30 úžasných gratulací k narození vnoučka pohromadě! Inspirujte se těmi nejkrásnějšími texty a obrázky

Chcete vytvořit přání k narození vnuka rychle a jednoduše? 

Napadá vás, co chcete popřát, ale nedaří se vám vložit své myšlenky do vhodných vět? 

Vezměte si příklad z našich textů a jistě vytvoříte jednu z nejkrásnějších gratulací!

Přání prarodiči k narození vnoučete

Stali jste se rodiči chlapečka a chcete pogratulovat svým vlastním rodičům k narození jejich vnuka? 

Máte někoho ve svém okolí, kdo se stal dědečkem nebo babičkou a rádi byste jim řekli pár milých slov? 

Vyberte si některou z našich gratulací!

Gratuluji ti k narození krásného a silného vnuka! Jsi požehnaný/požehnaná, že ses stal/a prarodičem a máš dalšího človíčka, kterého můžeš opatrovat a milovat.
Pokaždé, když se na tebe tvůj vnuk usměje, buď vděčný/vděčná za takové požehnání. Moc ti blahopřeji k tak nádherné životní události, jako je narození vnoučete!
Věřím, že se dnes tvé srdce zvětšilo o tři velikosti, a to díky největšímu požehnání, jaké by sis mohl/a přát. Blahopřeji ti k narození vnoučka!
Vnouče je tak šťastné, jak šťastná je jeho rodina. Proto se směj a užívej si každé vteřiny, kterou můžeš strávit se svým vnukem. Gratuluji!
Přál/a bych si být u toho, až tě uvidím držet poprvé svého vnuka v náručí. Moc ti gratuluji a přeji tobě i tvé rodině mnoho zdraví a radostných společných chvil!
Páni, narodil se ti vnuk! Jak požehnaný/požehnaná jsi. Moc ti gratuluji, dědečku/babičko! Nechť zažíváš se svým vnoučkem spoustu legrace.
Přeji ti, abys měl/a tolik sil, že budeš moct učit svého vnuka, až povyroste, na kolečkových bruslích nebo chytat ryby. Buď na něj hodný/hodná, až budete hrát hokej, nebo se věnovat jinému sportu. A nezapomeň hodně fotit! Gratuluju!
Budeš teď mít o něco méně času a plné ruce práce, ale nebude ti to připadat jako práce, protože se budeš věnovat tomu nejrozkošnějšímu přírůstku do vaší rodiny. Blahopřeji ti k narození vnuka!
Jsem za tebe tak šťastná! Dokážu si představit, jak krásně se teď, jako dědeček/babička, nově narozeného vnuka cítíš. Moc ti blahopřeji!
Tvé děti přivedli toto vzácné dítě na svět tak laskavým a milujícím způsobem. Jsem si jistý/jistá, že v předávání lásky budeš pokračovat. Přeji tobě a tvé rodině jen to nejlepší. Gratuluji k vnukovi!

Pro babičku

Blahopřeji ti, že ses stala babičkou toho nejkrásnějšího vnoučka na světě! Užij si tu radost, kterou právě cítíš. Přeji ti, ať trvá věčně!
Gratuluji ti, babičko, k jednomu z nejcennějších darů, kterým narození vnuka určitě je!
V této chvíli, kdy zažíváš radost a s rodinou oslavuješ narození vnuka, chci, abys věděla, že ti upřímně blahopřeji k narození miminka!
Babička je druhou mámou! Proto si dej záležet, aby se na tebe tvůj vnuk mohl opravdu spolehnout, a já vím, že může. Blahopřeji!
Gratuluji ti, babičko, k narození vnuka a přeji tobě i celé tvé rodině zdraví a hodně štěstí do dalších let!

Slaví babička, které se narodil vnuk, zanedlouho narozeniny? Popřejte jí některou z našich narozeninových gratulací pro babičku!

