Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Šarlotu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. října a svátek slaví Šarlota.

Máte ve svém okolí nějakou paní nebo slečnu s tímto šarmantním jménem? Pošlete jí gratulaci!

Srdečné přání k svátku Šarlotě udělá ohromnou radost.

Nechává vás však vaše kreativita na holičkách? 

Žádný strach, hromadu nádherných přáníček, vtipných básniček a hezkých obrázků jsme dali dohromady přímo pro vás.

Pro zaslání nebudete potřebovat ani korunu, protože vám všechno přinášíme zcela zdarma!

Které blahopřání potěší oslavenkyni nejvíce? Pojďte to zjistit!

Klasická přání k svátku pro Šarlotu

Vystihují vaše hledání přáníčka slova jako: formální, klasické, upřímné? Pokud ano, tak jste na správném místě! Máme tady spoustu milých a tradičních gratulací, které zahřejí u srdíčka. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale i rychlá textová zpráva se počítá, protože nejdůležitější přece je, že jste si na Šarlotu vzpomněli!

Milovaná Šarlotko, dnes je tvůj speciální den! Jmeniny jsou dny, kdy se můžeš bavit, fotit bláznivé fotky, jíst spoustu zákusků a prostě být sama sebou. Tak si tento krásný den užij naplno. Všechno nejlepší ti s láskou přeje …
Drahá Šarlot, doufám, že si tvé dnešní jmeniny budou ty, které ti přinesou krásné vzpomínky. Srdečné přání k svátku ti z lásky posílá …
Milá Šarlotko, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám. Posílám ti klid, lásku, radost a skvělou náladu v tvůj výjimečný den. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahá Šájo, každý rok v den tvých jmenin si všichni připomínáme, jak skvělá jsi kamarádka. A navždy to tak bude. Děkujeme, že jsi! Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Milá Šarlotko, i když s tebou letos nemůžeme být, srdečně ti přejeme jen to nejlepší. Doufáme, že budeš stále tak veselá a usměvavá jako jsi teď a že tě životem provede, štěstí, zdraví a láska. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Šájo, po roce je tu opět tvůj svátek a my ti s radostí přejeme nespočet lásky, štěstí, zdraví a dobré nálady. Snad si dnešní den užiješ na maximum. Všechno nejlepší a překrásný svátek ti přejí …
Přání k svátku s krásnými květinami na béžovém pozadí.
pixabay.com

Přání pro spolužačku

Ať už se setkáváte pouze na školním pozemku nebo spolu trávíte celé večery, rozhodně pošlete Šarlotě přání k jmeninám, protože jsme si jisti, že vám po přečtení gratulace věnuje hřejivý úsměv. A zaručeně vám bude ochotněji pomáhat s domácími úkoly!

Šarlotko, chci, abys ve svůj výjimečný den věděla, že jsi mnohem víc než jen další spolužák. Jsi milá dívka s laskavým srdcem a já mám velké štěstí, že tě mohu nazývat kamarádkou. Báječný svátek ti s radostí přeje …
Milá Šarlot, chtěla bych být první, kdo ti popřeje šťastný svátek té nejbáječnější spolužačky! Doufám, že budeš mít nádherný den plný zážitků. oslav a radosti, přinejmenším stejně jako jakou přinášíš do třídy. Přání k svátku ti s láskou posílá …
Drahá Šarlotko, všechno nejlepší k tvému svátku. Být s tebou ve stejné třídě je skutečná čest, protože jsi spolužačka, se kterou je vždycky radost být. Ať ti tento rok přinese mnoho skvělých úspěchů. Fantastické jmeniny ti přeje …
Šarlot, báječná spolužačka a výjimečná kamarádka, jako jsi ty, je opravdu jedním z největších darů. Doufám, si dnešek naplno užiješ! Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny. S pozdravem …

Svátek Šarloty už jste oslavili, ale čekají jmeniny ještě vašeho tatínka? Vyberte si jedno z našich přáníček k svátku všem tatínkům.

Básničky k svátku pro Šáju

Rádi byste poslali sladké veršované přáníčko, ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Ani nemusí, rýmy na míru pro vaši oslavenkyni, jsme napsali za vás. Vaším úkolem už jen bude výběr té pravé básničky, která dnes Šarlotce udělá ten nejkrásnější úsměv na tváři.

