Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dezidera na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. února a svátek slaví Dezider. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Deziderovi určitě zvedne náladu! 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a veselé obrázky a vyberte si to pravé přání i vy. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma ke stažení, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Dezidera

Veršované gratulace patří už dlouhá léta mezi ta nejpopulárnější a to naprostým právem! Rádi byste taky nějaké poslali, ale nejste zrovna básník? Nemusíte si lámat hlavu, spoustu krásných veršů jsme napsali za vás, stačí si jen vybrat.

Dneska jsem v kalendáři viděla, že je den našeho Dezidera. Přeju mu lásku, pohodu a spoustu radosti, a hlavně nikdy žádné starosti. Dezidere, přeju ti báječný svátek!
Už jsou tady zase jmeniny našeho Dezidera, přijde mi to jako by to bylo včera. Jako vždy ti přejeme jen to nejlepší, snad ti tohle přáníčko den zlepší. Dezidere, užij si dnešní sváteční den!
Dneska je den všech Deziderů, tak posíláme tohle milé přání do éteru. Přejeme ti spoustu zdraví a taky dobrou náladu, a taky štěstí a lásky hromadu. Děžo, přejeme ti úžasné jmeniny!
Přejeme jen to nejlepší našemu Deziderovi, jak nám na něm záleží nejde ani popsat slovy. Hlavně ať všechno se ti vydaří, a ty máš stále jen úsměv na tváři. Dezidere, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Dneska je sice den ledový, ale i tak musíme popřát všechno nejlepší našemu Dežovi. Přejeme ti, ať je každý tvůj den plný úsměvů, a stále je ti do smíchu a do zpěvu. Dezidere, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jmeniny má dneska náš Dežik, tak si z nich užij každý okamžik. Ať je tvůj život jen plný radosti a taky štěstí, a hodíš za hlavu všechny starosti. Dežo, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Dezider váš kamarád, co se rád pobaví a taky zasměje? Tak v tom případě budou tyhle vtipné básničky skvělou volbou. Ukážete mu tak, že na něho v jeho významný den myslíte a ještě ho pobavíte.

Dneska je svátek našeho Dezidera, tak si musíme dát pořádně do těla. Tento den je tady přece jen jednou v roce, tak ho musíme oslavit divoce! Dežo, přejeme ti báječné jmeniny!
V hospodě se potkáme k večeru, jsou přece jmeniny všech Deziderů. Dneska nemusíš platit žádné rundy, všechny panáky budeš mít id naší bandy. Dežo, přejeme ti úžasný svátek!
Oslava bude mít zase úžasnou atmosféru, je to přece svátek všech Deziderů. Bude hrát hudba hlasitá, a k tomu noste panáky, ať už to lítá. Dezidere, přejeme ti skvělé jmeniny!
Chci, abys tvůj svátek oslavil krásně, a tak ti k tomu skládám básně. Večer si na tebe dáme i přípitek, ale nesmíme se zase opít jako dobytek. Dežo, přeju ti báječné jmeniny!
Dárková krabice k svátku pro muže s šálou a hrníčkem.
zdroj: amesandoates.com

Klasická přání k svátku pro Dezidera

Tradiční se rozhodně nerovná nudné. A právě taková klasika je často to, co udělá největší radost. Je oslavenec váš kamarád, bratr, manžel a nebo dědeček? Tady se najde pro každého něco.

Milý Dezidere, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a miliony nádherných chvil. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Dezidere, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme aby se ti vždy jen dařilo jak v osobním, tak v soukromém životě a taky aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Krásné jmeniny ti přejí …
Náš milovaný Dezidere, nemusíš se bát, že bychom na tebe dneska zapomněli! Jako každý rok ti přejeme nádherný svátek a hlavně si ho pořádně užij. Skvělé jmeniny ti přejí …
Dezidere, doufám, že jsem letos první, kdo ti přeje k tvému svátku! Z celého srdce ti přeju lásku, spokojenost, rodinnou pohodu a taky lásku. Ty nejlepší jmeniny ti přeje …
Milý Dežo, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát mnoho splněných přání, zdravíčka, radosti a taky spokojenosti. Kouzelné jmeniny ti přejí …
Dezidere, sice nás od sebe dělí mnoho kilometrů, ale to neznamená, že bychom na tvůj významný den zapomněli. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní jmeniny!
Náš milý Dezidere, dneska je tady tvůj významný den a proto doufáme, že ho oslavíš přesně tak, jak sis vysnil a s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. S láskou …
Náš drahý Dežo, dneska hoď všechny starosti za hlavu, dneska se jen bav, usmívej a oslavuj, je přece tvůj svátek! Všichni na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší!

Svátek všech zamilovaných je doslova za rohem! Už víte, jakým blahopřáním potěšíte svoji lásku? U nás najdete ta nejkrásnější valentýnská přáníčka.

Obrázkové GIF gratulace

Básnička ani texty vás příliš neoslovily? Blahopřání k svátku pro Dezidera může být i obrázkové! S takovou gratulací budete originální a vykouzlíte úsměv na rtech. Odeslání je navíc velice snadné. Vyberte si GIF, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete. 

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku borec politý pivem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám tančící černoch na party.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Dezidere!

GIF blahopřání k jmeninám skupinka slavících lidí.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s oslavami nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku opilý borec s plechovkou v ruce.
zdroj: giphy.com

Sváteční pusa pro tebe!

GIF přání k svátku letící pusa od blondýny.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S takovým blahopřáním k jmeninám Dezidera nadchnete! Ukážete totiž, že vám na něm skutečně záleží a přáníčko jste proto udělali sami. A že jste zatím žádné nevyráběli? Nemusíte se ničeho bát, je to velice snadné. Pro inspiraci a návod se můžete podívat na tohle krátké video a pak už to půjde samo. Do hotového přání pak už jen stačí napsat věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Deziderovi líbit a vy mu tento významný den uděláte příjemnější.

Svátek je tady přece jen jednou do roka, tak to stojí za to udělat radost.

Zajímavosti o jméně Dezider

Jméno Dezider v České republice nosí 514 mužů a řadí se tak o 512. nejoblíbenější jméno. 

Tohle mužské křestní jméno je latinského původu a můžeme ho vyložit jako „vyžádaný” a nebo „vytoužený”. 

Domácí podoba jména je Dežo. Tohle jména najdeme také na Slovensku a v Maďarsku, tam má ale podobu Dezsér, Dezsó.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X