Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dalibora na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. června a svátek slaví Dalibor.

Pokud zrovna on je osoba, která vám přináší do života radost, rozhodně mu pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Dalibora potěší a zlepší mu celý oslavenecký den! 

Máte-li ta láskyplná slova už na jazyku, ale chce to přece jen trochu zdokonalit, máme pro vás řešení. 

Tahle krátká přáníčka, básničky plné lásky a vtipů a dokonce i obrázky jsou přesně to, co hledáte. 

A co víc? Všechna jsou zcela zdarma! 

Klasická přání k svátku pro Dalibora

Mnoho lidí si neuvědomuje váhu a důležitost jmeninových blahopřání. Může vám to přijít jako drobnost, ale věřte, že oslavence to vždy zahřeje u srdce. A jelikož jste narazili na nás, tak už nikdy nebudete muset přání dlouze vymýšlet! Třeba tahle jednoduchá přání se hodí pro kohokoliv. Které si asi vyberete? 

Všechno nejlepší k svátku, Dali! Dnes je ten výjimečný den, který se opakuje jen jednou za rok a tak se ujisti, že děláš všechno, co máš rád. Přeji ti velkolepý den! S pozdravem …
Náš nejdražší Daliborku, doufáme, že se ti k svátku splní všechna tvá nejtajnější přání a že budeš mít ten nejkrásnější den vůbec. Máme tě moc rádi a myslíme na tebe. Krásný svátek ti s láskou přejí…
Drahý Dalibore, tento sváteční den přichází jen jednou za rok, takže ho určitě oslav naplno, vytvoř si nezapomenutelné vzpomínky a dej si jeden nebo dva oslavenecké drinky! Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Milý Dalibore, posílám ti tohle přání k svátku, abys věděl, že na tebe dnes myslím a doufám, že tvůj den bude naplněn vším, co je ti drahé. Mimořádné jmeniny ti s láskou přeje …!
Náš milovaný Daliborku, doufáme, že máš vzrušující a super zábavné jmeniny a že jsou to zatím tvé nejlepší jmeniny vůbec! Užij si tento den. Všechno nejlepší ti přejí …
Drahý Dalibore, tento den je celý jenom o tobě a o tom, jak jsi skvělý! Užij si své jmeniny a při oslavách mysli na to, že je tento přichází jen jednou v roce. Překrásný svátek ti přeje …
Přání k svátku s motýlem na pláži.
pixabay.com

Přání pro tatínka

Máme dny dobré i špatné. Mít možnost přijít za někým ze své rodiny a své pocity mu popovídat je cennost, které si ne každý váží. Poděkujte svému tatínkovi za krásně strávené dny a za to, že stál při vás i když jste třeba jako malé ratolesti napáchali spoustu lumpáren. 

Všimli jste si někdy, že čím horší jsou taťkovské vtipy, tím lepší to je táta? Tak teď už alespoň víme, proč jsou tvé vtipy tak špatné! Dělám si srandu, tatínku. Jsi úžasný a přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě. S láskou …
Přeji všechno nejlepší k svátku muži, který dobrovolně bojoval se všemi příšerami pod postelí a ve skříni. Děkuji ti, že jsem se díky tobě vždycky cítil/a v bezpečí! Doufám, že budeš mít báječný svátek. S pozdravem …
Můj nejmilejší tatínku, rozesmíváš mě, když jsem smutná. Jsi trpělivý, když dělám chyby. K tvým jmeninám bych ti chtěla říct, že jsi ten nejlepší táta, jakého si kdy dítě může přát! Ten nejkrásnější den ti přeje …
Drahý táto, vím, že ne vždy máme na všechno stejný názor. Ale to neznamená, že tě nemám rád a nevážím si tě. Přeji ti nádherné jmeniny a mnoho dní plné pohody a radosti. S láskou …

Cenit si musíme i našich kamarádů ze sousedských. Inspirujte se krásnými přáníčky k svátku v němčině!

Básničky k svátku pro Libču

Podle nás dokáží rýmy skvěle překvapit, protože ne každý čeká takhle speciální gratulaci. V básní můžete ukázat své city, lásku, radost a hlavně milé verše ukáží, že jste si dali s letošní gratulací opravdu záležet. Vyjímají se tedy všude, ale nejkrásnější jsou ve vlastnoručně vyrobených přáních! 

