Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Arta na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte, jak vytvořit přání k svátku Arturovi tak, aby oslavence opravdu zaujalo? 

Co do přáníčka vložit a jak jej předat? 

Inspirujte se našimi tipy a uvidíte, že se setkáte s úspěchem!

Přáníčka ke jmeninám pro Artura

Chystáte se na oslavu, a ještě nemáte pro Artura vymyšlené blahopřání? 

Nic si z toho nedělejte. V následujícím textu jistě najdete slova, která vystihnou, co chcete oslavenci sdělit.

Přeji všechno nejlepší ke jmeninám skvělému člověku, kterým ses stal. Na zdraví a vše nej do dalšího roku!
Nechť ti Bůh žehná a udělá následující rok tvého života rokem plným průlomů. Jsi nejmilejší a nejlaskavější duše, kterou znám. Krásné jmeniny!
Konečně přišly tvé jmeniny! Vnímej je jako start a nasměrování k novým výšinám a za novými úspěchy. Modlím se za více milosti a blaženosti ve tvém životě. Všechno nejlepší k svátku, Arture!
Arti, máš krásnou a silnou duši. Uchovej si svou úžasnou povahu. Přeji ti krásnou oslavu jmenin!
Slavíš další svátek, takže i úspěch, protože jsi přežil další rok. Máš co slavit! Všechno nejlepší ke tvým jmeninám, Arture!
Znám tě celý život a vidím, jak se každým rokem stáváš lepším a šťastnějším. Moc ti přeji, aby to tak bylo i nadále. Krásný sváteční den!
Užij si svůj výjimečný den a směj se jako nikdy předtím, protože dnes je to opravdu jen o tobě. Nádherné prožití tvého svátku přeji!
Nebe k tobě bylo milostivé a hodné, protože ti přidalo další rok života. Buď neustálým optimistou jako doposud. Všechno nejlepší!
Přeji ti více milosti, prosperity, štěstí a vše nejlepší do budoucna. Krásný sváteční den!
Kéž ti tento den přinese nečekaná požehnání a nekonečnou radost nyní i navždy. Krásné prožití oslavy tvého jména Arturku!
Dnes oslavujeme tvé jméno, které neumí nikdo nosit tak, jako ty. Všechno nejlepší k tvým jedinečným jmeninám, které si, doufám, pořádně užiješ!
Kéž bych mohl/a křičet svým hlasem do celého vesmíru, abych vyjádřil/a, jak jsem šťastný/á, že jsme přátelé! Dnešní výjimečný den patří jen tobě, proto si ho užij podle svých představ! Vše nej!

Inspiraci ke svému blahopřání můžete najít také v narozeninových textech pro muže. Prohlédněte si je!

Gratulace k svátku z lásky

Zamilovali jste se do Artura? 

Možná právě jmeniny jsou skvělou příležitostí, kdy můžete oslavenci projevit své city. 

Vyberte si některou z následujících vět a zakomponujte ji do svého přání. Uvidíte, že Artura mile překvapíte!