Naše milovaná Šarloto, přejeme ti dneska proto, ať ti svátek vyjde a něco krásného přijde, co jsi ani nečekala, ze srdce bych ti ráda přála. Šájo, všechno nejlepší k tvému svátku!
Dnes je v kalendáři psáno jméno Šarlota, a my přejeme ti, ať tě provází životem jistota, k tomu taky nálož dárků, přesně takových, jaké sis vždycky přála, hodně štěstí, lásky a zdraví, ať není nic, čeho by ses bála. Šarlotko, přeji ti krásný svátek!
S dívkou jménem Šarlot, nezažijete nikdy žádný hrot. A když máš to jméno v kalendáři, nezbývá než ti z lásky přát, hodně štěstí, pevné zdraví a všeho důležitého akorát. Všechno nejlepší k svátku, Šarlotko!
Dneska slavíš Šarlotko, najdi si dnes na sluníčku lehátko. ať jsi šťastná jako blecha a všechna smůla tě nechá, ať máš, co si nejvíc přeješ, a na sluníčku se hřeješ. Šájo, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná Šarlotko, ty jsi naše nejoblíbenější děvčátko. Jen to nejkrásnější k svátku ti chceme psát, ať život máš nejlepší a každý tě má skutečně rád. Šarlot, moc si užij tvůj dnešní svátek!
Víme, že máš svátek, Šarlotko, naše roztomilé koťátko! Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, měj se na světě jako v ráji, tu nejkrásnější pohádku ať dobré víly ti dají. Šarlotko, přejeme ti nádherný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Šarlotu veselé a s trochou nadsázky a vtipu? Na to jsme taky mysleli! Podívejte se na tyhle básničky, které jsou skvělou volbou pro oslavenkyně které se rády baví, smějí a nezameškají žádnou legraci.

Dnes máš svátek, Šarlotko, proto půjdeme si dát sladké dobroty, abys nebyla pořád takové ořezávátko, Všichni tady na tebe už čekáme, a těšíme se už si s tebou do nosu dáme. Šarlot, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
I když je to s tebou občas porod, máme tě moc rádi, Šarlot. Tak pojď s námi třeba na panáka rumu, a za útratu nebudeš muset platit ani korunu. Všechno nejlepší k svátku, Šarlotko!
Víme, že je dnes svátek Šarlotky, musíme si dnes z oslav udělat veselé fotky, abys měla hezkou vzpomínku, když byli jsme spolu na vínku! Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Šájo!
Milovaná Šarlotko, i když se občas tváříš jako neviňátko, víme, že to bude to noc divoká, a třeba ti muž konečně padne do oka. Šarlot, přeji ti ten nejúžasnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nevybrali jste žádný z textů a nebo básniček? A neboj jen chcete letos s přáním experimentovat? V tom případě se rozhodně podívejte na tyhle veselé animované obrázky, které se k svátku skvěle hodí. Můžete si být jistí že takové přání k jmeninám Šarlotu překvapí. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce, zkopírujte ho a jednoduše pošlete.

GIF přání k svátku s vesele tančícím mužem.
tenor.com
GIF přání k svátku s nadšenou holčičkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s kočkou s čepicí.
giphy.com
GIF přání k svátku s lidmi dávající si přípitek v bazénu.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Už jste někdy zkusili přání vlastnoručně vyrobit? Je to úžasný způsob jak oslavenkyni ukázat, že má své místo ve vašem srdci. Navíc výroba vás bude rozhodně bavit, a pokud nemáte čas, můžete tuhle hezkou aktivitu přenechat třeba vašim dětem. Pro inspiraci jsme našli tohle video plné inspirace. Až budete mít hotovo tak už jen stačí dopsat text a nebo básničku která se vám líbí a nádherné přání je na světě. Tak na co čekáte?

Zajímavosti o jméně Šarlotu

Šarlota je atraktivním ženským jménem, které nezapře svůj francouzský původ. 

Jméno má v sobě nezaměnitelný francouzský šarm, eleganci a ladnost. Tyto vlastnosti rozhodně propůjčuje i každé své nositelce.

Vykládá se jako „svobodná žena”, také „vzácná paní” nebo „královna” a „vládkyně”.

Domáckými mutacemi jména jsou Šarlot, Šarlotka, Šarla, Šarlinka, také Lotka, Loty aj.

Tímto vznešeným jménem se v České republice může pyšnit 715 žen.

Významnými nositelkami jména jsou například francouzská herečka a zpěvačka Charlotte Gainsbourg, švýcarská herečka Charlotte Schwab nebo česká herečka Charlotte Doubravová.

Doufáme, že se vám podařilo udělat s naším blahopřáním k jmeninám Šarlotin den hezčí a měli jste s přáním velký úspěch.

Nezapomeňte, že nejdůležitější je skutečnost, že jste si na oslavenkyni vzpomněli!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X