Přejeme ti ze srdíčka všechno nejlepší k tvému svátku. Ať si tě ten život hýčká a každý den máš jako pohádku. Dalíku, přejeme ti překrásný svátek!
K svátku ti přeji, jak už to zvykem bývá, aby se ti splnilo, co tvé srdce skrývá. Ať jsi navždy šťastný taky, a nad tvými sny nejsou žádné mraky. Daliborku, přeji ti báječný svátek.
Život je nádherný sen, když jsi se mnou celý den, ty chvíle si moc užívám, neuvěřitelně moc ráda tě mám. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Dalíku!
Všechno nejlepší k svátku ti chci přát, a ať tvůj den za úsměvy stojí, hodně štěstí, pevné zdraví, ať každá nemoc se tě bojí. Dalibore, přejeme ti krásný den!
Přeji ti dnes trochu ve spěchu, mnoho radosti a úspěchů. K tomu taky pevné zdraví, ať tě život s námi baví! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Dali!
Když už ten svátek dneska máš, s láskou v srdci ti přeji, ať si radost uděláš, a jen krásné věci se ti v životě dějí! Dalibore, užij si dnešní den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Radost a smích jsou univerzálním lékem každé  špatné nálady. Je to pro vás dostatečně dobrým důvodem, abyste poslali vtipné přání k jmeninám Daliborovi? Tak nečekejte ani vteřinu a pusťte se do vybírání! 

Dobrý večer vespolek, dnes má svátek Daliborek. Studené šampaňské si hned musíme nalít, a na tvé zdraví se pořádně napít! Libčo, užij si dnešní den na maximum!
Na jmeniny našeho Libči, jedna flaška zdaleka nestačí. Jen tak domů nepůjdeme, a až do rána spolu tančit budeme. Daliborku, přejeme ti fantastický svátek!
Náš milovaný Daliborku, užij si tohoto okamžiku, dokud ještě chodíš přímo, ještě než tě skolí víno. Dali, užij si svůj dnešní svátek!
Dneska nedočkáš se spánku, máš přeci svátek, Daliborku! Kdybys neměl sváteční náladu, tak nám to vůbec nevadí, pivečko si s tím poradí! Všechno nejlepší k jmeninám, Libčo!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Možná právě milý obrázek udělá Daliborovi radost, když otevře zprávu od vás. Je to milé ozvláštnění každoročních svátečních gratulací. Tyhle obrázky jsou navíc animované a pro takovou krásnou příležitost se hodí přímo výjimečně. Pokud si tedy nemůžete vybrat, tak jich klidně pošlete i více, však tím vůbec nic nezkazíte!

Přání k svátku se tančícími lidmi.
tenor.com
Přání k jmeninám se skákajícím duchem.
giphy.com
Blahopřání k svátku tančícími dětmi.
tenor.com
Gratulace k jmeninám s hvězdicí Patrikem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Báseň či gratulace mohou originalitou přetékat, ale pokud si přejete přání, které originalitu vyzařuje už na první pohled, vlastnoručně vyrobené papírové přání bude přesně to, co potřebujete. Abychom vás nenechali na holičkách, našli jsme krásné video, které vás samotnou výrobou provede krok za krokem. A pokud nechcete u lepidla a nůžek sedět sami, výroba přáníček je dokonalá aktivita pro zabavení dětí. Tak s chutí do práce!

Zajímavosti o jméně Dalibor

Dalibor je jméno se slovanskými kořeny.

Skládá se ze dvou slov. První je “dali” ve významu “oddálit” a druhé “bor’ba” ve významu “boj”.

Dalibor je tedy člověkem, který nevyhledává šarvátky a hádky.

Jméno se vyskytuje i ve slovenštině nebo srbochorvatštině, pouze však v mužské podobě.

V České republice jméno nosí 8109 mužů.

Jméno nosil legendární rytíř Dalibor z Kozojed, jehož příběh se stal předlohou opery Bedřicha Smetany. 

Právě podle něj byla pojmenována také jedna z věží pražského hradu jako Daliborka, byl totiž prvním vězněm v této věži. 

V současnosti je známým nositelem jména zpěvák Dalibor Janda nebo herec a moderátor Dalibor Gondík.

I když jste už dorazili na konec našeho článku, tak doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Daliborovi už poslali. 

Věděli jste, že na naší stránce nejsou jen jmeninová přání? 

Zkuste se podívat, k čemu všemu můžete gratulace najít! 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X