Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Alexandru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. dubna a svátek slaví Alexandra. 

Pokud zrovna nějakou znáte, v žádném případě byste neměli zapomenout jí popřát. 

Srdečné přání k svátku Alexandře rozhodně udělá obrovskou radost. 

Pro inspiraci jsme napsali ty nejkrásnější básničky, texty a obrázky speciálně jenom pro vaši oslavenkyni.

Vyberte si to, které se vám líbí nejvíce a pro zaslání ho stačí jednoduše zkopírovat a odeslat. Navíc všechna blahopřání jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Alexandru

S těmito klasickými milými a formálními gratulacemi k svátku Alexandru zaručeně nezklamete. Tahle přáníčka jsou decentní, a proto se hodí opravdu pro každého. Ať už je Alexandra vaše kamarádka, kolegyně či dlouholetá známá, rozhodně jí uděláte radost. Nejlepší na tom je, že všechno už je pro vás připraveno, takže se nemusíte bát, že byste museli přání dlouho vymýšlet. Blahopřání vypadá překrásně nejen v obyčejné textovce, ale také ve vlastnoručně vyrobeném přání!

Naše nejmilovanější Alexandro, snad si nemyslíš, že bychom mohli na tvůj svátek zapomenout! Moc na tebe myslíme a přejeme ti, aby jsi byla plná elánu, zdraví, štěstí a v životě měla samou pohodu. Nádherný svátek ti dnes přejí …
Naše nejdražší Alexandro, za mě i celou naši rodinu bychom ti chtěli popřát poklidné a radostné prožití svátku, hodně zdraví, štěstí a hlavně úspěchů nejen v osobním, ale také v pracovním životě. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …
Drahá Alexandro, k tvému dnešnímu svátku ti z celého srdce přejeme co nejvíce nezapomenutelných zážitků, moře lásky, štěstí a pohody. Užij si dnešek na maximum s lidmi, které máš ráda. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Alexandro, po roce opět nastal tvůj sváteční den a proto bychom ti chtěli srdečně popřát všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí, úsměvů a lidí, se kterými život stojí za to. Myslíme na tebe a máme tě moc rádi. Nádherný svátek ti přejí …
Milovaná Alexandro, rok se s rokem sešel a opět je tu tvůj svátek! K téhle příležitosti bychom ti chtěli popřát spoustu zdravíčka, štěstíčka, rodinné pohody a dobré nálady. Dobře víme, že dosáhneš všeho, na co si jen vzpomeneš! Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …!
Naše milovaná Alexandro, z celého srdce si přejeme, aby se ti tvůj dnešní sváteční den vydařil na maximum. Taky doufáme, že budeš vždycky plná zdraví, spokojenosti a že tvůj krásný úsměv nikdy neopustí tvoji tvář. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Milovaná Alexandro, i když ti letos bohužel nemůžeme popřát osobně, tak na tebe moc myslíme a doufáme, že se ti bude v životě vždy dařit, budeš zdravá, krásná a ať už se ti bude v životě dít cokoliv, tak snad budeš spokojená. Báječný svátek ti přejí …
Naše drahá Alexandro, po roce na nás v kalendáři opět vykukuje tvoje jméno! Doufáme, že si svůj sváteční den pořádně užiješ jak se patří, dáš si něco pořádně nezdravého a budeš se bavit s lidmi, které máš na světě nejraději. Všechno nejlepší, spoustu zdraví a štěstí ti přejí …!
Přáníčko k svátku pro Miladu s tulipány.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Alexandru

Snad ani není na světě člověka, kterého by veršované přáníčko nepotěšilo. Psát však básničky nemusí být vůbec jednoduché, a pokud nejste zrovna rozeným básníkem, trocha inspirace vás zaručeně potěší. Ty nejkrásnější rýmované přáníčka k svátku Alexandře jsme napsali za vás! Vyberte si básničku, která se vám líbí nejvíce a pro odeslání ji jednoduše zkopírujte.

