku!
Udělej si v den svých jmenin čas na počítání svých požehnání a zapomeň na počítání kalorií. Pochutnej si na všech dobrotách, které máš rád. Vše nejlepší k svátku, Lešku!

Nevybrali jste si z uvedených gratulací? Podívejte se tedy na další zajímavá křesťanská sváteční blahopřání!

Obrázková přáníčka a sváteční gify

Ať už se rozhodnete gratulaci vytisknout a předat osobně, nebo ji poslat elektronicky, můžete ji oživit obrázkem s tematikou měsíce, ve kterém má oslavenec svátek. 

Stahujte obrázkové gratulace úplně zdarma a udělejte Leškovi radost!

Přání úžasných jmenin Leškovi na pozadí zajímavé červené květiny.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Leškovi na pozadí hvězdné oblohy nad jehličnatým lesem.
zdroj: unsplash.com
Stín bicyklu na antuce s přáním nádherným jmenin Leškovi.
zdroj: unsplash.com
Poděkování a gratulace k svátku Leškovi na pozadí rozkvetlých bílých květin.
zdroj: unsplash.com
Gratulace k svátku Leškovi na pozadí červené oblohy při západu slunce.
zdroj: unsplash.com

Chcete své blahopřání ještě více okořenit? Pogratulujte některou ze svátečních básniček.

Sváteční gify 

Kreslený gif se srnkou s narozeninovou čepičkou, která sfoukává svíčky na dortu.
zdroj: giphy.com
Kreslený sváteční gif s partou tancujících, slavících a usmívajících se žen.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace s relaxujícími psy různých ras u bazénu.
zdroj: giphy.com
Černobílý kreslený pohyblivý obrázek s hrajícím rádiem.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku se dvěma kreslenými smějícími se sklenicemi piva s obličeji a nožkami.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Lešek

Jméno Lešek je slovanské polské mužské jméno, původně psané jako Lestko, Leszko nebo Lestek. Význam jména je vykládán jako “lstivý” nebo “stožár či sloup”

Leškům numerologie přisuzuje číslo sedm a jejich barvami jsou světlé barvy, převážně žlutá

Muži s tímto jménem jsou velice skromné, jemné a nenápadné osoby, které ale dokáží překvapit. Pokud je ubližováno jim nebo jejich blízkým, dokáží se v mžiku změnit z citlivých lidí v drsné a sebe prosazující se muže. 

Leškové jsou skvělí přátelé, a to bývá také důvod, proč nemají štěstí u druhého pohlaví, jelikož jsou vnímáni většinou jako kamarádi, a ne jako potencionální partneři. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Lešek mohou být Lešík, Leško, Lešíček, Léša a další. A kdy má svátek Lešek? Poblahopřát můžete oslavencům 3. června.

Podobným jménem je Aleš. Znáte nějakého? Poblahopřejte mu některou z gratulací ke jmeninám Alešovi.

Přání k svátku Leškovi můžete napsat jako holý text, ale můžete si stáhnout a předat oslavenci také některou z obrázkových gratulací, které text už obsahují. 

Chcete-li pogratulovat Leškovi elektronicky, můžete ke svému textu přidat pohyblivý gif, který jej pobaví. 

V neposlední řadě můžete oslavenci prostřednictvím blahopřání vyznat lásku, nebo mu popřát některým z náboženských přáníček. 

V každém případě buďte upřímní a vložte do blahopřání své srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X