Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivonu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 23. března a svátek slaví Ivona.

Máte nějakou ve svém okolí? Tak jí popřejte! 

Milé přání k svátku Ivoně udělá velkou radost. 

Nejste si ale jistí jakou gratulaci poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Ivonu

Tímto blahopřáním rozhodně nešlápnete vedle. Originální verše jsme napsali přímo na míru oslavenkyni a nikde jinde je nenajdete. Je jedno jestli je to vaše sestra, kamarádka, dcera či kolegyně, tyhle rýmy potěší každou Ivonu.

Dneska na tebe čeká malá oslava soukromá, svátek má přece naše Ivona. Bude s tebou celá tvoje rodina, tak už si pospěš, oslava právě začíná. Ivono, přejeme ti nádherné jmeniny.
Najednou jsem dostal myšlenku, a to napsat básničku pro Ivonku. Snad se ti budou líbit tyhle řádky, a ty si užiješ den jako z pohádky. Ivono, přeju ti kouzelné jmeniny!
K svátku ti gratuluje celá naše rodinka, kalendář nám připomněl jméno Ivonka. Přejeme ti ať jsi stále spokojená a veselá, a užíváš si dnešní den až do večera. Ivono, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tohle je pro tebe na oslavu pozvánka, dneska má totiž svátek Ivonka. Máme tu pro tebe dort a taky chlebíčky, a neboj se, bude také cinkat skleničky. Ivono, užij si dnešní jmeninový den!
Posíláme ti pozdravů miliony, je přece svátek naší Ivony. Všichni ti jen to nejlepší přejeme, a k svátku ti moc gratulujeme. Ivono, přejeme ti nádherné jmeniny!
Měli bysme ti dneska poslat bonbóny, dneska mají svátek všechny Ivony. Zatím posílám jen tuhle básničku, osobně ti pak dám i na tvář hubičku. Ivonko, užij si ty nejkrásnější jmeniny!
Dneska vzpomněli jsme si na naši Ivonku nejmilejší, a přejeme jí jmeniny nejkrásnější. Přejeme ti lásku, pohodu a hlavně zdraví, a hlavně ať se dnešek pořádně oslaví. Ivono, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Doufáme, že bude tvůj svátek báječný, a ty prožiješ den výjimečný. Snad splní se ti všechna tvá tajná přání, a obloukem se ti vyhnou veškerá zklamání. Ivono, moc si užij dnešní sváteční den!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete aby blahopřání k svátku Ivonu rozveselilo a zvedlo jí náladu? V tom případě budou tyhle rýmovačky to, co hledáte. Skvěle se hodí obzvlášť pokud je Ivona vaše kamarádka co se ráda baví a směje.

Dneska nebudeme sedět doma, svátek přece slaví naše Ivona. Večer se ti nevyhne opice, protože tady na tebe čeká už plná sklenice. Ivono, přejeme ti krásné jmeniny!
Čeká tady na tebe nejedna sklenka, jmeniny má dneska naše Ivonka. Tak připijme si na tvé zdraví, ať tě život stále tak moc baví. Ivono, přejeme ti báječný svátek!
Víno, rum a nebo snad pálenka? To je jedno, asi všechno když slaví Ivonka. Čeká nás divoká noc, na tu nezapomeneš aspoň do Vánoc. Ivono, moc si užij dnešní jmeniny!
Teší se na tebe všichni včetně barmanky, když jsou ty jmeniny naší Ivonky. Tvoje oslava už brzy začíná, a čeká tady na tebe spoustu vína. Ivonko, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková krabice k svátku s růžemi a šampaňským.
zdroj: azapflores.com

Klasické přání k svátku pro Ivonu

Pokud nejsou básničky to, co hledáte, tak pro vás máme také milé a jednoduché texty. Můžete je poslat jen v rychlé sms zprávě a nebo je můžete napsat do papírového blahopřání, které můžete i sami vyrobit.

Milá Ivono, nemusíš se bát že bychom na tebe a tvůj svátek zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, pohody a radosti. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Ivono, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu srdečně přejeme lásku, zdraví a štěstí. Užij si dnešní den!
Naše nejdražší Ivono, za celou naši rodinu ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší a ať jsi stále jen veselá, spokojená a šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Ivonko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme k tvému svátku popřát hlavně zdraví, pohodu a moře lásky. Báječné jmeniny ti srdečně přejí …
Milá Ivono, doufáme, že si dnešní jmeninový den užiješ a pořádně oslavíš s rodinou a přáteli. K tomu ti také přejeme spoustu lásky, zdraví a štěstí. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Ivono, moc nám na tobě záleží a myslíme na tebe stále a ne jen když máš jmeniny. Přejeme ti aby sis tento den užila a byla i nadále tak spokojená jako jsi teď. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Ivono, doufáme, že se ti splní všechna tvá tajná přání a ty si dnešní sváteční den užiješ přesně tak, jak sis přála. Moc na tebe všichni myslíme a máme tě rádi. Hezké jmeniny ti přejí …
Milá Ivono, snad budou tvoje dnešní jmeniny plné radosti, úsměvů a dobré nálady. Přejeme ti to nejlepší k tvému dnešnímu svátku a posíláme velkou pusu.

Obrázkové gratulace k jmeninám

Nesedí vám ani básnička, ani text, ale přesto chcete aby bylo přání k jmeninám pro Ivonu zábavné a originální? Zkuste jí poslat obrázek! Není potřeba k nim nic psát, poví to všechno za vás. Vybraný obrázek jen zkopírujete a pošlete.

Přípitek

GIF přání k jmeninám žena se sklenicí koňaku.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k svátku veselý tanec dvou žen.
zdroj: giphy.com

Dáreček pro tebe

GIF blahopřání k svátku striptér s kloboukem.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti veselou oslavu!

GIF přání k jmeninám znuděná kočka s konfetami.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe!

GIF přání k svátku přípitek s modrým koktejlem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tady bude třeba trocha zručnosti, ale nemusíte se bát, nic složitého to není a za chvilku máte hotovo. Takové blahopřání k jmeninám Ivonu jistě ohromí a stojí to za to. Pokud by to byla vaše premiéra a nebo by se vám hodila inspirace tak se podívejte na tohle krátké video. Nezapomeňte pak do hotového přání napsat text a nebo básničku.

Doufáme, že se vám naše přáníčka líbila a vy uděláte Ivoně radost.

Tento den je jen jednou za rok, tak rozhodně stojí za to udělat jí ho hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X