Přeji vše nejlepší ke jmeninám muži, kterého mé srdce hledalo celý život. Doufám v naši mimořádně zářivou a šťastnou budoucnost!
Přeji nádherně barevný den skvělému muži, který je, shodou okolností, láskou mého života. Zlato, děkuji ti, že jsi můj život udělal tak krásným a výjimečným, jako jsi ty sám. Ať máš navždy šťastné srdce.
Ať jsou tvé jmeniny neobyčejně krásné, že na ně budeš vzpomínat po všechny dny svého života. Všechno nejlepší, miláčku!
Každá vzácná vteřina, kterou s tebou strávím, má pro mě větší cenu než všechny peníze světa. Šťastné jmeniny, můj drahý!
Pro mě je naprostou ctí, že jsem byla obdařena příležitostí mít ve svém životě tak neuvěřitelně perfektního muže, jako jsi ty. Nejen jako milence, ale také jako nejlepšího přítele. Bůh ti žehnej, zlatíčko! Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší, miláčku! Dnes se modlím, aby tě potkalo štěstí, zdraví a vše, co sis kdy v životě přál. Přeji ti, aby tě vše dobré provázelo navždy. Miluji tě!
Štěstí bývalo v mém srdci jen na návštěvě, ale pak jsi do mého života vstoupil ty a udělal z něj trvalého obyvatele mého srdce. Nemohu ti za to dostatečně poděkovat. V den tvých jmenin se modlím, aby mi Bůh dal schopnost udělat ze štěstí také stálého obyvatele tvého srdce!
Když jsem se do tebe zamilovala, poprvé jsem si uvědomila, že všechny ostatní city, které jsem chovala k jiným mužům v mém životě, byly naprostý vtip. Všechno nejlepší, můj absolutně nejlepší příteli a milenče!
Posílám ti k tvému výjimečnému dni vesmír lásky, polibků a objetí. Miláčku, ať jsou tvé jmeniny plné těch nejkrásnějších chvilek, které lze v životě zažít. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Přeji ti nesmírně šťastné jmeniny! Jsi nejsladší muž na světě. Děkuji ti, že se o mě tak nádherně staráš. Miluji tě!
Každý den, když se probudím ze spánku, vzdávám zvláštní díky Bohu za to, že mi dal toho nejúžasnějšího muže na zemi. Kéž bys byl navždy v mém životě a tvá láska vnášela i nadále štěstí a smysl do mého života. Krásné prožití svátečního dne, lásko!
Poprvé v životě jsem se doopravdy zamilovala v okamžiku, kdy se naše rty poprvé setkaly. Jsem hrozně hrdá, že jsem tvou ženou a šťastná, že mám ve svém životě tak úžasného muže, jako jsi ty. Kéž Bůh navždy požehná našemu vztahu. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší, lásko!

K lásce patří verše. Prohlédněte si tedy také veršovaná přáníčka k svátku!

Srandovní přání k svátku Arturovi

Artur je jistě veselým mužem, který se rád směje. 

Popřejte mu textem, který vykouzlí úsměv na jeho tváři!

Chtěl/a jsem ti poslat ten nejlepší dárek na světě poštou, ale poštovní služba řekla, že vážím příliš mnoho, tak se ti doručím na dnešní oslavu nějak jinak. Vše nej!
Ahoj, kamaráde! Uvědomuješ si, že jsi s každým svátkem starší? No, tvoje vlasy a vousy si to uvědomují. Ale co, ono je fajn vypadat jako Santa Claus. Všechno nejlepší k svátku, starouši!
Zažili jsme toho spolu opravdu hodně. No a těch průserů kolik bylo. S nikým jiným bych nechtěl/a zažívat tolik strachu z toho, že nás chytí, jako s tebou. Krásné jmeniny! Doufám, že teď už budeš mít víc rozumu. Jeden z nás by ho měl mít.
Kolikátý svátek jsi to už oslavil? Cože? To už bys byl skoro mrtvý v psích letech. Jsem teda rád/a, že jsi člověk. Všechno nejlepší k svátku, kámo!
Přeji ti, ať tvé vlasy z čela ustupují co nejpomaleji. Krásné prožití svátečního dne!
Na zdraví muže, který dnes slaví svátek a má to štěstí, že mu gratuluje tak úžasný člověk, jako jsem já. Vše nejlepší!
Mám tě rád/a, Arture a dnes ti přeji vše nejlepší. Kdybys mě ale někdy chtěl naštvat, nezapomeň, že mám tvoje fotky ze střední!
Pohled na tebe mě naplňuje nadějí, že ve tvém věku nebudu vypadat zase tak špatně. Užij si super oslavu svého jména, Arti!
Dneska se nedívej do zrcadla. Říká se, že v den jmenin zrcadlo zkresluje. Co kdyby ses dnes viděl lépe, než jak tě vidíme my ostatní a stouplo by ti to do hlavy? Už tak jsi dost namyšlený. Dělám si legraci. Vše nejlepší, kamaráde!
Dnešek je skvělou příležitostí, kdy můžu utéct z domu a pořádně se ztřískat. Ne, nemyslím v den tvého svátku jen na sebe. Pojďme ti udělat pořádnou oslavu jmenin, oslavenče! Vše nejlepší!
Mám pocit, že s každou další oslavou jmenin mládneš a víš proč? Protože, jsem ve tvé blízkosti a já mám na lidi prostě takový úžasný vliv. Krásné prožití jmenin!
Slibuju ti, že si dnešní oslavu budeš pamatovat jen z fotek. Pojďme to pořádně roztočit. Všechno nejlepší k svátku, Arture!