Pro dědečka

Modlím se, abychom byli aspoň z poloviny tak dobrými rodiči, jako jste vy s maminkou byli skvělými rodiči mě. Gratuluji ti, dědečku, k narození úžasného vnuka!
Blahopřeji ti k narození vnuka, dědo! Užívej si ten zázrak narození úžasného chlapečka co nejdéle.
Věřím, že díky tobě, pozná tvůj vnuk spoustu důležitých věcí, ať už se bude jednat o moudrosti nebo o rošťárny. Gratuluji k vnukovi, dědečku!
Moc ti blahopřeji, novopečený dědečku, k narození vnuka! Nebude trvat dlouho a bude cupitat po svých, proto si užij každou chviličku, co je miminkem.
Vnouček tě bude vždycky vnímat jako druhého tatínka, který mu ukáže mnoho zajímavých věcí. Blahopřeji ti k jeho narození a přeji tobě a tvé rodině jen to nejlepší!

Chcete poblahopřát nějakému muži nejen k narození vnoučka, ale také k nadcházejícím narozeninám? Prozkoumejte naše narozeninová přání pro dědečka!

SMS blahopřání k narození dítěte 

Nemůžete být s příjemci blahopřání v tak důležitou chvíli osobně? 

Chcete pogratulovat k narození chlapečka rychle, pohodlně a odkudkoliv? 

Pošlete blahopřání ve formě SMS zprávy!

Vím, že jsi hrdý/hrdá na to, že ses stal/a prarodičem, a to právem – je to malý andílek. Gratuluji ti k novému krásnému vnoučkovi!
Tvůj vnouček má velké štěstí, že jsi jeho dědečkem/babičkou. Gratuluji ti k nově narozenému vnoučkovi!
Příchod nového dítěte je vždy úžasná věc, ale musím přiznat, že tohle je mimořádně výjimečné. Blahopřeji ti, že ses stal/a dědečkem/babičkou!
Ať ti tvůj nový vnuk přináší radost po celý život. Gratuluji ti, dědečku/babičko!
Gratuluji ti k dědečkovství/babičkovství! Jsem za tebe a tvou rodinu moc rád/a!
Právě začalo druhé kolo rodičovství, kamaráde/kamarádko! Samá zábava a žádné pleny. Užij si to, dědečku/babičko! Gratuluji ti k vnukovi!
Mám z tebe a tvé rodiny obrovskou radost. Srdečně ti blahopřeji k narození vnuka!
Čeká tě nejkrásnější období tvého života – budeš sledovat, jak tvůj vnuk roste. Gratuluji ti k čerstvě narozenému vnoučkovi!
Dědečkovství/babičkovství je něco úžasného a jedinečného. Tento malý uzlíček, kterým tvůj vnuk jistě je, ti přinese radost jako nic jiného na světě. Moc ti blahopřeji!
Gratuluji ti k narození vnoučka! Přeji vám mnoho společných chvil!

Chcete pogratulovat ve verších? Prozkoumejte básničky k narození miminka!

Obrázková přání k narození vnuka

Vytvořili jste krásný text, kterým blahopřejete k narození vnoučka, ale stále se vám zdá, že mu něco chybí? 

Stáhněte si některý z našich tematických obrázků zdarma a svou gratulaci jím oživte!

Černobílá fotografie staré dámské ruky, kterou drží malá ručka dítěte.
zdroj: unsplash.com
Rybařící starý muž s rybářským prutem a malým chlapcem na okraji moře.
zdroj: unsplash.com
Černobílá fotografie ručky malého miminka, držící prst dospělé starší osoby.
zdroj: unsplash.com
Starší smějící se muž s kloboukem držící v náručí malé, udiveně se koukající, miminko.
zdroj: unsplash.com

Při vytváření gratulace se můžete inspirovat také dalšími přáními k narození vnoučete!

Přání k narození vnuka vytvoříte jednoduše, jakmile si ujasníte, zda chcete pogratulovat delším nebo kratším textem, a to například prostřednictvím SMS zprávy. 

Ať už jste rodiči, kteří chtějí pogratulovat jednomu z prarodičů k narození vnoučka, nebo máte někoho známého, kdo se stal čerstvě dědečkem či babičkou, v našich textech jistě najdete tu pravou inspiraci pro své blahopřání.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X