Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jenovéfu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 3. ledna a svátek slaví Jenovéfa.

Máte nějakou slečnu a nebo paní s tímto nádherným jménem ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci!

Srdečné přání k svátku Jenovéfu zaručeně ohromí.

Připravili jsme pro vás výběr těch nejkrásnějších básniček, milých textů a veselých obrázkových gratulací. 

Vybírejte jak je libo, protože všechna přání jsou zcela zdarma!

Tak směle do toho!

Klasická přání k svátku pro Jenovéfu

Líbí se vám klasické, milé a formální gratulace a máte pocit, že Jenča to tak cítí také? Tak to si jistě vyberete jeden z milých těchto textů k jmeninám. Můžete ho poslat samostatně ve zprávě a nebo jej napsat do papírového blahopřání. Udělejte oslavenkyni radost!

Má Jenuško, jsi přesně můj typ blázna a díky tobě mám život mnohem krásnější! Mám tě moc ráda a vážím si každé minuty s tebou. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Drahá Jenovéfo, mám pro tebe jako dárek k svátku skvělé motto pro život: “Tvrdě pracuj, hraj s vervou a jez hodně koláčů bez výčitek.” Doporučuji se řídit hlavně tou částí s těmi koláči. Fantastický svátek ti srdečně přeje …
Jeninko, přála bych si, aby se tvé jmeniny oslavovaly jako státní svátek, protože pak bych měla volno na naši společnou skleničku vína. S tou však počítám! To nejbáječnější prožití svátku ti přeje …
Naše nejmilejší Jenůfko, nepodléhat pokušení je jedním ze způsobů, jak zvýšit své osobní štěstí. Podlehnutí pokušení je způsob, jak okamžitě zvýšit svou spokojenost. Buď spokojená, dej si ten dort! Ten nejkrásnější svátek ti dnes přejí …
Nejdražší Jenovéfko, jmeniny sice znamenají, že jsi o rok starší, ale jmeninová oslava znamená, že se můžeš chovat třeba o 10 let mladší. Užij si svou oslavu naplno! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milovaná Jenovéfo, někteří lidé jsou s věkem moudřejší, někteří lidé s věkem bohatnou, ale každý s věkem stárne. Takže ti přejí hodně štěstí v těch dalších dvou případech a přeji ti ten nejkrásnější svátek. Přání ti s láskou posílá …
Přání k svátku se sudem vína a hrozny.
pixabay.com

Přání pro babičku

Každá babička si zaslouží tu nejkrásnější gratulaci nejen za neustálé vykrmování těmi nejlepšími dobrotami, ale i za její nekonečnou lásku a podporu. Věříme, že jí gratulace zahřeje u srdce a uděláte jí její výjimečný den krásnější!

Babičko, dnes bych ti ráda řekla, že jsi skvělá nejen jako babička, ale i jako člověk. Jsi hodná na členy své rodiny i na všechny ostatní. Přeji fantastické ženě plné humoru, lásky a pozitivní energie! Mám tě moc ráda. S láskou …
Má milovaná babičko, na tobě je rozhodně něco zvláštního – všichni kolem tebe si tě okamžitě zamilují. Nechtěla bys mi prozradit své kouzlo? Přeji všechno nejlepší k svátku velmi výjimečné dámě v mém životě! S pozdravem …
Má nejdražší babičko, jsi můj idol, a pokud ze mě vyroste jen malinký zlomek ženy, jakou jsi ty, budu se šťastně považovat za úspěšnou. Připíjíme si dnes na tebe. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přeje …
Drahá babičko, naučila jsi mě laskavosti, trpělivosti a lásce a já jsem ti za to nesmírně vděčná. Díky tobě jsem dnes tím, kým jsem. Děkuji ti. Fantastický svátek a každý další den ti přeje…

Nechtějí se vám oslavenci psát dlouhá přání? Tato narozeninová blahopřání s obrázky vám jistě pomohou!

Básničky k svátku pro Jenču

Myslíte si, že se bude veršované přáníčko k jmeninám Jenovéfě zamlouvat? My si myslíme, že ano, protože básničky jsou oblíbenou formou gratulace už po celá desetiletí. Vyberte si tu, která promlouvá k vašemu srdci, zkopírujte ji a odešlete třeba s hezkým animovaným obrázkem!

