Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gizelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. února a svátek slaví Gizela. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto krásným jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Gizelu jistě velmi potěší. 

Nevíte si ale rady s tím jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci i vy! 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Gizelu

Rýmy potěší snad každou oslavenkyni. Pokud jste z těch které nemůže nikdy žádný verš napadnout tak to budou pro vás tahle přáníčka to pravé. Nemusíte nic vymýšlet sami a jen stačí když vyberete to, které se vám líbí nejvíce.

V kalendáři vidím jméno Gizela, a já ti hned popřát musela! Přeju ti z celého srdce lásku, pohodu a zdravíčko, a k tomu taky nekonečné štěstíčko. Gizelo, užij si dnešní sváteční den!
Snad budeš se dnes bavit od rána až do večera, když jmeniny slaví Gizela. Jen to nejlepší ti k svátku srdečně přejeme, a moc ti k němu gratulujeme. Gizelo, užij si ty nejkrásnější jmeniny!
Už jste to dneska slyšeli? Svátek slaví všechny Gizely. Té naší jen to nejlepší přejeme, a moc jí k jmeninám gratulujeme. Gizelo, přejeme ti nádherný sváteční den!
Jmeniny má dneska naše Gizela, chceme jí povědět jak je skvělá. Moc na tebe všichni myslíme, a snad se zase brzy všichni uvidíme. Gizelo, přejeme ti překrásný svátek!
Ty máš dneska svátek, to je nádhera! V kalendáři vidím jméno Gizela. Nezapomeň to dneska pořádně oslavit, a se svými nejbližšími se pobavit. Gizelo, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Snad si dneska budeš užívat den celý, když mají svátek Gizely. Měla bys ten nejzábavnější den strávit, a hlavně nekonečně se bavit. Gizelo, přejeme ti pěkné jmeniny!
Dneska si užívej celý den s rodinou a přáteli, když mají jmeniny všechny Gizely. Přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři, A co chceš se ti vždy podaří. Přejeme ti překrásný svátek, Gizelo!
V kalendáři vidíme jméno Gizela, přejeme ti ať jsi stále jen veselá. Užij si tento sváteční čas, a snad se ti bude líbit tento milý vzkaz. Gizelo, přejeme ti krásný svátek!

Veselá rýmovaná blahopřání

Chcete aby bylo přání k jmeninám pro Gizelu veselé a ještě aby se rýmovalo? Na to jsme taky mysleli a dali jsme dohromady básničky které zvednou náladu. Ideálně se budou hodit pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví.

Pořádná oslava už nám scházela, bude to dneska, svátek má přece naše Gizela. Budeme pít až dlouho do noci, máme toho tady spoustu, tak nám s tím pojď pomoci. Gizelo, užij si ty nejlepší jmeniny!
Dneska si dáme pořádně do těla, svátek totiž slaví naše Gizela. Až do rána budeme spolu tančit, tak už přijď ať můžeme s oslavou začít. Gizelo, přejeme ti báječné jmeniny!
Večírek dneska bude zase pořádně veselý, jak jinak když je to svátek naší Gizely. Tak už chladí se nám lahvičky, a mezitím leštíme skleničky. Gizelo, přejeme ti krásný svátek!
Přece nebudeš dneska brzo ležet v posteli, jmeniny dneska slaví Gizely. A víš co to pro nás znamená? Že to spolu rozjedeme i na stará kolena. Gizelo, přejeme ti báječný svátek!
Bílá a růžová růže k svátku v dárkové krabici.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Gizelu

Vtipy a žerty stranou, dostáváme se k blahopřáním, která jsou od srdce a sdělí oslavenkyni to, jak vám na ní záleží a že na ní myslíte. Můžete je poslat ve zprávě a nebo je napsat do papírového přání, je to jen na vás.

Naše milá Gizelo, moc ti chceme popřát jen to nejlepší k tvému svátku. Z celého srdce ti přejeme lásku, zdraví a hlavně nekonečné štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Gizelo, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny my ti k nim chceme popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále veselá a spokojená. Přejeme ti krásný jmeninový den!
Milá Gizelo, svátek je tady jen jednou za rok a my doufáme, že si tento den užiješ na maximum. K tomu ti přejeme taky lásku, pohodu a zdraví. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Gizelo, nemusíš se bát že bysme na tebe a tvůj svátek letos zapomněli. Moc na tebe stále myslíme a ze srdce ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny. Užij si dnešní den!
Milá Gizelo, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a také aby se ti dařilo jak v osobním, tak pracovním životě. Ty nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Drahá Gizelo, je nám to moc líto, že ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně. Moc na tebe ale myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Užij si dnešní svátek.
Naše milá Gizelo, za celou naši rodinu ti chceme k tvému dnešnímu svátku srdečně popřát mnoho úspěchů, pohody, zdraví a taky lásky. Snad prožiješ ty nejkrásnější jmeniny!
Naše nejdražší Gizelo, doufáme, že dnešní svátek pořádně oslavíš! K tvému svátku ti přejeme spoustu radosti a hlavně aby se ti vždy ve všem dařilo. Krásné jmeniny ti přejí …


Obrázkové gratulace k jmeninám

Tahle přáníčka se těší stále větší oblibě. Můžete ho doplnit o text, ale tyhle obrázky mluví za vše a není k nim potřeba už nic dodávat. Stačí když vybraný obrázek pouze zkopírujete a pošlete.

Oslava s šampaňským

GIF přání k jmeninám otevírání flašky.
zdroj: giphy.com

Sklenička pro tebe!

GIF přání k svátku holka se skleničkou.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček s balonky

GIF blahopřání k jmeninám taneček s balonky.
zdroj: giphy.com

Oslava s konfetami

GIF přání k jmeninám oslava s konfetami.
zdroj: giphy.com

Mejdan domácích mazlíčků

GIF přání k svátku zvířecí večírek.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Gizelu jistě nadchne. Neboje se, nemusíte mít zrovna talent aby se vám povedlo krásné přáníčko. Pro inspiraci jsme vám našli krátké video, které vás navede krok za krokem. Do hotového přání už jen stačí napsat to, co chcete oslavenkyni sdělit a máte hotovo.

Co myslíte, které blahopřání k jmeninám Gizelu potěší nejvíce? 

Tento významný den je jen jednou za rok, tak jí ho udělejte hezčí třeba jen rychlou sms zprávou.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X