Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Halinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. července a svátek slaví Halina. 

Už jste jí pogratulovali? Pokud ne tak to napravte! 

Hezké přání k svátku Halině udělá velkou radost. 

Přinášíme vám ty nejhezčí básničky, obrázky a texty ze kterých si jistě vyberete to pravé pro tu vaši Halinu. 

Tak se inspirujte a vybírejte!

Básničky k svátku pro Halinu

Tyhle originální gratulace jistě potěší každou oslavenkyni. Nemusíte nic vymýšlet, stačí když si vyberete který z těchto originálních veršů. Můžete je poslat jako rychlou sms zprávu a nebo ho můžete napsat do papírového přání. 

V kalendáři vidíme jméno Halina, chceme jí říct že je naše jediná. Jen to nejlepší ti k tvému svátku srdečně přejeme, a ke gratulacím se připojujeme. Halino, užij si dnešní sváteční den!
K svátku ti to nejlepší přeje celá rodina, když dneska oslavuje naše Halina. Snad krásná oslava se ti podaří, a vše co si přeješ se ti v životě vydaří. Užij si dnešní jmeniny, Halino!
Dneska bude zase báječná hostina, jmeniny přece slaví naše Halina. Jen to nejlepší ti celá naše rodina přeje, snad tě tohle přání u srdce zahřeje. Halino, užij si ten nejkrásnější svátek!
Snad dneska užiješ si každé vteřiny, svátek přece slaví Haliny. Hlavně lásku a pohodu ti všichni přejeme, a k svátku ti moc gratulujeme. Halino, užij si nádherné jmeniny!
To jsou ale skvělé noviny, dneska jmeniny oslavují všechny Haliny. Doufáme že si něčím dobrým dneska život osladíš, a dnešní jmeniny pořádně oslavíš. Halino, přejeme ti nádherný svátek!
Měl bych ti dneska dát květiny, když je svátek naší Haliny. Dneska ti ale posílám jen tuhle básničku, snad bude se ti líbit aspoň trošičku. Halino, užij si dnešní jmeninový den!
A hele kdo dneska slaví jmeniny, ano, je to svátek naší Haliny. Moc na tebe stále myslíme, a snad se s tebou zase brzy uvidíme. Halino, moc si užij dnešní sváteční den!
Ty máš dneska svátek, naše milovaná Halinko, snad se ti budou tyhle verše líbit aspoň malinko. Jen to nejlepší ti chceme popřát, ať splní se ti vše co si budeš přát. Halino, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, chcete ale aby bylo blahopřání k svátku pro Halinu neformální, veselé a s trochou vtipu? V tom případě jsou následující řádky to pravé.

Svátek dneska slaví naše milovaná Halina, to znamená že ta nejlepší párty začíná. Už se moc těšíme na večerní přípitek, a neboj, letos se neopijeme jako dobytek. Halino, přejeme ti nádherné jmeniny!
To zase vypijeme dneska spoustu vína, když jmeniny slaví naše Halina. Tančit budeme až do rána, dokud neodpadneš vyčerpaná. Přejeme ti skvělý svátek, Halino!
Vína budeme mít docela slušnou hladinku, budeme totiž oslavovat naši Halinku. Už leštíme na přípitek skleničky, když dneska slavíme svátek naší kočičky. Halino, užij si nádherné jmeniny!
Dneska budeme slavit dlouhé hodiny, jsou přece jmeniny naší Haliny. Oslava to bude veselá, a snad splní se ti vše co bys chtěla. Halino, užij si ten nejkrásnější svátek!
Dárková kytice k svátku v bílé krabici.
zdroj: ok.ru


Klasická přání k svátku pro Halinu

Nejsou verše to pravé co hledáte? Zkuste se podívat na tyhle klasické přání které oslavenkyni rozhodně potěší a zahřejí u srdce. Krásně budou vypadat v papírovém blahopřání ale můžete ho poslat i jako rychlou sms zprávu.

Naše milá Halino, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu radosti, lásky, zdraví a hlavně aby tě nikdy neopouštěla dobrá nálada. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Halino, po roce je tady zase den tvých jmenin a my ti k nich chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále jen spokojená a veselá. Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Halino, bohužel ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti k tvému svátku přejeme lásku, zdraví, pohodu a hlavně štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Halino, doufáme, že si dnešní den užiješ na maximum a prožiješ ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Halino, z celého srdce ti chceme popřát ty nejkrásnější jmeniny, hlavně ať jsi stále tak spokojená a usměvavá jako teď. Moc si užij dnešní den!
Milá Halino, snad dnešní sváteční den pořádně oslavíš a budeš se jen bavit, usmívat a užívat si života nejen dneska, ale každý den. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Halino, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát zdraví, lásku, štěstí a hlavně pohodu. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahá Halino, doufáme, že bude tvůj jmeninový den nezapomenutelný a pořádně ho oslavíš. Z celého srdce ti přejeme jen to nejlepší a taky aby se ti splnila všechna tvá tajná přání. Nádherný svátek ti přejí …

Veselé obrázkové gratulace

Přání k jmeninám pro Halinu může být i obrázkové! Tyhle obrázky se k svátku hodí skvěle a není k nim třeba už vůbec nic psát. Obrázek který se vám líbí nejvíce jen zkopírujete a pošlete. 

Sváteční taneček

GIF přání k svátku sexy taneček.
zdroj: giphy.com

Přípitek s růžovým vínem

GIF přání k jmeninám přípitek.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF blahopřání k svátku otevírání šampaňského.
zdroj: giphy.com

Kytička k svátku

GIF blahopřání k jmeninám kytka.
zdroj: giphy.com

Kočičí oslava s dortem

GIF přání k svátku kočka s dortem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Nakonec se dostáváme k tomu nejlepšímu, protože takové blahopřání k jmeninám Halinu rozhodně ohromí. Uvidím že jste si dali záležet a opravdu vám na ní záleží. Pokud potřebujete trochu inspirace tak se podívejte na tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak nezapomeňte hotové přání doplnit o básničku a nebo text.

Jak se vám líbila naše přání k svátku?

Doufáme, že dneska uděláte oslavenkyni radost a zvednete jí náladu v tento sváteční den. Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X