Má milovaná Jena, žádnou chybu skutečně nemá. Celý svět ti radostně dám, až tak moc tě rád mám, ty jsi prostě pro mě nej, tak ať je tvůj svátek báječnej. Miláčku, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny na světě!
Vím, že má dnes jmeniny Jenůfka, to je ale radost velká! Dnes ti z celého srdce k tvému výjimečnému svátku ti přeji, ať ty nejkrásnější zážitky, tě tam uvnitř skutečně hřejí. Jenčo, všechno nejlepší a moc si dnešek užij!
Dneska slaví naše drahá Jéňa, slečna, co se neustále hihňá. Všechno nejlepší srdečně přejeme ti, protože ten svátek dneska máš, ať cokoliv, co si přeješ, vyjde ti a ty ten život jenom užíváš. Jeninko, přejeme ti z skutečné krásné jmeniny!
V kalendáři je psáno jméno Jeninka, tak snad bude z dneška ta nejkrásnější vzpomínka! K svátku bych ti z lásky popřát chtěla, abys všechno důležité vždycky měla, a nic ti v životě nechybělo, sluníčko tvé dny vždy provázelo. Jenůfko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Ta nejdražší Jena, pro nás skutečně moc znamená. V kalendáři dnes její jméno je, a naše maličkost si libuje. Můžeme ti totiž s láskou v srdci přát, a aspoň špetku radosti a štěstí ti dát. Jenovéfo, moc si užij svůj dnešní svátek!
Jenůfko, tvé jméno dnes oslavujeme, kalendář nám na výběr nedává, z celého srdce ti přejeme, ať jen to nejlepší se ti dostává. Přejeme ti fantastické jmeniny, Jenovéfko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Ne nadarmo se říká, že smích dokáže léčit. Pozitivita dokáže rozzářit i ten nejchmurnější den. Tyhle vtipné básničky, které jsme pro vaši oslavenkyni napsali, už tady na vás dávno čekají. Pokud má Jenovéfa smysl pro humor a smích jí není cizí, budou tyhle rýmovačky to pravé.

Jenovéfo naše milovaná, Jak je možné, že ještě nejsi vdaná? Krásný svátek ti z lásky přejeme, však neboj, my ti toho chlapa najdeme. Přejeme ti nádherné jmeniny, Jeninko!
Oslava nás čeká velkolepá, slaví přece naše nejoblíbenější Jenka! Je to naše nejkrásnější kočička, na ledu už se chladí lahvička. Přijď se s námi dneska napít, a tvůj svátek pořádně zapít. Jeninko, přejeme ti ty nejhezčí jmeniny!
Vidíme tvé jméno v kalendáři, uniknout oslavě se ti nepodaří. Jsi naše oblíbená kráska, už by tě mohla potkat i nějaká ta láska. Dneska ti my budeme muset stačit, tak přijď si s námi zatančit. Jenovéfo, přejeme ti nádherné jmeniny!
V den svátku Jeniny, přepisují se dějiny. Svátek je tady přece jen jednou v roce, tak snad oslavíme to divoce. My na tebe s úsměvem v baru čekáme, ale letos tě pořádně pohlídáme. Jenovéfko, přeji ti srdečně všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Úsměv navíc nikdy neuškodí, a proto byste měli zkusit překvapit Jenovéfu gratulací k jmeninám v podobě veselého animovaného obrázku. Nebojte se ukončit stereotypy, protože takové přání je skutečně originální! Takové přání nebude čekat a vy ji v její sváteční den potěšíte. GIF můžeme poslat samostatně a nebo ho doplnit vtipnou básničkou. 

GIF přání k jmeninám se známým hercem posílající palec nahoru.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s kočkou hrající hudbu.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s natěšenou červenou postavičkou.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančící zelenou žábou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Preferujete vlastnoručně vyrobené dárky? Tak to by vás mohla zajímat tahle originální blahopřání. Podle tohoto krátkého videa dokáže vyrobit krásné přáníčko úplně každý, takže se nestyďte zapojit třeba vaše děti! Je jen na vás, kolik času u výroby strávíte, ale nebojte se, že by vlastní přáníčka byla časově náročná. Přichystejte si pár barevných papírů, pera, lepidlo a nůžky a pusťte se to této veselé práce. Až budete s výrobou hotovi, nezapomeňte dovnitř napsat třeba hezkou básničku nebo věnování.

Zajímavosti o jméně Jenovéfa

Ženské křestní jméno, které má zřejmě germánský nebo galský původ. 

V překladu znamená “matka rodu”, “ploditelka života”.

Mezi domácí varianty patří Jena, Jeny, Jéňa, Jenůfka, Jenuška, Ofka, Enefka.

V České republice se může tímto milým jménem pyšnit 116 žen.

Svatá Jenovéfa je uctívána římskokatolickou církví jako patronka Paříže.

Mezi další významné nositelky patří česká herečka Jenovéfa Boková nebo francouzská novinářka Jenovefa Eche.

Už jste se rozhodli jako gratulaci letos pošlete? Ať už se rozhodnete jakkoliv, milá gratulace k jmeninám Jenovéfu jistě moc potěší. 

Tento její významný den je jen jednou za rok, tak jí ho udělejte hezčí.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X