Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Adu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. června a svátek slaví Ada. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Adě udělá velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé! 

Všechna přání jsou volně ke stažení, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Adu

Nemusíte být zrovna básník k tomu abyste poslali hezké veršované přání. Rýmy jsme totiž napsali za vás. Vám už jen zbývá vybrat ten, kterým vaší oslavenkyni uděláte v tento den radost.

Snad tě celý den neopustí dobrá nálada, svátek přece dneska slaví Ada. Celý den by sis měla jen užívat, a ty nejkrásnější jmeniny prožívat. Ado, moc si užij dnešní sváteční den!
Dneska jsou jmeniny naší Ady, a já si s básničkou zase nevím rady. Snad se ti budou líbit tyhle řádky, a celý tvůj den bude jako z pohádky. Ado, přeju ti ten nejlepší svátek!
Užij si den se všemi co máš ráda, v kalendáři je totiž jméno Ada. Hlavně bys to měla dneska pořádně oslavit, a s kamarády a rodinou se pobavit. Ado, přejeme ti krásný svátek!
Užij si pořádně den s kamarády, když mají dneska svátek Ady. Snad budeš mít stále úsměv od ucha k uchu, a prožiješ svátek ve veselém duchu. Ado, moc užij dnešní den!
Posíláme ti polibků hromady, když dneska svátek slaví Ady. Snad si dnešní den pořádně užiješ, a ty nejlepší jmeniny zažiješ! Ado, přejeme ti ten nejkrásnější sváteční den!
Máme pro tebe kytku a taky spoustu čokolády, svátek přece slavá všechny Ady. A my chceme popřát té naší nejmilejší, ať prožije jmeniny nejkrásnější. Ado, užij si dnešní den!
Je tu zase svátek naší Ady, ta oslava dneska bude mít grády. Snad užiješ si v tento den spoustu zábavy, a všichni si připijí na tvé zdraví. Ado, přejeme ti krásné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví všechny Adušky, a snad si budeš dnešní den užívat plnými doušky. Přejeme ti spoustu pohody a hlavně lásky, a taky nikdy žádné vrásky. Ado, přejeme ti krásný svátek!

Veselé verše k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Adu veselejší a aby ji pobavilo minimálně do večera? V tom případě by se vám mohly líbit tyhle rýmovačky, které jsme napsali přímo na míru oslavenkyni.

Dneska to rozjedeme jako za mlada, jmeniny má totiž naše Ada. Snad ti víno nepůjde moc do hlavy, a ty nemáš z kocoviny obavy. Ado, přejeme ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše slečna, to se budeme zase bavit do nekonečna. Dáme si spolu panáka a taneček, když máš dneska ten sváteček. Ado, užij si ten nejlepší jmeninový den!
Je tu zase svátek naší Ady, ta oslava dneska bude mít grády. Snad užiješ si v tento den spoustu zábavy, a všichni si připíjí na tvé zdraví. Ado, přejeme ti krásné jmeniny!
Vidíme to na oslavu zase až do rána, svátek má totiž Ada naše milovaná. Večer tě tady všichni čekáme, a už pomalu skleničky naléváme. Ado, přejeme ti báječné jmeniny!
Dárková kytice k svátku s barevnými kytkami.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Adu

Dáváte přednost jednoduchým, ale milým a upřímným textům? Na to jsme taky mysleli a dali jsme dohromady ty nejhezčí přáníčka. Krásně vypadají v papírovém blahopřání, ale radost udělají i v sms zprávě.

Naše milá Ado, nemusíš se bát, že bychom na tebe zapomněli. Jako každý rok ti k tvému svátku přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a hlavně dobré nálady. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Drahá Ado, je to moc velká škoda, že to nemůžeme dneska pogratulovat osobně. To ale neznamená, že na tebe nemyslíme! Přejeme ti jen to nejlepší a hlavně si dnešní den pořádně užij.
Naše drahá Ado, po roce je tady zase tvůj svátek a my ti k němu chceme z celého srdce popřát lásku, zdraví a nekonečnou pohodu. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Ado, rok se s rokem sešel a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme popřát ať jsi stále tak veselá a usměvavá, jak jsi teď. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejmilovanější Ado, moc ti přejeme aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a hlavně ať ti nikdy nezmizí úsměv z tváře. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Ado, za celou naši rodinu ti chceme popřát aby se ti tvoje jmeniny vydařily a ty si tento den užila na maximum. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Naše milovaná Ado, k tvému dnešnímu svátku přejeme spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a štěstí. Moc si užij dnešní den!
Milá Ado, k tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší a taky aby se ti v životě vždy vše dařilo podle tvých představ! Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …

Veselé obrázkové gratulace

Věděli jste že k svátku není třeba vůbec nic psát? Blahopřání k jmeninám pro Adu může být i obrázkové. Tyhle obrázky ji potěší a pobaví a na vás bude jen vybrat který z nich to bude. Obrázek pak stačí už jen zkopírovat a poslat.

Na tvoje zdraví!

GIF přání k svátku přípitek dvou žen.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe

GIF přání k jmeninám striptér v černém.
zdroj: giphy.com

Sváteční přípitek

GIF přání k jmeninám cinkající skleničky.
zdroj: giphy.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám oslava v kanceláři.
zdroj: giphy.com

Pozdrav a pusa k svátku

GIF přání k jmeninám kočka posílající pusu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání zvládnete levou zadní i když zrovna nejste kreativní typ. Zabere vám to jen pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Pokud by se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat básničku, případně text dle vašeho výběru.    

Snad se budou naše přání k jmeninám Adě líbit a vy jí zvednete náladu v tento významný den!

Svátek máme přece jen jednou za rok a to je o důvod více ho udělat hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X