Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Miluši na jednom místě. Vyberte si!

Miluši na jednom místě. Vyberte si! 

Dneska je 3. srpna a svátek slaví Miluše. 

Pokud někoho s takovým krásným jménem znáte, rozhodně byste neměli zapomenout popřát. 

Milé přání k svátku Miluši rozhodně potěší, ať už to je vaše kamarádka, kolegyně nebo členka rodiny. 

Hledáte inspiraci? Jste na správném místě! Napsali jsme speciálně pro vaši oslavenkyni ty nejkrásnější básničky, přáníčka a obrázky. 

Vyberte si ti přání, které se vám líbí nejvíce. Všechna jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Miluši

Hledáte přáníčko k svátku Miluši, které je formální, milé a zaručeně potěší? Vyberte si jeden z našich nejlepších typů! Rozhodně s touhle gratulací nešlápnete vedle. Přáníčko vypadá nádherně nejen v klasické SMS, ale i ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku, které si můžete zkusit sami udělat!

Milá Miluše, moc si přejeme, aby jsi byla navždy spokojená, veselá a i když se den zrovna nevydaří, aby tě to neodradilo od tvých cílů. Samozřejmě ti přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a nádherných zážitků. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milá Miluše, doufáme, že se ti tvůj sváteční den vydaří přesně podle tvých představ a užiješ si ho na maximum. Přejeme ti spoustu zdraví, pohody a splněných přání. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše drahá Miluše, velice nás mrzí, že ti letos bohužel nepopřejeme osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a doufáme, že si dnešek pořádně užiješ stejně jako každý další den, který tě čeká. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Miluše, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky, kamarádů a skvělého jídla. Užij si dnešek naplno! Všechno nejlepší ti přejí …
Drahá Miluše, rok se s rokem sešel a my máme opět tu čest ti popřát všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, pevných nervů a hlavně úspěchů. Myslíme na tebe. Nádherný svátek ti dnes přejí…
Drahá Miluše, nastal čas tvého svátku a my bychom ti chtěli srdečně popřát hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů v osobním, ale také v kariérním životě. Hezky dnešek oslav. Všechno nejlepší k svátku ti přejí…
Naše drahá Miluše, dneska ráno nám kalendář prozradil, že opět nastal tvůj svátek. Chtěli bychom ti z celého srdce popřát, aby jsi byla navždy spokojená, usměvavá a špatnosti se ti vyhýbaly obloukem. Ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Milovaná Miluše, snad si nemyslíš, že bychom na tvůj svátek mohli zapomenout. Jako každý rok bychom ti chtěli popřát všechno nejlepší k tvému svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a nespočet nádherných zážitků. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší!
Přáníčko k svátku pro Miluši s vykvetlými stromy.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Miluši

Věděli jste, že básničky jsou dlouhá léta tím nejoblíbenějším způsobem, jak někomu k svátečnímu dni popřát? Není divu! Krásná básnička zaručeně potěší každého. Chtěli byste poslat gratulaci k svátku Miluši v podobě milých veršů?

Jednoduše si vyberte báseň, která se vám líbí nejvíce a pošlete ji vaší oslavenkyni.

Dnes je svátek Miluše, proto popřeji ti krásně jednoduše. Přeji ti spoustu lásky, štěstí, pohody, a s nikým žádné neshody. Miluše, všechno nejlepší k svátku!
Naše milovaná Miluše, je krásná, čistá duše. Je to žena nádherná, vtipná, milá, kouzelná! Miluše, přejeme ti báječný svátek!
Dnes prožijeme krásné chvíle, když prožijeme svátek dámy roztomilé, přejeme ti štěstíčko, snad splní se ti každičké přáníčko. Miluše, všechno nejlepší k svátku!
Snad potěší tě tyhle řádky, já přeji ti den jako z pohádky, ať máš krásné jmeniny, v okruhu nejmilovanější rodiny. Všechno nejlepší k svátku, Miluše!
Dnes oslavíme Miluši, budeme se usmívat až po uši, když sdělíme ti přání srdečné, aby všechny tvé dny byly báječné. Miluše, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Miluši naší jedinečné, posíláme přáníčko srdečné, ať dnešek se ti vydaří, a v životě se ti vše daří. Miluše, přejeme ti nádherný svátek.
Snad dnešek jsi pořádně oslavila, a s lidmi, které miluješ se pořádně pobavila, snad budeš mít vždycky štěstíčko, a potěšilo tě mé přáníčko. Miluše, všechno nejlepší k svátku!
Dnes kalendář mi prozradil, abych do gala se nahodil, protože máš dneska svátek, a to nebude jak nějaký obyčejný pátek, dneska budeme se budeme spolu smát, tak snad sluníčko nás bude hřát. Miluško, všechno nejlepší k svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jistě se vám naše milé básničky líbily, ale pokud máte pocit, že jim stále něco scházelo, vyberte si jednu z těch, které Miluši stoprocentně pobaví! Tyhle básničky jsou speciálně napsané pro oslavenkyni, která má skvělý smysl pro humor a bere věci s nadsázkou. V kombinaci s vtipným dárkem máte perfektní gratulaci k jmeninám pro Miluši na světě!

Naše milovaná Miluše, ta by neublížila ani mouše, je to naše dokonalá kráska, a na její pleti se nenajde ani vráska! Miluše, přejeme ti nádherný svátek.
Naše drahá Miluše, i když občas trochu kouše, je to žena naše oblíbená, krásou, vtipem políbena. Miluše, všechno nejlepší k tvému svátku!
Neunikejme předtuše, že má svátek Miluše, brzy budeme spolu pořádně slavit, a u pár skleniček se náramně bavit! Miluše, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dneska je svátek Milušky, proto vychutnáme si ho pořádnými doušky, bude skvělá nálada, tak snad nás zítra nebude bolet hlava. Miluše, všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Poslali jste někdy blahopřání k jmeninám v podobě obrázku? Pokud ne, tak teď je ten správný moment! Nikde přece není psáno, že přáníčko musí být vždy jen z textu. Vybrali jsme pro vás animované obrázky, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí perfektně. Vyberte si ten, který se vám líbí a jednoduše ho jen zkopírujte. 

Blahopřání k jmeninám s veselou tančící květinou.
giphy.com
Přáníčko k svátku s růžičkami pro Miluši.
tenor.com
Přáníčko k jmeninám se srdíčky.
tenor.com
Přáníčko k svátku se psem s čepičkou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Ať už jste zkoušeli vyrobit přáníčko v dětství nebo jste to ještě nikdy nedělali, dneska vás vyzýváme, abyste to zkusili! Vlastnoručně vyrobené přáníčko k jmeninám Miluši rozhodně vyrazí dech. Nejen že je to originální způsob, jak vaší oslavenkyni popřát, ale zároveň jí vyrobíte vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s úsměvem podívat. 

Zabere vám to pouze pár minut a pokud hledáte inspiraci, našli jsme pro vás tohle krásné video. 

Tak s chutí do toho!

Doufáme, že se naše přáníčka k jmeninám Miluši budou líbit. 

Nezapomínejme, že svátek slavíme pouze jednou za rok a podle toho bychom měli naše oslavy přizpůsobit. 

Tak co, které přáníčko to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X