Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Angeliku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. března a svátek slaví Angelika. 

Máte nějakou ve svém okolí? Tak to jí určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Angelice zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky  a udělejte jí radost i vy. 

Všechna přání  jsou volně ke stažení, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Angeliku

Rýmovaná přáníčka jsou stále velice oblíbená a to naprostým právem. Hodí se skvěle ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, dcera a nebo manželka, u nás najdete pro každou něco. Na vás už bude jen vybrat kterým veršem jí uděláte radost.

Angeliko, přejeme ti krásný svátek, dovol mi poslat ti pár řádek. Ať tě nic zlého netrápí, a jen ty dobré věci tě v životě překvapí. Angeliko, přejeme ti báječné jmeniny!
Ange, Ange, Angeliko, hádej kdo má dneska svůj den? Jsi to ty a žádná jiná, naše oslavenkyně všemi žádaná. Připojuji se k svátečním přáníčkům a posílám pár milých řádečků. Angeliko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny
Angel, krásný svátek měj, na svět se pořád usmívej. Máme tě rádi, ty naše zlato. Přejeme ti jen to nej, měj se skvěle a života užívej. Angeliko, přejeme to kouzelné jmeniny!
Přejeme ti s celou naší rodinou, buď stále naší Angelikou jedinou. Jsi náš parťák, naše holka, s tebou není nikdy nuda. K svátku ti přejeme všechno nej, a dnešek si naplno vychutnej. Angeliko, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Kalendář mi dneska říká, že svátek slaví naše milovaná Angelika! Jen k tobě letí tahle milá slova, přeji ti jen to nejlepší zase a znova. Angeliko, přeju ti kouzelné jmeniny!
Oslava to bude dneska zase veliká, svátek slaví naše milovaná Angelika. Snad splní se ti vše co si jen budeš přát, a tohle přáníčko tě u srdíčka bude hezky hřát. Angeliko, máme tě moc rádi!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenkyně vaše kamarádka která se ráda baví a směje? V tom případě se podívejte na tyhle vtipné rýmy, které Angelice jistě zvednou náladu a pobaví ji na celý den. Navíc se vám krásně vejdou i do textové zprávy. 

Angelika, jaká klika, nejsi jako žádná jiná. Jsi moc krásná, milá, skvělá, zkrátka holka dokonalá. Angeliko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska máš navíc sváteček, posílám ti dáreček. Tohle milé přáníčko, ty moje skvělá dámičko. Angeliko, užij si ty nejlepší jmeniny!
Krásný svátek a spoustu lásky, posílám pusu na tvoje krásné vlásky. Angeličko, jsi náš miláček. Přejeme ti štěstíčko, ty roztomilá hlavičko. Angeliko, přejeme ti báječné jmeniny!
Angeličko, ty naše srdíčko, dneska svátek svůj slavíš, snad s námi na oslavu vyrazíš. Pozvedneme skleničku, pro tu naší jedničku! Přejeme ti báječné jmeniny, Angeliko!
Dárková kytice růžových a bílých růží k svátku.
zdroj: venusinfleurs.ru

Klasická přání k svátku pro Angeliku

Chcete napsat něco krásného, milého a vyjádřit jak vám na oslavenkyni záleží? Těchto úžasných a upřímných gratulací jsme dali dohromady hned několik, tak je rozhodně z čeho vybírat. Můžete je poslat v sms zprávě a nebo ja nepsat do papírového přání.

Angeliko, dneska je významný den, neboť slavíš svátek a já ti chci prostřednictvím těchto řádek popřát z celého srdce jen to nejlepší. S láskou …
Moje milá Angie, dovol mi ti popřát k tvému svátku hodně lásky, pohody a zdraví. Moc si tě vážím a přeji ti jen to nejlepší. Užij si dnešní jmeninový den!
Dneska máš svátek a já se chci přidat k zástupu gratulantů . Jsi báječná ženská, Angeliko, a přeji ti jen to nejlepší. Ty nejúžasnější jmeniny ti přeje …
Angeličko, přejeme ti krásný svátek. Přejeme ti spoustu zdraví, pohody, štěstí a lásky. Nechť jsi stále svá. Jsi bezvadná ženská a máme tě moc rádi. Užij si dnešní den!
Naše drahá Angeliko, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát lásku, zdraví, pohodu a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada! Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Angeliko, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a hlavně ať se stále tak krásně usmíváš jako teď. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi.
Drahá Angeliko, není den co bychom si na tebe nevzpomněli. Dneska máš svátek a my ti z celého srdce přejeme jen to nejlepší! Moc si užij dnešní jmeniny!
Angeliko, snad bude tvůj dnešní sváteční den nezapomenutelný a ty ho pořádně oslavíš tak, jak sis přála. K tomu ti přejeme spoustu zdraví, lásky a dobré nálady. Užij si dnešní den

Obrázkové gratulace k jmeninám

Tohle blahopřání k svátku Angeliku rozhodně pobaví a udělá jí radost! Pokud jste obrázek k jmeninám ještě neposílali tak to rozhodně stojí za vyzkoušení. Vybrali jsme pro vás ty, které se pro tuhle příležitost skvěle hodí. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Vybraný GIF jen zkopírujete a pošlete.

Tak na tebe, Ageliko!

GIF přání k jmeninám přípitek s vínem.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Angeliko!

GIF blahopřání k jmeninám poskakující ženy.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku oslava s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní jmeniny, Angeliko!

GIF přání k svátku kočka v Martini skleničce.
zdroj: giphy.com

Pořádně se dneska pobav a oslav to!

GIF přání k svátku oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k jmeninám Angeliku rozhodně nadchne a to hned ze dvou důvodů. Bude mít radost, že jste si na ni vzpomněli, ale také že jste si dali tu práci a přáníčko vyrobili sami doma. Pokud jste to zatím nedělali tak se nemusíte bát, že by vám to nešlo. Zabere to jen chvilku a můžete tak i skvěle zabavit děti. Inspiraci včetně návodu najdete v tomto krátkém videu. Jak budete mít hotovo tak už jen stačí napsat věnování a můžete jít gratulovat.


Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Angelice líbit a vy jí tento den uděláte hezčí a příjemnější. Nezapomeňte, i rychlá sms zpráva udělá velkou radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X