Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Svatopluka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 23. února a svátek slaví Svatopluk. 

Pokud máte nějakého ve svém okolí, tak mu určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Svatoplukovi zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? To vůbec nevadí, každému se občas hodí trocha inspirace. 

Podívejte se na naše texty, básničky a veselé obrázky a vyberte si to pravé přáníčko. 

Všechna přání jsou navíc zdarma ke stažení.

Básničky k svátku pro Svatopluka

Máte rádi veršovaná blahopřání, ale nejste zrovna básníci? To ani nemusíte, krásných básniček k jmeninám jsme napsali hned několik. Na vás už jen bude vybrat tu, kterou v tento významný den uděláte radost.

Svátek má dneska náš milý Svatopluk, my mu přejeme ať je stále zdravý jako buk. Ať tě jen to dobré v životě potkává, a snad udělá ti radost tahle milá zpráva. Svaťo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jmeniny má náš milovaný kluk, v kalendáři vidím jméno Svatopluk. Přejeme mu spoustu lásky a radosti, a taky štěstí, toho není nikdy dosti. Sváťo, přejeme ti úžasný svátek!
Svatopluk má dneska jmeniny, už ti letí přání od celé naší rodiny. Přejeme ti ať se na svět stále jen usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Sváťo, užij si dnešní sváteční den!
Svaťo, přejeme ti, ať nádherný den prožiješ, a svoje jmeniny si pořádně užiješ. Přejeme ti taky mnoho radosti a spoustu úsměvů, ať stále je ti do zpěvu. Svatopluku, přejeme ti krásný svátek!
I když za okny stále sníh padá, tvůj svátek si krásnou rodinnou oslavu žádá. Celá rodina už se tě nemůže dočkat, tak všeho nech, práce může počkat. Svatopluku, přejeme ti nádherný sváteční den!
Přejeme ti, ať se ti všechna tvá přání splní, smutek v tvém životě nikdy není. Ať máš kolem sebe stále přátele a rodinu, a užíváš si v životě každou vteřinu. Sváťo, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky jsou výbornou volbou snad pro každého oslavence. Chcete ale, aby bylo blahopřání k svátku pro Svatopluka vtipné a aby ho pobavilo? S těmito verši se vám to jistě povede. Pokud máte po ruce telefon, tak mu můžete gratulaci poslat klidně hned.

Svatopluk má dneska svátek, užijeme si ho jako by byl pátek. Budeme si veselé písně broukat, na hodinky nebudeme koukat. Svaťo, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny má dneska náš Svatouš, pořádně to oslavíme, nejsi přece žádný starouš. Hezky se spolu pobavíme a pak si zazpíváme, dřív než o půlnoci se domů nepodíváme. Sváťo, přejeme ti skvělý sváteční den!
Dneska bude pořádná oslava a velký hluk, svátek má totiž máš náš Svatopluk! Jmeniny máme jen jednou do roka, tak to musí být jízda divoká. Svatíku, přejeme ti ten nejlepší sváteční den!
y máš dneska jmeniny, drahý Svatouši, to přece nebudeme na souši. Dneska to roztočíme jako za mlada, panáků už tu na tebe čeká celá řada. Přejeme ti úžasný svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže s čajem.
zdroj: teakandtwine.com

Klasická přání k svátku pro Svatopluka

Verše nejsou to pravé? Udělala by oslavenci radost spíše tradiční, milá a upřímná gratulace? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme takových hned několik. Vybrané přáníčko už stačí jen podepsat a poslat. Krásně vypadají také v papírové blahopřání.

Dneska je den všech Svatopluků a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně moře štěstí. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Náš milý Svatopluku, rok utekl jako voda a už je tady zase tvůj svátek. Přejeme ti mnoho lásky, radosti, peněz a taky mraky štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahý Svatopluku, sice nás od sebe dneska dělí velká dálka, ale to neznamená, že ti nechceme popřát nádherný svátek! Přejeme ti spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. S láskou …
Milý Svaťo, celá naše rodina na tebe moc myslí a v tento tvůj významný den ti chceme popřát lásku, pohodu, nádherné chvíle a taky spoustu skvělých zážitků. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Náš milý Svaťo, dneska jsou tady tvoje jmeniny, takže by se měl jen bavit, usmívat, radovat a všechny starosti hodit daleko za hlavu. Moc si užij dnešní sváteční den!
Svatouši, k tvým jmeninám ti přejeme hlavně klid a rodinnou pohodu, žádné starosti a pořád jen samé radosti. Celá naše rodina ti přeje nádherný svátek!
Milý Sváťo, doufáme, že si dnešní jmeniny užiješ a strávíš je s těmi nejbližšími. Tento den je tady jen jednou za rok, tak si ho pořádně užij. Skvělý svátek ti ze srdce přejí …
V kalendáři je dneska Svatopluk a to si žádá pořádnou oslavu! Dneska ti nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme jen to nejlepší a hlavně ať se ti stále ve všem daří. Hezké jmeniny ti přejí …

Přání hezkého dne dokáže vykouzlit úsměv na tváři snad každému. Inspirujte se našimi přáníčky a popřejte jak své drahé polovičce, tak třeba kolegům. 

Pohyblivé GIF obrázky

Básničky ani texty nejsou nic pro vašeho oslavence? Pokud hledáte něco originálního, tak mu zkuste poslat obrázek. Nemusíte je už nikde hledat, ty nejlepší jmeninové GIFy jsme našli za vás. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Svaťo, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku dva oslavující kravaťáci.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti spoustu zdraví, štěstí a hlavně lásky.

GIF blahopřání k jmeninám holky kreslí rtěnkou srdíčka.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF přání k jmeninám oslavující skupinka lidí.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami nepřeháněj!

GIF přání k svátku pes s vínem.
zdroj: giphy.com

Dneska si dej určitě alespoň jedno na oslavu!

GIF blahopřání k svátku přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Svatoplukovi vykouzlí úsměv na tváři. Protože dárky, které vyrobíme sami jsou nejlepší. Zabere vám to sice pár minut, ale za tu radost to přece stojí. Pokud by se vám hodila inspirace, tak v tomto krátkém videu jí najdete hromadu. Budete potřebovat lepidlo, nůžky a pár minut času. Pak už jen stačí dopsat to, co máte na srdci a máte hotovo.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Svatoplukovi líbit a vy mu tento významný den uděláte ještě lepší.

I rychlá textová zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Svatopluk

Tohle jméno v České republice používá 4327 osob a je tak 96. nejčastější. 

Svatopluk je prastaré jméno slovanského původu, které se vykládá jako „silný ve svém vojsku”. 

V 50. – 70. letech minulého století bylo tohle jméno velice oblíbené, pak začala jeho obliba klesat. 

Zajímavé je také to, že Svatopluk nemá ženský protějšek, zato však najdeme mnoho domáckých variací. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X