Prohlédněte si také další veselé gratulace k svátku!

Krátké sváteční texty

Někteří oslavenci ocení spíše méně než více slov. 

Pogratulujte stručně, ale věcně. 

Vezměte si příklad z následujících krátkých vět, které ale obsahují vše, co je potřeba!

Přeji ti co nejšťastnější jmeniny a mnoho dalších let, které překonají ty předešlé!
Všechno nejlepší k svátku mému nejlepšímu příteli. Mám tě moc rád/a!
Všechno nejlepší k svátku, Arture! Připíjím na další život, lásku a dobrodružství ve tvé přítomnosti!
Přeji ti 24 hodin radosti, i když si jí zasloužíš po celý život. Krásné jmeniny, kamaráde!
Děkuji za noci, které se změnily v rána a za přítele, který se stal mou rodinou. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
S tebou po boku je život zábavnější! Udělejme tyto jmeniny nezapomenutelné! Krásný sváteční den!
Nejsi jen můj nejlepší přítel, jsi nejlepší část mého života. Prožij svůj dnešní výjimečný den jen a jen podle sebe! Krásné jmeniny!
Počet svátků se rovná počtu let, po který mě těší tvá přítomnost ve tvém životě. Snad jich bude ještě mnoho! Vše nej!
Díky tobě jsem lepším člověkem a za to ti budu vždy vděčný/á! Užij si svůj svátek naplno!
Každý bezva člověk, kterým jistě jsem, má bezva nejlepšího kamaráda. Všechno nejlepší, brácho!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému nenahraditelnému parťákovi ve zločinu!
Vzdálenost není nic pro člověka, který pro mě znamená všechno. Na dálku ti posílám objetí a přeji ti vše nejlepší k svátku!

Blahopřání pro děti

Poblahopřejte malému Arturkovi s láskou a nápadem! 

Inspirujte se našimi milými texty, které malého oslavence skutečně potěší. 

Své přáníčko můžete předat ústně, ale také jej přiložit k případnému dárku, který máte pro Artíka přichystaný.

Posílám hojnost a přání všeho nejlepšího velmi nadanému mladému muži. Krásné jmeniny, Arturku!
Máš ten nejkrásnější úsměv v celém vesmíru. Přeji ti život plný lidí, kteří ti jej budou oplácet. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Vzrušení z tvých jmenin je cítit ve vzduchu. Posílám ti objetí a milion polibků, drahoušku. Dnešní den si užij podle sebe. Vše nej!
Jsi úžasné dítě a já ti přeji, aby byl tvůj život naplněn krásnými překvapeními a šťastnými okamžiky. Všechno nejlepší k svátku!
Jsi ten nejroztomilejší chlapec, kterého znám. Přeji všechno nejlepší k svátku klukovi s nevinným úsměvem a velmi laskavým srdcem!
Za svůj krátký život jsi už dosáhl tolika úspěchů. Přeji ti k tvým jmeninám, aby tě úspěchy provázely i nadále! Mám tě rád/a!
Arturečku, ať se ti splní veškeré tvé sny. Ale hlavně jez dneska hodně zmrzliny a jiných dobrot, které máš rád. Plnění snů nech na zítra. Dnes se jen bav. Krásné prožití svátečního dne, naše zlatíčko!
Když si dnes večer lehneš do postele, zavřeš oči a budeš si něco přát, určitě se ti to splní. Vyzkoušej to. Přeji ti kouzelné prožití svátečního dne v kruhu tvých nejbližších kamarádů a rodiny!
Ať jsou tvé jmeniny stejně fantastické, jako jsi fantastický ty sám. Všechno nejlepší, andílku!
Přeji ti, aby ti všechny víly a hvězdy na nebi přinesly ke jmeninám vše, po čem tvé srdce touží. S přáními nezůstávej při zemi. Odvaž se přát si velké věci a hrdě kráčej za splněním svých snů. Mám tě rád/a!
Ať je tvůj život naplněn pohádkovými okamžiky. Všechno nejlepší k svátku, Artí!
K tvým jmeninám ti přeji celoživotní zásobu sladkostí a zářivých úsměvů. Užij si krásný svátek!

