Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Filipa na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. května a jmeniny slaví Filip. 

Znáte nějakého? Tak to mu určitě popřejte! 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Filipovi poslat? 

Nevadí, máme pro vás spoustu inspirace. 

Můžete vybírat z klasických textů, básniček a veselých obrázků. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Filipa

Rýmovaná přáníčka udělají radost snad každému oslavenci a s takovou gratulací určitě nešlápnete vedle. Najde se tady pro každého něco, ať už je oslavenec váš kamarád, bratr, kolega a nebo manžel. Na vás už jen bude vybrat tu, která se vám líbí nejvíce.

Dneska jsou tady jmeniny našeho Filipa, my mu přejeme aby byl zdravý jako řípa. Ať jsi jen spokojený a starosti házíš za hlavu, a ty užiješ si pořádnou sváteční zábavu. Filipe, přejeme ti skvělý svátek!
Je tady svátek našeho Filipa, proto ti zpráva s přáním právě pípá. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu radosti, A aby sis nikdy nedělal žádné starosti. Filipe, přejeme ti báječné jmeniny!
Je tady svátek našeho Fíly, my mu přejeme spoustu lásky, štěstí a síly. Snad tě tohle přání bude u srdce hřát, a tobě se podaří vše, co si jen budeš přát. Filipe, přejeme ti úžasné jmeniny!
Po roce jsou tady jmeniny našeho Fíly, užívej si dneska každou chvíli. Ať tě tvým životem jen štěstí a láska provází, A tobě nikdy nic neschází. Filipe, přejeme ti nádherný sváteční den!
Chceme popřát všechno nejlepší našemu Filipovi, snad mu udělám radost těmito milými slovy. Ať je tvůj život plný lásky, pohody a zdravíčka, a taky hromady štěstíčka. Filipe, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jsou tady jmeniny našeho Fildy, tak ti posíláme pozdravů haldy. Ať jsi stále jen spokojený a štěstím záříš, a stále spokojeně se tváříš. Filipe, přejeme ti skvělý svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Filip veselá kopa a chcete, aby ho blahopřání jak potěšilo, tak pobavilo? Z těchto přáníček se mu jistě zachvěje bránice a vy mu tak v tento významný den zvednete náladu. Když k tomu přidáte ještě pozvání na panáka, tak je úspěch zaručen.

Ty máš dneska jmeniny, milý Filípku, tak je musíme jít spolu zapít do sklípku. Na parketě si spolu hodíme bokem, a rozjedeme to stejně jako před rokem. Fildo, ať dnešní oslava stojí za to!
Je tady tvůj svátek, Filouši, tak to přece nebudeme na souši. Tak už nalévá se ti sklenička, ale je mi jasné, že padne celá lahvička. Filipe, přejeme ti skvělý jmeninový den!
Nahoď na sebe sváteční košili, půjde se slavit, když jsou tady jmeniny našeho Fíly. Tančit a bavit se budeme až do roztrhání těla, snad letos zase nebudeme jako děla. Užij si dnešní jmeninovou oslavu, Filipe!
Je tady den všech Filipů, tak večer vezmeme útokem pípu. Setkáme se v osm v našem podniku, a za chvilku už si budeme šlapat na jazyku. Přejeme ti báječné jmeniny, Filipe!
Bouchnutá flaška šampaňského v ruce.
zdroj:linprobable.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Filipa

Nejsou básničky ani vtipy to, co hledáte? Potěšila by vašeho oslavence spíše milá, upřímná a tradiční blahopřání? Na tohle jsme taky mysleli a takových tady najdete spoustu. Stačí si jen vybrat to, které vás zaujalo nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Milý Filipe, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu úspěchů, lásky, zdraví a taky spokojenosti. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahý Filipe, sice nás od sebe dneska dělí velká dálka a my ti nemůžeme popřát osobně, ale přesto na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší k tvým jmeninám. Pořádně si užij dnešní sváteční den!
Náš milý Filipe, po roce je tady zase tvůj jmeninový den a proti ti chceme popřát spoustu lásky, rodinné pohody, nádherných zážitků a taky moře štěstí. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Filipe, protože vím, že si na nějaké dlouhé proslovy moc nepotrpíš, tak ti chci prostě jen popřát to nejlepší k tvému svátku!
V kalendáři se na mě usmívá tvé jméno a proto ti chci z celého srdce popřát aby se ti dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a taky aby ti nikdy nic nescházelo. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Milý Filipe, z celého srdce ti chci k tvým jmeninám popřát jen to nejlepší! Hlavně štěstí, zdraví, spokojenost a taky moře lásky. Moc na tebe v tento den myslím a doufám, že se zase brzo setkáme a tvůj svátek oslavíme. S láskou …
Dneska tady máme den všech Filipů a proto bys měl dneska jen oslavovat, usmívat se a trávit čas s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …
Filípku, přejeme ti aby byl každý tvůj den zalitý sluncem a štěstím a taky aby se ti splnilo vše, co si jen přeješ. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …

Slaví někdo blízký narozeniny? Udělejte mu v tento významný den radost krásným narozeninovým blahopřáním.

Obrázkové GIF gratulace 

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Filipa veselé, ale originální zároveň? Pošlete mu jeden z těchto pohyblivých obrázků. Vybrali jsme ty, které se k jmeninám hodí výborně a vy je tak nemusíte už nikde hledat. Odeslání je navíc velice snadné a zvládnete ho během chvilky. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Filipe!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Filipe!

GIF přání k jmeninám vysmátý borec s šampaňským v ruce.
zdroj: giphy.com

Filipe, už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám letící pusa od bílé kočky.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to, Filipe!

GIF přání k svátku oslavující lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Filipe!

GIF přání k jmeninám psí mejdan.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Filipa ohromí! Jakmile totiž uvidí, že jste si dali tu práci a dárek mu vyrobili sami, tak mu bude jasné, že vám na něm skutečně záleží. Není se čeho bát, samotná výroba je velmi snadná a zabere vám jen chvilku. Pro inspiraci a návod jsme pro vás našli tohle krátké video, které vám s tím pomůže. Pak už jen do přáníčka stačí napsat ale srdečné blahopřání a máte hotovo.

Doufáme, že naše přání k jmeninám Filipovi udělají radost a že mu tento den zpříjemníte.

Svátek máme jen jednou do roka a stojí za to poslat třeba jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Filip

Toho jméno v České republice nosí 50 464 mužů a tím se řadí na 29. místo oblíbenosti. 

Křestní jméno Filip má i svoji ženskou podobu Filipa, které se ale používá minimálně. 

Filip je řeckého původu a vzniklo ze dvou slov, „philos“ které znamená „milovat“ a druhé, „hippos“, které se překládá jako „kůň“. V doslovném překladu tedy jméno znamená „milovník koní“. 

Jméno nosili velmistři řádu Templářů – Philippe de Milly nebo Phillipe de Plessis a patřilo také jednomu z křesťanských apoštolů. Mezi významné nositele patří i Filip Sattler, německo-český barokní sochař a ze slavných českých osobností jméno nosí režisér Filip Renč.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X