Dneska svátek slaví Alexandra, proto budeme zpívat z plného hrdla, aby byla vždycky veselá, a všechno se jí dařilo víc než docela! Alexandro, přejeme ti překrásný svátek!
Dnes v kalendáři jsem zahlédla, že má svátek Alexandra! Proto bych ti chtěla přát, ať každý den máš proč se smát. Všechno nejlepší k svátku, Alexandro!
To je ale milá zprávička, že svátek má naše holčička. Nezapomínej vždycky rozdávat úsměvy, krásné věci se ti v životě objeví! Alexandro, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Alexandro naše jediná, dnes sejde se celá rodina, abychom ti k svátku mohli blahopřát, a výborné jídlo si mohli společně dopřát. Všechno nejlepší k tvému svátku, Alexandro!
Básniček není nikdy dost, tak snad ta má ti udělá radost. K svátku bych ti chtěla srdečně pogratulovat, a doufám, že se budeš mít vždy proč radovat! Alexandro, přeji ti báječný svátek!
V okruhu své rodiny, užij si každé vteřiny, snad budeš mít překrásnou oslavu, a dnes nemysli na svou postavu! Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Alexandro!
To je ale nádherná zpráva, že svátek slaví Alexandra. Chtěli bychom ti popřát spoustu lásky, štěstí, zdraví, a hlavně žádné vrásky! Všechno nejlepší k svátku, Alexandro!
Dneska pozvedáme všichni skleničky, na svátek naší milované holčičky. Přejeme ti lásku, štěstí, radosti, a hlavně nikdy žádné starosti! Alexandro, přejeme ti báječný svátek!
Dnes přeji ti spoustu úsměvů, a ať je ti pořádně do zpěvu. Přece jen svátek slavíme jen jednou do roka, a proto oslava musí být divoká! Alexandro, všechno nejlepší k jmeninám!
K svátku píši ti tahle slovíčka, i když mi moc nejdou přáníčka, snad budeš mít vždy v životě všeho dost, hlavně buď zdravá a měj radost! Přeji ti nádherné jmeniny, Alexandro!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbily, ale přijde vám, že jim chybí trocha humoru? Tak tady si už zaručeně vyberete! Pokud je vaše oslavenkyně osoba, která se ráda zasměje a má dobrý smysl pro humor, bude tohle přání perfektní. Nejen, že ji potěšíte, že jste si na její svátek vzpomněli, ale ještě k tomu ji pořádně pobavíte!

Dneska se sejde celá partička, tak snad tě nebude bolet hlavička, protože tvůj svátek musíme oslavit, a u toho se pořádně pobavit. Alexandro, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska to je takzvaná sváteční horečka, má totiž svátek naše holčička. Tak zvedni zadek a pojď se bavit s přáteli, zítra můžeš třeba ležet v posteli. Všechno nejlepší k svátku, Alexandro!
Dneska neznáme slovo pracovat, budeme totiž tancovat! Tak přineste Alex z ledničky, vychlazené lahvičky. Alexandro, všechno nejlepší k svátku!
Už slyšíme cinkat skleničky, láhve se nesou z ledničky, dneska vypijeme hodně vína, tak snad vyhne se nám kocovina! Alexandro, přejeme ti nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Poslali jste někdy přáníčko v podobě GIF obrázku? Pokud ne, máte perfektní šanci to dneska napravit. Tohle obrázkové přání k jmeninám Alexandře rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. Našli jsme obrázky, které se pro tuhle příležitost hodí přímo perfektně! Odeslání je navíc velice jednoduché. Jednoduše klikněte na zkopírovat a následně jej vložte do zprávy. Pokud chcete, doplňte jej například o milou básničku.

Přáníčko k svátku Alexandře se Spongebobem.
tenor.com
Přáníčko k jmeninám s malým králem pro Alexandru.
giphy.com
Přáníčko k svátku pro Alexandru s medvídkem.
tenor.com
Přání k svátku pro Alexandru s veselými muži.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Důvodů proč přáníčko k jmeninám Alexandře vyrobit vlastnoručně by se našlo mnoho. Nejen že ji ohromíte, ale také jí vytvoříte vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv zpětně s úsměvem podívat. Pokud jste výrobu nikdy nezkoušeli, nemusíte se ničeho bát! Výroba je opravdu jednoduchá, a zabere vám to jen pár minut. Inspiraci najdete ve videu, které jsme pro vás připravili. Až budete mít hotovo, vepište do něj třeba hezkou básničku nebo blahopřání. Tak s chutí do toho!

Věříme, že se naše blahopřání k jmeninám pro Alexandru bude líbit. 

Ať už je oslavenkyně kdokoliv, milé přáníčko jí rozhodně zvedne náladu!

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X