Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lenku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. února a svátek slaví Lenka. 

Máte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem ve svém okolí? Popřejte jí. 

Hezké přání k svátku Lence udělá radost. 

Hodila by se vám le trocha inspirace? Tak s tím vám moc ráda pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a najděte tu pravou gratulaci pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Lenku

Rýmy potěší snad každého a jsou stále velmi oblíbené a není se čemu divit. Tyhle jsou navíc přímo na míru oslavenkyni a nikde jinde je rozhodně nenajdete. Kterým z nich dneska uděláte radost?

Už tě netrpělivě vyhlížíme z okénka, bude se slavit, svátek má přece Lenka. Dáme si zákusek a víno svařené, vše je tady pro tebe už připravené. Lenko, moc si užij dnešní jmeniny!
To je ale skvělá novinka, jmeniny slaví naše Lenka. Je to pro nás výborný důvod k oslavě, a už na tebe všichni čekáme nedočkavě. Leničko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Těší se na tebe už celá rodinka, když má dneska jmeniny Lenka. Zdraví, lásku a štěstí ti přejeme, a k tvému svátku ti moc gratulujeme. Leni, užij si dnešní svátek na maximum!
Jmeniny dneska slaví naše Lenička, a je to nejlepší by jí chtěla popřát babička. Přeju ti lásku, pohodu a hlavně zdraví, a ať tě život stále baví. Lenko, užij si ten nejkrásnější svátek!
Posíláme ti tahle krásná slovíčka, jmeniny má totiž naše Lenička. Jen to nejlepší ti chceme přát, a moc ti chceme k tvému svátku blahopřát. Lenko, moc si užij tento den!
Svátek dneska slaví naše Lenička, a my jí přejeme v životě spoustu sluníčka. Přejeme ti ať máš neustále úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Lenko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Jmeniny má dneska naše Lenička, a přejeme jí ať je vždy zdravá jako rybička. Ať splní se ti taky tvoje tajná přání, a vyplní se všechna tvá očekávání. Lenko, přejeme ti krásný svátek!
Posíláme ti pusu na obě tvářičky, jsou přece jmeniny naší Leničky. Až se potkáme tak ti dáme i dáreček, když máš dneska ten sváteček. Lenko, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Lenku veselé a aby ji pobavilo? Pokud je to vaše kamarádka co má smysl pro humor tak budou tyhle verše rozhodně tou správnou volbou.

Dáme si dneska víno, rum a nebo pálenku? To je jedno, hlavně se musíme napít na Lenku! Napijeme se všichni na tvé zdraví, a ať tě život stále baví. Lenko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví naše Lenka, a to je pro večírek skvělá záminka. Pořádně to spolu oslavíme, a večer se všichni spolu v baru uvidíme. Leničko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska to nebude jen jedna sklenka, když má jmeniny naše Lenka. Víno už se nám tady chladí v lednici, tak už doraž ať ti můžeme nalít první sklenici. Leničko, užij si dnešní svátek!
Svátek má dneska naše kočička, v kalendáři je totiž Lenička. Večer to spolu pořádně roztočíme, a střevíce rozhodně protančíme. Lenko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dárková kytice barevných tulipánů k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Lenku

Žerty stranou, dostáváme se k milým a decentním přáním, kterými vyjádříte všechno, co v tento den chcete. Tahle přáníčka udělají radost každé oslavenkyni, ať už je to vaše kamarádka, kolegyně a nebo dcera.

Drahá Lenko, je to velká škoda, že ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. Ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti k tvému svátku jen to nejlepší. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Lenko, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla neustále jen spokojená a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Milá Lenko, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Lenko, nezapomeň si dneska tvůj sváteční den pořádně oslavit! Snad si užiješ svoji oslavu a strávíš tento den s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milá Lenko, přejeme ti spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a aby se ti povedlo všechno, na co jen sáhneš. Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …
Milá Leničko, snad se ti dnešní den vyvede tak, jak sis ho vysnila a budeš vždy jen usměvavá a veselá tak jako jsi teď. K tomu ti přejeme také spoustu zdraví, lásky a pohody. Moc si užij dnešní den!
Naše drahá Leničko, dneska jsou tady tvoje jmeniny a to znamená že by ses měla jen bavit, užívat si a bavit se s přáteli a rodinou. Přejeme ti aby ses měla vždy jen dobře a nikdy neměla na čela vrásky. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Lenko, v kalendáři jsme dneska viděli tvoje jméno a proto ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a spokojenosti. Moc si užij dnešní jmeniny.

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali k svátku obrázek? Pokud ne tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Obrázky nemusíte už nikde hledat, tyhle se jmeninám hodí výborně. Můžete je doplnit o text a nebo básničku, pokud chcete, ale není to potřeba, obrázky mluví za vše. Vyberte si ten, co se vám líbí nejvíce a pak ho už jen zkopírujte a pošlete.

Jenom jednu skleničku!

GIF přání k svátku velká sklenice červeného vína.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe

GIF blahopřání k jmeninám striptér v bílém oblečení.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF blahopřání k svátku žena se sklenicí martini.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k jmeninám opice a konfety.
zdroj: giphy.com

Sváteční oslava

GIF přání k svátku oslava domácích mazlíčků.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Dárky které sami vyrobíte udělají největší radost a u přáníček to platí dvojnásob! Takové blahopřání k jmeninám Lence ukážete, že vám na ní skutečně záleží. A to za těch pár minut tvoření přece stojí, nebo ne? V případě že by se vám hodila inspirace jsme našli i tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak nezapomeňte dovnitř napsat básničku a nebo text dle vašeho výběru. A máte hotovo! 


Doufáme, že se vám budou naše přání k jmeninám pro Lenku líbit a že jí v tento den uděláte radost. Svátek máme jen jednou za rok, tak jí ho udělejte hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X