Prozkoumejte také přáníčka ke Dni dětí. Až nastane pravý čas, budete moci Arturovi zase nápaditě popřát!

Gratulace ke jmeninám s obrázky

Ozvláštněte své přání milým obrázkem, který vaši gratulaci rozzáří a oživí. 

Můžete si být jistí, že právě díky této formě přání se bude vaše blahopřání mezi ostatními skutečně vyjímat.

Ruka, držící zapálenou prskavku, s přáním krásných jmenin Arturovi.
zdroj: unsplash.com
Kytice světle růžových růží s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Arturovi na tyrkysovém pozadí s padajícími barevnými konfetami.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí rozmazaných světýlek.
zdroj: unsplash.com
Barevné nafukovací balónky s přáním krásného svátečního dne Artímu.
zdroj: unsplash.com

Chcete ještě více obrázků? Prohlédněte si další obrázkové gratulace k svátku!

Sváteční gify

Rozhodli jste se poslat přání MMSkou, e-mailem nebo po sociální síti? 

Pak je skvělou volbou doplnit svou gratulaci pohyblivým gifem. 

Začněte vybírat!

Pohyblivá animace s barevnými květy a nápisem Have a nice day.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif se žlutým kuřátkem s růžovou mašličkou, posílajícím pusinky ve tvaru srdíček.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku s kresleným pejskem, zalévajícím prázdný květináč, ze kterého vyrůstá květina.
zdroj: giphy.com
Růžový gif s rozkvétající kreslenou žlutou květinou s mrkajícím a usmívajícím se obličejem.
zdroj: giphy.com
Gif s připíjejícím Leonardem DiCapriem, ve filmu Velký Gatsby, na pozadí vybuchujících ohňostrojů.
zdroj: giphy.com

Chcete ještě další gify? Pak si prohlédněte další várku gifů a pohyblivých animací.

Zajímavosti o jméně Artur

Přesná etymologie tohoto jména není zcela známá. Existují však dva oblíbené způsoby vysvětlení původu jména Artur. 

Buď se může jednat o složeninu keltských slov “artos – medvěd” a “rigos – král”, nebo může jméno Artur pocházet z římského příjmení Artorius. 

Asi nejznámějším představitelem tohoto jména je svatý Artuš z Gastonbury, který je patronem Normandie a Bretaně. 

Číslem mužů se jménem Artur je šestka a vhodnou barvou je hnědá. 

Arturové bývají něžní a poddajní. Často bývají, kvůli své jemné povaze, zneužíváni ostatními. Arturové si příliš nevěří a jejich okolí je v tomto pohledu na sebe podporuje. Objeví-li však v sobě muž tohoto jména sílu, může dosáhnout takřka čehokoliv, si zamane. 

Zdrobněliny a přezdívky pro Artury mohou být Arturek, Artík, Artí, Artek, Art, Artušek a další. A kdy má svátek Artur? Jeho svátek se slaví 26. listopadu.

Zakomponujte do svého blahopřání ke jmeninám také přání hezkého dne.

Podařilo se vám vybrat přání k svátku Arturovi z našich textů? Skvělé!

Teď už jen stačí promyslet si, jakým způsobem svůj text oslavenci předáte.

Chcete-li své přáníčko ještě vylepšit, vložte k textové gratulaci obrázek nebo pohyblivý gif!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X