Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ditu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. března a svátek slaví Dita.

Znáte nějakou? Tak jí popřejte! 

Hezké přání k svátku Ditě udělá jistě velkou radost.

Pokud si nejste jistí jaké blahopřání poslat tak tady najdete spoustu inspirace. 

Bude to obrázek, jednoduchý text a nebo snad básnička? 

Výběr je jenom na vás.

Básničky k svátku pro Ditu

Rýmované přání je skvělou volbou pro dceru, neteř, babičku, kamarádku ale i kolegyni z práce. Mysleli jsme na všechny a určitě si vyberete ty pravé rýmy pro tu vaši Ditu. Tak jdeme na to!

Když jmeniny slaví naše Dita, chceme jí říct jak je důležitá. Přejeme ti jen to nejlepší, snad tě tahle báseň potěší. Dito, přejeme ti nádherné svátek!
Venku už nám svítí slunce jarní, snad bude tvůj dnešní den speciální. Svátek by sis měla pořádně užít, a něco krásného zažít. Dituško, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Jsou tady jmeniny naši Dity, my posíláme přání obrovitý. Snad se ti svátek dle tvých představ vydaří, a vše co si přeješ se ti podaří. Dito, užij si dnešní jmeniny!
Přejeme ti to nejlepší, drahá Dito, a taky aby bylo vše sluncem zalito. Doufáme, že si dnešek pořádně užiješ, a podle tvých představ ho přožiješ. Přejeme ti nádherné jmeniny, Dito!
Dituško naše milovaná, dneska bys neměla být sama. Jmeniny bys měla s námi oslavit, a dobrým dortem život si osladit. Užij si dnešní jmeninový den, Dito!
Posíláme ti tuhle básničku, k tvému dnešnímu svátečku. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, a k tomu líbáme tě na vlásky. Užij si dnešní den, Dituško!
Tvůj svátek je po roce zase tady, s básničkou si zase nevím rady. Snad bude se ti líbit aspoň trošičku, a dnešní den si užiješ bez mráčku. Dito, přejeme ti krásné jmeniny!
Máš dneska svátek drahá Dituško, moc si to užij naše dceruško. Moc na tebe myslí celá rodina, jsi holka naše jediná. Moc si užij dnešní jmeniny, Dito!


Veselá rýmovaná přání

Mělo by být blahopřání k jmeninám pro Ditu spíše neformální a vtipné? Načerpejte inspiraci u těchto veselých básniček, které ji jistě rozveselí. Vybrané přání pak už jen zkopírujete a pošlete. 

Večírek bude jistě znamenitý, když je dneska svátek naši Dity. Tak už připravte skleničky, na panáka do každé nožičky. Dituško, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska vykašli se na nějaké vaření, ale raději se věnuj svátku slavení. Už čekáme na tebe s vínem, v našem kruhu rodinném. Dito, přejeme ti nádherné jmeniny!
Chystáme jmeninovou oslavu pro Ditu, tančit budeme až do úsvitu. Nebude to jen u přípitek, vína tady bude dostatek. Dito, přejeme ti nádherný svátek!
Dnešek si musíme užít, žádné spaní, už se moc těšíme na večerní setkání. Oslava to bude pořádná, jediná lahev nezůstane prázdná. Dito, přejeme ti krásné jmeniny!
Kytice tulipánů s svátku v růžové dárkové krabici.
zdroj: esy.com

Klasické gratulace k jmeninám

Dostáváme se k jednoduchým a decentním přáním, které jsou milé a upřímné. Výborně se hodí pro ty, co dávají přednost klasice. Krásně budou vypadat v papírovém přání, ale můžete je poslat jen ve zprávě.

Milá Dito, dneska máš svátek a my ti k němu chceme popřát aby se ti dnešní den vydařila ty si ho užila na maximum. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milá Dito, jako každý rok ti chceme za celou naši rodinu popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a byla jsi i nadále tak spokojená jako jsi teď. Užij si dnešní jmeniny!
Dituško, kalendář nám dneska připomněl tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky dobré nálady. Moc si užij dnešní den!
Drahá Dito, po roce je tady zase ten tvůj významný den a my ti k němu z celého srdce přejeme aby sis ho užila naplno. K tomu ti přejeme také kopec lásky, zdraví a pohody. Krásný svátek ti přejí …
Dito, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu zdraví, lásky, štěstí a taky pohody. Užij si dnešní den tak, jak sis to představovala. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Milá Dito, je nám moc líto, že to dneska k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. I tak na tebe moc myslíme a přejeme ti spoustu zdraví, lásky a radosti. To vše ti srdečně přejí …
Naše drahá Dito! Neboj se že bysme na tebe a tvůj svátek letos snad zapomněli. Tak jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší a aby se ti vždy ve všem dařilo. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Dituško, moc pro nás znamenáš a doufáme, že si dnešní svátek pořádně užiješ. Z celého srdce ti přejeme jen to nejlepší a moc na tebe myslíme. Nádherný svátek ti přejí …

Vtipná obrázková přání

Pokud se vám nechce nic psát tak můžete zvolit některý z obrázků který se pro tuhle příležitost hodí skvěle. Tohle blahopřání k svátku Ditě navíc zvedne náladu. Stačí když si vybraný obrázek jednoduše zkopírujete a pošlete.

GIF přání k svátku oslavující pár s šampaňským.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám holka s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku zajíc s konfetami.
zdroj: tenor.com
GIF přáníčko k svátku tančící holky.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám pes s kytkami.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Tahle gratulace je rozhodně ta nejoriginálnější. Hotové blahopřání pak ještě můžete doplnit o některou z básniček a nebo textových přání k svátku. Ditu tím určitě ohromíte. Pokud jste ještě nikdy žádné přáníčko nedělali tak se nemusíte bát, zabere to jen chvilku a nic složitého na tom není. Podívejte se na tohle video plné inspirace. Uvidíte, že budete mít za chvilku hotovo.

Zaujala vás naše přání k svátku pro Ditu? Doufáme, že se budou blahopřání oslavenkyni líbit a vy jí v dnešní den uděláte radost. 

Tento významný den je jen jednou za rok a to že jste si vzpomněli  že na ni myslíte je to nejdůležitější. 

Tak které z nich to bude? 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X